Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl do 30tyÅ› [na raty]
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl do 30tyÅ› [na raty]

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Pierwszy motocykl do 30tyÅ› [na raty]

Postprzez Kosiorro » 10/5/2017, 21:09

Witam wszystkich użytkowników :D
Mam pewien dylemat odnośnie 1-szego motocykla, zacznę od przedstawienia siebie.
Mam 18 lat, 183-4cm wzrostu, ważę 65kg, posiadam kat. A2 i mam zamiar zrobić w przyszłości kat. A
Kręcą mnie ścigacze, motocykl głównie chcę mieć dla frajdy, do jazdy do szkoły i ewentualnie w trasę. Kwota jaką chcę przeznaczyć na moto: do 30tyś zł (na raty) w tym kombinezon. Myślałem nad kawasaki ninja 300, ale też nie chcę zaraz się przesiadać na większy motocykl. Zastanawiałem się żeby zakupić hondę cbr650f i ją ograniczyć na A2, lecz serce jest za kawasaki ninją (bardzo podoba mi się ta seria), a rozum za hondą cbr. Doradźcie mi czy to dobry pomysł z cbr-ką, czy może jest jakiś zamiennik kawy? :p

Z góry dziękuję ^^
Ostatnio edytowano 11/5/2017, 19:42 przez Kosiorro, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Kosiorro
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22/4/2017, 11:23


Re: Pierwszy motocykl do 30tyÅ›

Postprzez panzervi » 11/5/2017, 18:22

Z taką kasą możesz brać co chcesz :D. Osobiście mam I kocham suzuki gs500f. Kawa to tylko 300ccm więc może Ci sie znudzić. Dlateko radze Ci żebyś ją kupił, ale używaną do 10k. Pojeździsz sezon czy dwa, zrobisz kat.A, sprzedasz kawe, kase już będziesz mieć I kupisz sobie sprzęt 1 klasa ;).

Z takimi środkami ja poszedłbym za sercem.
panzervi
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 24/9/2015, 18:51


Re: Pierwszy motocykl do 30tyÅ›

Postprzez Kosiorro » 11/5/2017, 19:41

panzervi napisał(a):Z taką kasą możesz brać co chcesz :D. Osobiście mam I kocham suzuki gs500f. Kawa to tylko 300ccm więc może Ci sie znudzić. Dlateko radze Ci żebyś ją kupił, ale używaną do 10k. Pojeździsz sezon czy dwa, zrobisz kat.A, sprzedasz kawe, kase już będziesz mieć I kupisz sobie sprzęt 1 klasa ;).

Z takimi środkami ja poszedłbym za sercem.


W sumie nie dodałem jeszcze jednej ważnej rzeczy, że na raty bym chciał wziąć motocykl :p
Podoba mi się właśnie "dwu oki" przód :D
Kosiorro
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22/4/2017, 11:23

Re: Pierwszy motocykl do 30tyÅ› [na raty]

Postprzez ChaoticBiker » 13/5/2017, 09:20

Trochu bez sensu brac na raty motur, ktory po dwoch latach (i 5 glebach) bedziesz potem sprzedawal.
Tez mysle,ze kwikasfuki 300 uzywana to lepszy wybor. W koncu 90% pierwszych motocykli okazuje sie nietrafionym wyborem ;)
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh

Re: Pierwszy motocykl do 30tyÅ› [na raty]

Postprzez panzervi » 13/5/2017, 11:40

Jeśli sprawa tak wygląda to tylko używany. Ja kupiłem 10 letniego gs-a, śmiga i wygląda jak nowy. Raz na 5K km olej, filtry i znów można zapylać. Nie siedziałem nigdy na kawie 300, ale na pewno ma mniejszy moment od gs-a więc radze Ci się nad nim zastanowić. Za 5-6K dostaniesz fajny egzemplarz w wersji f ( ja takiego mam) i może poza kanapą wygląda świetnie.
Zobacz na żywo oba modele, przejedź się i zdecyduj bo każdy ma swoje preferencje i tylko Ty decydujesz.
panzervi
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 24/9/2015, 18:51



Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê