Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Ducati Supersport S 2017:...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Ducati Supersport S 2017:...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Ducati Supersport S 2017:...

Postprzez Åšcigacz » 16/2/2017, 19:13

Dyskusja na temat: Ducati Supersport S 2017: Sprawdziliśmy jak jeździ po torze
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Ducati Supersport S 2017: Sprawdziliśmy jak jeździ po torze
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 16/2/2017, 19:13

Jak już będziecie testować przydatność drogową, to nie zapomnijcie, że oprócz zawijania górskich winkli i lufy spod świateł, są jeszcze przeciskanie się przez korki, toczenie się na półsprzęgle, ciasne zawracanie, dziurawe polskie drogi, jazda z plecaczkiem, jazda z jakimkolwiek bagażem, łatwość codziennej eksploatacji itd.<br><hr>pirx
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 16/2/2017, 22:46

Komentatorzy napisał(a):Jak już będziecie testować przydatność drogową, to nie zapomnijcie, że oprócz zawijania górskich winkli i lufy spod świateł, są jeszcze przeciskanie się przez korki, toczenie się na półsprzęgle, ciasne zawracanie, dziurawe polskie drogi, jazda z plecaczkiem, jazda z jakimkolwiek bagażem, łatwość codziennej eksploatacji itd.<br><hr>pirx<br>
za dużo wymagasz, to jest spot reklamowy a nie prawdziwy test.<br><hr>erjot
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/2/2017, 00:59

Komentatorzy napisał(a):Jak już będziecie testować przydatność drogową, to nie zapomnijcie, że oprócz zawijania górskich winkli i lufy spod świateł, są jeszcze przeciskanie się przez korki, toczenie się na półsprzęgle, ciasne zawracanie, dziurawe polskie drogi, jazda z plecaczkiem, jazda z jakimkolwiek bagażem, łatwość codziennej eksploatacji itd.<br><hr>pirx<br>
Komentatorzy napisał(a):za dużo wymagasz, to jest spot reklamowy a nie prawdziwy test.<br><hr>erjot<br>
do tego to troche jak z dowcipem o milicjantach. jeden potrafi jezdzic, drugi potrafi pisac.<br><hr>AS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/2/2017, 08:54

Bardzo dobrze przekazana informacja o motocyklu.W końcu jakaś świeżość w przekazie .Opinia Bartka przemawia do mnie jego kilkunastoletnim doświadczeniem w sporcie. Gościa jest stać na własna stajnię takich motocykli ,ale się z tym nie obnosi.
Nie ślini się na możliwość pojezdzenia motocyklem za kilkadziesiąt klocków, i nie musi w zamian wystawiać pozytywnej opinii dla importera ,bo jak nie to w przyszłości będzie mógł sobie najwyżej posiedzieć na motocyklu w salonie .Czy bardzo się pomyliłem w swojej subiektywnej ocenie sytuacji ;)<br><hr>L.P.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/2/2017, 08:55

Komentatorzy napisał(a):Jak już będziecie testować przydatność drogową, to nie zapomnijcie, że oprócz zawijania górskich winkli i lufy spod świateł, są jeszcze przeciskanie się przez korki, toczenie się na półsprzęgle, ciasne zawracanie, dziurawe polskie drogi, jazda z plecaczkiem, jazda z jakimkolwiek bagażem, łatwość codziennej eksploatacji itd.<br><hr>pirx<br>
Tej firmy to nie dotyczy.<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/2/2017, 09:33

Komentatorzy napisał(a):Bardzo dobrze przekazana informacja o motocyklu.W końcu jakaś świeżość w przekazie .Opinia Bartka przemawia do mnie jego kilkunastoletnim doświadczeniem w sporcie. Gościa jest stać na własna stajnię takich motocykli ,ale się z tym nie obnosi.
Nie ślini się na możliwość pojezdzenia motocyklem za kilkadziesiąt klocków, i nie musi w zamian wystawiać pozytywnej opinii dla importera ,bo jak nie to w przyszłości będzie mógł sobie najwyżej posiedzieć na motocyklu w salonie .Czy bardzo się pomyliłem w swojej subiektywnej ocenie sytuacji ;)<br><hr>L.P.<br>
Droga redakcjo, wrzucanie samemu sobie pozytywnych komentow to nie swiezosc w przekazie tylko zenada.<br><hr>AS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/2/2017, 16:16

Komentatorzy napisał(a):Jak już będziecie testować przydatność drogową, to nie zapomnijcie, że oprócz zawijania górskich winkli i lufy spod świateł, są jeszcze przeciskanie się przez korki, toczenie się na półsprzęgle, ciasne zawracanie, dziurawe polskie drogi, jazda z plecaczkiem, jazda z jakimkolwiek bagażem, łatwość codziennej eksploatacji itd.<br><hr>pirx<br>
No i nikt nie wyczuł ironii :P Napiszę zatem wprost: jak niby prawie-ścigacz dla ubogich ma się sprawdzać na torze i w życiu codziennym?<br><hr>pirx
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/2/2017, 20:57

Komentatorzy napisał(a):Bardzo dobrze przekazana informacja o motocyklu.W końcu jakaś świeżość w przekazie .Opinia Bartka przemawia do mnie jego kilkunastoletnim doświadczeniem w sporcie. Gościa jest stać na własna stajnię takich motocykli ,ale się z tym nie obnosi.
Nie ślini się na możliwość pojezdzenia motocyklem za kilkadziesiąt klocków, i nie musi w zamian wystawiać pozytywnej opinii dla importera ,bo jak nie to w przyszłości będzie mógł sobie najwyżej posiedzieć na motocyklu w salonie .Czy bardzo się pomyliłem w swojej subiektywnej ocenie sytuacji ;)<br><hr>L.P.<br>
Komentatorzy napisał(a):Droga redakcjo, wrzucanie samemu sobie pozytywnych komentow to nie swiezosc w przekazie tylko zenada.<br><hr>AS<br>
Widzę że jesteś takim Asem co to innych Asów wiąże w pęczek po czterech jedną ręką, taki to z ciebie AS. Jednak się nie pomyliłem w mojej subiektywnej ocenie ,patrząc na twój komentarz .
Pozdrawiam redakcjÄ™ :)<br><hr>L.P.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/2/2017, 09:54

Ja troche nie rozumiem dla kogo ten motocykl zbudowano. Dla kogos kto lubi raz na rok na tor wyskoczyc wystarczy byl naked ze stu konnym silnikiem np. MT-09.Nie bedzie ani tyle co te ducati kosztowac i predzej go wyposazysz w jakies kufry. Na torze bedzie niewiele ustepowac. Do codziennego uzytkowania na pewno naked jest duzo praktyczniejszy. Dla tych ze sportowym zacieciem to juz Supersport klasy 600 bedzie lepszy. Taki ni to pies ni wydra ten duc. Mam wrazenie ze to sprzet jedynie dla milosnikow wloskiej marki.
Moze mnie ktos oswieci dla kogo ten motocykl? Albo z jakim ma konkurowac?VFR800?<br><hr>R@F
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/2/2017, 09:54

Ja troche nie rozumiem dla kogo ten motocykl zbudowano. Dla kogos kto lubi raz na rok na tor wyskoczyc wystarczy byl naked ze stu konnym silnikiem np. MT-09.Nie bedzie ani tyle co te ducati kosztowac i predzej go wyposazysz w jakies kufry. Na torze bedzie niewiele ustepowac. Do codziennego uzytkowania na pewno naked jest duzo praktyczniejszy. Dla tych ze sportowym zacieciem to juz Supersport klasy 600 bedzie lepszy. Taki ni to pies ni wydra ten duc. Mam wrazenie ze to sprzet jedynie dla milosnikow wloskiej marki.
Moze mnie ktos oswieci dla kogo ten motocykl? Albo z jakim ma konkurowac?VFR800?<br><hr>R@F
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/2/2017, 14:46

Komentatorzy napisał(a):Jak już będziecie testować przydatność drogową, to nie zapomnijcie, że oprócz zawijania górskich winkli i lufy spod świateł, są jeszcze przeciskanie się przez korki, toczenie się na półsprzęgle, ciasne zawracanie, dziurawe polskie drogi, jazda z plecaczkiem, jazda z jakimkolwiek bagażem, łatwość codziennej eksploatacji itd.<br><hr>pirx<br>
Komentatorzy napisał(a):za dużo wymagasz, to jest spot reklamowy a nie prawdziwy test.<br><hr>erjot<br>
Komentatorzy napisał(a):do tego to troche jak z dowcipem o milicjantach. jeden potrafi jezdzic, drugi potrafi pisac.<br><hr>AS<br>
aleś spalił kawał. jeden potrafił czytać, a drugi pisać jak już<br><hr>some
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/2/2017, 17:47

Komentatorzy napisał(a):Ja troche nie rozumiem dla kogo ten motocykl zbudowano. Dla kogos kto lubi raz na rok na tor wyskoczyc wystarczy byl naked ze stu konnym silnikiem np. MT-09.Nie bedzie ani tyle co te ducati kosztowac i predzej go wyposazysz w jakies kufry. Na torze bedzie niewiele ustepowac. Do codziennego uzytkowania na pewno naked jest duzo praktyczniejszy. Dla tych ze sportowym zacieciem to juz Supersport klasy 600 bedzie lepszy. Taki ni to pies ni wydra ten duc. Mam wrazenie ze to sprzet jedynie dla milosnikow wloskiej marki.
Moze mnie ktos oswieci dla kogo ten motocykl? Albo z jakim ma konkurowac?VFR800?<br><hr>R@F<br>
A po co ma konkurować? .Po prostu jest.Dla wielu motocyklistów ten powód jest wystarczający.:)

<br><hr>D.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/2/2017, 18:41

Mam dla Was test codziennej przydatnosci tej maszyny: po pracy skoczcie nim do Biedry po piwo i zagryche na wieczor na kanapie.<br><hr>Kawior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/2/2017, 21:34

Komentatorzy napisał(a):Jak już będziecie testować przydatność drogową, to nie zapomnijcie, że oprócz zawijania górskich winkli i lufy spod świateł, są jeszcze przeciskanie się przez korki, toczenie się na półsprzęgle, ciasne zawracanie, dziurawe polskie drogi, jazda z plecaczkiem, jazda z jakimkolwiek bagażem, łatwość codziennej eksploatacji itd.<br><hr>pirx<br>
Komentatorzy napisał(a):za dużo wymagasz, to jest spot reklamowy a nie prawdziwy test.<br><hr>erjot<br>
Komentatorzy napisał(a):do tego to troche jak z dowcipem o milicjantach. jeden potrafi jezdzic, drugi potrafi pisac.<br><hr>AS<br>
Komentatorzy napisał(a):aleś spalił kawał. jeden potrafił czytać, a drugi pisać jak już<br><hr>some<br>
Mam nadzieje ze przed matura jednak poznacza znaczenie pojecia "parafraza". Ale nawet jak go nie poznasz to tez dasz rade bez tego zyc.<br><hr>AS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/2/2017, 21:38

Komentatorzy napisał(a):Bardzo dobrze przekazana informacja o motocyklu.W końcu jakaś świeżość w przekazie .Opinia Bartka przemawia do mnie jego kilkunastoletnim doświadczeniem w sporcie. Gościa jest stać na własna stajnię takich motocykli ,ale się z tym nie obnosi.
Nie ślini się na możliwość pojezdzenia motocyklem za kilkadziesiąt klocków, i nie musi w zamian wystawiać pozytywnej opinii dla importera ,bo jak nie to w przyszłości będzie mógł sobie najwyżej posiedzieć na motocyklu w salonie .Czy bardzo się pomyliłem w swojej subiektywnej ocenie sytuacji ;)<br><hr>L.P.<br>
Komentatorzy napisał(a):Droga redakcjo, wrzucanie samemu sobie pozytywnych komentow to nie swiezosc w przekazie tylko zenada.<br><hr>AS<br>
Komentatorzy napisał(a): Widzę że jesteś takim Asem co to innych Asów wiąże w pęczek po czterech jedną ręką, taki to z ciebie AS. Jednak się nie pomyliłem w mojej subiektywnej ocenie ,patrząc na twój komentarz .
Pozdrawiam redakcjÄ™ :)<br><hr>L.P.<br>
Widze ze brniecie dalej :) <br><hr>AS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/2/2017, 14:42

Kiedy opublikujecie test drogowy?<br><hr>IrekST
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê