Zobacz wątek - Yamaha fazer 600 koło
NAS Analytics TAG

Yamaha fazer 600 koło

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Yamaha fazer 600 koło

Postprzez wojciu93 » 18/2/2017, 14:58

Witam jestem posiadaczem Yamahy Fazer 600 pod koniec ubiegłego sezonu zwróciłem uwage że w tylnym kole ubyło troszkę powietrza, po dopompowaniu i postawieniu w garażu wróciłem po 2-3 dniach powietrze spało nie dużo ale spadło. Bylem dwa dni temu zobaczyc co słychać u moto przy koncu zimy powietrza praktycznie zeszło na kapcia. Moje pytanie czy przyczyna lezy po stronie opony, wentyla czy coś innego ? Brać sie za kupowanie opony odrazu czy sprawdzić co jet przyczyną jak tak to gdzie? Jezeli bedzie to opona to kupic jedna czy komplet przód tył ?
wojciu93
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20/5/2014, 17:49


Postprzez henio12323 » 18/2/2017, 15:55

hahah uwielbiam takie pytania

ale chyba pomyliłeś fora bo to jest forum motocyklowe ( i jedyne co z tym łączy to że sprawa tkwi w motocyklu) powinienes walić do jasnowidzów i wróżbitów na pewno lepiej odpowiedzą na twoje pytanie.


a tak bardziej serio - 2 testy mozesz zrobic, 1 poodchylać wentylnice zobacz czy nie ma spękań. 2 sprawa nabij powietrza, weź wode z mydłem najlepiej w jakiś spryskiwacz i popsikaj wszedzie, na łączeniu opony z felga, po oponie od czoła, i po wentylku - zobacz moze beda jakies wyraźne oznaki typu pekniecie czy nieszczelnosci.

jak opona - moze wystarczy ją sciągnąć, oczysicic powierzchnie, dać nowe "masełko " i powinno sie uszczelnić. jak do tej pory było ok, to uszkodzenie opony raczej odpada.

jak chcesz kupic opone mozna wymienic na sztuki, a mozna obie na raz, nigdy nikt nie powie ze nie warto mieć dobrych nowych opon...... ale sam musisz to sobie ocenić juz
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez suhy-19 » 18/2/2017, 15:55

normalnie tracę wiarę w ludzkość :lol: sprawdzenie tego zajęłoby ci mniej czasu niz napisanie tego tematu a poza tym nikt tu nie jest jasnowidzem
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê