Zobacz wÄ…tek - MV Agusta f3 675 - opinia
NAS Analytics TAG

MV Agusta f3 675 - opinia

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

MV Agusta f3 675 - opinia

Postprzez witas » 3/2/2017, 09:31

Witam serdecznie,

przyszedł czas na wybór nowego sprzętu, który planuje użytkować przez kolejne 2-3 sezony.
Przez ostatnie 3 lata byłem szczęśliwym posiadaczem Hondy Cb 600 Hornet z rocznika 2011, którą sprzedałem po zakończeniu ostatniego sezonu.

Planuje zakup nowego motocykla - MV Agusta f3 675. Motocykl z rocznika 2013 który sprzedaję znajomy znajomego:) motocykl w stanie idealnym, PL salon, pierwszy właściciel, doinwestowany itp. Jednym słowem nic tylko brać. Motocykl piękny, zaawansowany technicznie, nietuzinkowy.

Pytanie brzmi co się dzieje z generalnie z marka MV Agusta? Czy jeżeli firma nie przetrwa kryzysu finansowego to za 2-3 lata znajdzie się chętny na odkup motocykla? Jak wygląda temat serwisu?

Jeżeli ktoś miał okazje użytkować ten motocykl to chętnie poczytam opinie.
witas
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/1/2013, 21:01
Lokalizacja: Poznań


Postprzez suhy-19 » 3/2/2017, 12:27

znajomy ma nowa f4 i caly czas w serwisie stoi :lol: odnośnie sprzedaży to trzeba uzbroić się w cierpliwość bo te motocykle nie sa u nas za bardzo popularne i znaleźć konkretnego kupca graniczy z cudem
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW


Postprzez Gregor00 » 3/2/2017, 23:00

suhy-19 napisał(a):znajomy ma nowa f4 i caly czas w serwisie stoi :lol: odnośnie sprzedaży to trzeba uzbroić się w cierpliwość bo te motocykle nie sa u nas za bardzo popularne i znaleźć konkretnego kupca graniczy z cudem


Kurde chciałem sie wybrac latem do Włoch po Aguste
Gregor00
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 28/2/2016, 12:47

Postprzez Zimny72 » 4/2/2017, 09:42

W Warszawie jest dealer MV Augusty (chyba zwie się MotoItalia - na ul. Puławskiej?) więc jakaś opcja na ściąganie części i serwis jest. Niemniej to będzie raczej małe i zamknięte środowisko pasjonatów marki. Podobnie jak moje Moto Guzzi, ale ja mieszkam 5min od byłego centralnego dealera i serwisu, więc mam wygodę i dlatego się zdecydowałem.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Postprzez andy7 » 4/2/2017, 21:20

Zapytaj goscia dla czego sprzedaje ?

Jezeli kupwal bym to tylk 675 ale z silnikiem Triumph'a - pierwsze / poczatkowe modele.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez ded » 12/2/2017, 18:19

Jeszcze weź pod uwagę, ze jak przydzwonisz i trzeba będzie wymienić licznik to wtedy może zaboleć. Z tego co czytałem to firma faktycznie może się zwinąć, chociaż prędzej ktoś ją odkupi. Z częściami wtedy może być mocno różnie. Ja zawsze patrzę też przez pryzmat dostępu używanych części, zamienników oraz ogarniętego serwisu specjalizującego się w razie jakiejś nietypowej usterki.
Triumph Speed Triple 955i 2002
Avatar użytkownika
ded
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 26/9/2016, 11:54
Lokalizacja: Ciechanów



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê