Zobacz wÄ…tek - Enduro na tor ?
NAS Analytics TAG

Enduro na tor ?

Enduro, Cross
_________

Enduro na tor ?

Postprzez grzeny182 » 11/4/2017, 16:53

Witam jak w tytule moje pytanie brzmi, czy endurak poradzi sobie na torze ? chodzi o typowy motocross, zakrety, hopki itp. piszę to głupie pytanie dlatego że chcę kupić motocykl którym bede mógł spokojnie polatać na torze a i pojezdzić czasami po lesie, nie mialem okazji zadnym enduro jezdzic po torze, moje doswiadczenia z motocyklami to kawasaki kx 250 i ostatnio Tm Racing 300 obydwa spisywały się dobrze tu i tu, mam na oku husqvarnae te 300 2014r lub ktm/honda/suzuki 4t o pojemnosci 450, jezdze tylko amatorsko i wiem że do lasu enduro a na tor full, lecz czy do mojej amatorskiej jazdy na torze nada sie np taka husqvarna ? miał już ktoś doswiadczenia z enduro na torze ? dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam
grzeny182
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1/10/2016, 17:17


Re: Enduro na tor ?

Postprzez henio12323 » 11/4/2017, 17:10

wg mnie lepiej sie sprawdzi enduro na torze. niz crossówka w lesie :D

spokojnie mozna polatac po torze, problemy są tak na prawde jedynie dwa raz że zawias jest dosyc miekki, tam gdzie powinien byc sztywny jest troche tapczaniasty, moto łapie lepsza trakcje, ale ciezko zaciesniać zakręty no i hopki trzeba celować bo w płaskie czy niedoloty troche moga boleć :D 2 sprawa to moc - crossówka agresywniej sie wbija w obroty, ale póki nie jeździsz i nie trenujesz o ułamki sekund to bedzie i tak spoko ( tym bardziej że celujesz w takie moto... po takich jakie wymieniłes :D 0

sam miałem exc 525 i latałem tym na zawody MX. samo to że 525 to krowa to juz jedno, dwa ze duze enduro nie prowadzi sie tak fajnie jak mała crossówka :D ale w jakistam amatorach nie jednego crossowego zawodnika objechałem :D wiec sie da
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Re: Enduro na tor ?

Postprzez grzeny182 » 11/4/2017, 17:34

Wlasnie o taka odpowiedz mi chodziło ! dzieki ! pozdrawiam, jakby ktoś coś jeszcze chciał dodać to czekam :D
grzeny182
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1/10/2016, 17:17



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê