Zobacz wÄ…tek - Kompan do wycieczek
NAS Analytics TAG

Kompan do wycieczek

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Kompan do wycieczek

Postprzez baseniarz » 8/5/2017, 16:33

Witam,
jestem tu całkowicie nowy więc na wstępie pozdrawiam wszystkich; )
Moja przygoda z motorami zaczęła się dokładnie rok temu kiedy to kolega dał mi trochę poupalać na swoim KTM. Wtedy też pod wpływem chwili kupiłem Yamahę XT 125cm, którą bardzo miło wspominam jako pierwszy motor. Eh te 125cm...w sumie cieszę się, że od tego zacząłem bo może dzięki temu jestem w stanie z Wami dziś pisać (czytaj: nic sobie nie zrobiłem) ale jak wiadomo 125cm szybko się nudzi. Do tego doszedłem do wniosku, że enduro jednak nie jest do końca dla mnie i wolę jednak szosowe wycieczki;)
Tak o to trochę późno za to wszystko się zabrałem bo w październiku ubiegłego roku zmieniłem Yamahę na Suzuki GS500 (wiem że dla 90% z Was to też nie jest godny sprzęt ale dla mnie na początek bomba;) i zacząłem robić prawko...niestety aura nie sprzyjała więc postanowiłem przełożyć kurs na ten rok. I tak o to dziś stałem się jednym z Was. Dumnym posiadaczem kategorii A; )

A teraz do rzeczy: wszyscy znajomi którym zawsze zazdrościłem tego, że mają motor i przez których zrobiłem prawko wyjechali za granicę. Jeden od niedawna ma GPS na palcu (czytaj obrączkę:P) i tak o to wyszło szczęście w nieszczęściu: mam prawko, mam motor, ale nie mam z kim szusować; /

Mieszkam w Świdnicy na dolnym ślasku. Jeśli, któryś z forumowiczów jest z pobliża i chciałby wybrać się na jakąś przejażdżkę i jest w stanie na mnie poczekać na drodze (jestem świadom tego, że dopiero zrobiłem prawko i wolę wolniej ale dojechać do celu niż sami wiecie co...;/) bardzo proszę o kontakt:P

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich.
baseniarz
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21/8/2016, 11:12


Re: Kompan do wycieczek

Postprzez Jarod » 9/5/2017, 08:44

Wejdź na ogólnopolskie forum, przeczytaj temat a tam gościu z twojego miasta szuka kogoś do jazdy :)

Ja jeżdże 2 lata i nie lubię się spieszyć i przepychać, raczej jeżdzę bocznymi drogami.
W sumie to póki co tylko sam jeździłem, ale można się zgadać :)
Jarod
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 10/5/2015, 09:51
Lokalizacja: Åšwidnica


Re: Kompan do wycieczek

Postprzez baseniarz » 9/5/2017, 14:48

"Wejdź na ogólnopolskie forum, przeczytaj temat a tam gościu z twojego miasta szuka kogoś do jazdy :)"
Daj jakiegoś linka...chyba że mówisz o sobie bo widzę ty też z Świdnicy:P:P
baseniarz
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21/8/2016, 11:12

Re: Kompan do wycieczek

Postprzez baseniarz » 9/5/2017, 21:47

Dobra...przeglądałem forum na szybko w pracy i napisałem co napisałem; )
Już ogarnąłem- nie jestem idiotą tylko jak już wspomniałem czytałem/pisałem na szybko.

Noo to koniecznie musimy się zgadać!!!!:P
baseniarz
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21/8/2016, 11:12

Re: Kompan do wycieczek

Postprzez Jarod » 10/5/2017, 08:45

Tylko czekam na waruny... od marca. Ciągle zimno mokro - poniżej 15 stopni nie bardzo widzę przyjemność w jeździe. W tym roku 3 dni się chyba nadawaly do fajnej jazdy
Jarod
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 10/5/2015, 09:51
Lokalizacja: Åšwidnica

Re: Kompan do wycieczek

Postprzez baseniarz » 10/5/2017, 13:55

No pogoda nie rozpieszcza...ale jako świeżak jak tylko dostanę prawko jadę gdzieś jeśli tylko nie będzie padać i będzie więcej niż 10*...a biorąc pod uwagę, że w końcu mamy maj to chyba będzie: P
baseniarz
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21/8/2016, 11:12

Re: Kompan do wycieczek

Postprzez baseniarz » 19/5/2017, 10:42

Dobra pogoda dopisuje.
Czas na wycieczkÄ™; )
Tak więc kolego kiedy, jak i gdzie; )

tjaa, minął rok ale i tak przenoszę was do "Spotkań". Do "Turystyki" mi to nie pasuje // asr1927
baseniarz
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21/8/2016, 11:12



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê