Zobacz wątek - Czy opłaca się wymienić za YZ 250?
NAS Analytics TAG

Czy opłaca się wymienić za YZ 250?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Czy opłaca się wymienić za YZ 250?

Postprzez MisterDui » 19/3/2017, 17:19

Cześć. Przyszedł czas na zmianę swojego sprzętu. Więc wystawiłem swojego MTX'a na sprzedaż i znajomy kolegi pyta się czy nie chciał bym się wymienić za YZ 250 94r. za mojego MTX'a. Tylko ta YZ'a nie jest na chodzie, problem jest taki że wywala płyn chłodniczy do cylindra. On wymienił Loncina 300 za tą YZ ale mówi że nie chce tak mocnego sprzętu sobie robić bo mu nie trzeba (on woli PRL WSK itp :P ) I gościu co się z nim wymienił mówił że ta YZ jest po remoncie 2 baki, ale zaczęło wywalać płyn i już nią nie jeździł i stała tak z rok .Jak patrzyłem na tłoka i cylinder to są w dobrym stanie (widać nawet ślady po honowaniu) jest tam wbita tuleja żeliwna. On mówi że jest padnięta uszczelka pod głowicą(tam jest o-ring jak się nie mylę) i za bardzo splanowana głowica i dlatego tak się dzieje. Nie wygląda pięknie,bo brakuje jednego plastik'a ale za to zawieszenie nigdzie nie cieknie i dół silnika chyba też nie cieknie,jest wizualnie do poprawek ale mechanicznie oprócz tego płynu to jest git. Ten znajomy kolegi nawet nie ściągał głowicy żeby zobaczyć co się stało. A i dodam że ma kompresję mogłem stanąć na kopniku i nie przerzuciło tłokiem musiałem trochę więcej siły użyć , nie miałem manometru żeby sprawdzić kompresję ale jak użyłem dwóch rąk żeby zobaczyć kompresję na palca to nie utrzymałem dwoma rękoma ( a dociskałem mocno ).
Opłaca się to wymienić ?
Z góry dzięki :)
Proszę o przeniesienie jak zły dział ;)
Załączniki
yz2.jpg
yz.jpg
MisterDui
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 14/2/2015, 23:33


Re: Czy opłaca się wymienić za YZ 250?

Postprzez markgeet » 18/5/2017, 12:49

Poczytaj artykuły tu - toptabletter.eu (otwórz link)
markgeet
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18/5/2017, 12:36


Re: Czy opłaca się wymienić za YZ 250?

Postprzez markfrud » 13/6/2017, 13:04

Zapytaj tu - http://toppillole.eu (otwórz link)
markfrud
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13/6/2017, 12:41



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê