Zobacz wÄ…tek - Turystyk dla poczÄ…tkujÄ…cego.
NAS Analytics TAG

Turystyk dla poczÄ…tkujÄ…cego.

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Turystyk dla poczÄ…tkujÄ…cego.

Postprzez Konrado123123 » 12/3/2017, 22:09

Witam !

Szukałem podobnego wątku, ale żaden mnie w pełni nie usatysfakcjonował.

Szukam motocykla dla początkującego młodego motocyklisty z kat. A. Nie mam zbytniego doświadczenia z motocyklami ( tyle co na kursach).

Możecie polecić mi turystyka, lub enduro, którym będę mógł pojechać w dalszą trasę ( max 200. km) w dwie osoby ? Bardzo spodobamy mi się trampki, szczególnie te najnowsze, ale nie wiem czy kupię coś konkretnego za 14 tys zł. bo takim budżetem dysponuję.

Podajcie jakieś motocykle najlepiej w granicach 650cm3, dobrym stosunkiem mocy do masy, żeby był ekonomiczny i w miarę mało wymagający jeśli chodzi o obsługę tak jak transalp. Oraz najważniejsze żeby po zamontowaniu kufrów plecak miał trochę miejsca i żeby tyłek mu nie odpadał.

Oglądałem Varadero, ale za duża pojemność i moc jak na pierwszy poważny motocykl. Transalp ok 60 km myślę lepiej. Africa twin zbyt droga.

A może się mylę ?

Podajcie propozycje motocykla turystycznego dla początkującego, nadający się w dłuższe trasy dla 2 osób i żeby koszty eksploatacji mnie nie zniszczyły. budżet 14 000 zł. Pozdrawiam !
Konrado123123
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12/3/2017, 21:54


Re: Turystyk dla poczÄ…tkujÄ…cego.

Postprzez Zimny72 » 12/3/2017, 23:37

Mały V-Strom DL650 - to chyba najlepsze rozwiązanie.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła


Re: Turystyk dla poczÄ…tkujÄ…cego.

Postprzez michal88sjz » 14/3/2017, 08:27

Również polecałbym V-Stroma. W dostępnym dla Ciebie budżecie spokojnie znajdziesz coś wartego uwagi :)
Advalp - akcesoria motocyklowe (otwórz link)
Avatar użytkownika
michal88sjz
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 20/7/2012, 18:23
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości




na górê