Zobacz wÄ…tek - Polski klub motocyklowy - Irlandia
NAS Analytics TAG

Polski klub motocyklowy - Irlandia

O wszystkim
_________

Polski klub motocyklowy - Irlandia

Postprzez motoluka » 2/2/2017, 14:10

Koledzy, czy aktualnie działa coś polskiego w Irlandii? Strona dawnej Husarri nie działa, członków też nie kojarzę. Jakby ktoś z Was miał jakieś info to podrzuccie.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe


Postprzez Czester » 3/2/2017, 06:04

Tylko mi nie mów, że emigrujesz?
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki


Postprzez motoluka » 3/2/2017, 09:56

Czester, ciężko powiedzieć, która opcja jest na dzień dzisiejszy bardziej emigracją, bo przyzwyczaiłem się do Irlandii czy Włoch. No przymierzam się do wyjazdu, podjąłem próbę zostania tutaj, ale kolejny raz przekonuje się, że wszelkie granice absurdu są przeraczane. Jak włączam wiadomości to wydaje mi się, że to jakaś alternatywna rzeczywistość albo ktoś tam wali w nos. No i coraz więcej zapytań na zlecenia znowu spływa z wysp, to definiuje trochę moje miejsce pobytu.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe

Postprzez ChaoticBiker » 7/2/2017, 11:41

jest HusaRRia i to dosyc silna.
Strona niestety kuleje mocno i praktycznie przestala istniec, ale jest grupa na pejsbuku Husarria.
Tylko nie ta "husaria - ELITE" kupsko tylko normalna "Husarria".
Jest, i Rozpierducha Bez Chamowy odbywa sie normalnie co roku i osiagnela juz status najwiekszej tego typu imprezy na wyspie ;)
Wiec jak masz fejsbuka to wal tam smialo, jak nie no to trudno, ze strona cos sie dziala, ale kiepsko to idzie - za malo chetnych.

Jakby jeszcze jakies informacje chcial to pytaj.

W Szkocji jeszcze teraz w kwietniu 21-23 jest zlot moturcyklowy maly na Scottish Hydro (zjazd z A9 na Clunie / Foss)
W lipcu (28-30) bedzie zlotowisko z pompa w Szkocji, PH12 8SX, International Bike Rally 1st MOTOFEST 2017, organizowany przez Liberated Mcc i Even Zone.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê
cron