Zobacz wÄ…tek - Szczecin - potrzebna pomoc :)
NAS Analytics TAG

Szczecin - potrzebna pomoc :)

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Szczecin - potrzebna pomoc :)

Postprzez pranpio » 15/4/2017, 09:07

Witajcie,
właśnie zarejestrowałem się na forum i mam pewną prośbę do motocyklistów szczecińskich, ale od początku.
Mam 28 lat i od dawna marzyłem o motocyklu, jednak nigdy nie zrobiłem kategorii A. Mam prawo jazdy kat. B, więc pomyślałem o 125cc. Mam już upatrzony model (Honda Varadero 125cc), o którym słyszałem wiele dobrego. Jestem świeżo po 2h lekcji na 125cc (Yamaha MT125) i bardzo mi się podobało, a i sam instruktor również polecał Varadero. I tu pytanie do was:
Czy znacie w Szczecinie godny zaufania komis, serwis, który sprzedaje motocykle?

Pozdrawiam
Piotr
pranpio
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15/4/2017, 08:55


Re: Szczecin - potrzebna pomoc :)

Postprzez Rura » 16/4/2017, 20:12

Wątpię żebyś znalazł małe Wiaderko u nas.
Gdziekolwiek byś nie szukał.
Komisu Ci żadnego nie polecę, ale na sprawdzenie moto możesz podjechać do Kazia Furmana na lotnisko w Dąbiu.

Poszukaj sobie jeszcze Hyosunga GT 125. To też wart uwagi pojazd. I nie, nie chinol... I tak dużym będąc można też na nim jeździć ;).
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin


Re: Szczecin - potrzebna pomoc :)

Postprzez pranpio » 17/4/2017, 11:18

Dzięki za info,
no właśnie trochę się nastawiłem na Varadero z racji wygody i pozycji za kierownicą oraz możliwości wjechania w niewielki teren (oprócz dojazdów do pracy chciałbym sobie po prostu pojeździć dl relaksu) a Hyosung GT125 wygląda trochę mniej wygodnie :/
A może by poszukać Varadero za Odrą? Przecież do granicy nie mamy daleko...
pranpio
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15/4/2017, 08:55



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê