Zobacz wÄ…tek - Street triple z Turka
NAS Analytics TAG

Street triple z Turka

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Street triple z Turka

Postprzez 4Kamil » 21/1/2017, 12:45

Cześć

Zastanawiam siÄ™ nad kupnem tego motocykla https://www.otomoto.pl/oferta/triumph-s ... yIUn3.html

Moto podobno było lekko położone na prawą stronę i po tym przemalowane na czarno. Sprowadzone z francji, nie ma do niego żadnej historii serwisowej. Chce jutro jechać go obejrzeć. Myślicie że warto?

Na co zwracać uwagę przy zakupie triumpha?
Znacie jakiś serwis w okolicy w którym mógłbym sprawdzić geometrie ramy, z przejażdżką w takich warunkach jak teraz może być ciężko :?
Chyba stoi w sklepie Moto Planet (właściciel sklepu go sprzedaje), może ktoś go już oglądał?
4Kamil
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 26/8/2016, 18:00


Postprzez ChaoticBiker » 21/1/2017, 14:54

Wyglada calkiem niezle, ale:

Tak mnie sie wydaje, ze nikt nie maluje calego moto po lekkiej przewrotce. Jesli malowane bylo z ubezpieczenia, to bylby to raczej ten sam kolor co oryginalny.
To ze klamki zmienione, oraz odwazniki kierownicy i lusterka to kazdy se mogl zmienic.
I albo mi sie wydaje, ale tylna zebatka jest nieco... odksztalcona? W sensie zabki sa zjechane w "kapturek" a nie sa trapezami - ale moze to tylko perspektywa.
Poza tym to tez nie problem, w koncu to czesc eksploatacyjna, aczkolwiek kloci sie z opisem ("uklad napedowy jak nowy"). Zreszta w takim razie czemu trzeba wymienic olej - ktos zapakowal super hiper drogi lancuch, a przyoszczedzil na oleju (jedna z najtanszych czynnosci eksploatacyjnych?).
A moze sie po prostu czepiam, bo mi sie nudzi.

NA co zwracac uwage przy Triumphie? Na historie serwisowa. "To Triumph, to trzeba serwisowac", tak powiedzial moj kumpel,wlasciciel Triumpha, do mnie, gdy kupowalem Speed Tripla.

Do tego ostatnia sprawa - jesli to jest rzeczywiscie z Francji, to napewno nie ma 109 koni jak w ogloszeniu, bo we Francji jeszcze do niedawna (zniesiony 1 stycznia 2016) byl limit 100HP dla motocykli. Trza sprawdzic, jaka moc jest faktycznie wybita na tabliczce znamionowej, ale nalezy sie spodziewac wartosci 100hp lub nizszej. Fajno byloby zerknac w carte grise, pozycja P.2 (bedzie w kW, trza bedzie przeliczyc)
Nie ma zadnej historii serwisowej czyli brak potwierdzenia, czy motocykl byl zablokowany i czy blokada zdjeta, do tego brak potwierdzenia jak "lekka" byla ta wspomniana gleba.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh


Postprzez riderZ056 » 21/1/2017, 19:18

Jedyny "poważny" warsztat w Turku to Moto-Iskra, ale czy sprawdzą geometrię ramy to wątpliwe.
SlowMotion napisał(a):W całości za 1500zł też da się ubrać, ale wtedy polecam jeździć bardzo zachowawczo i nie przekraczać 40-50kmh.
riderZ056
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 13/5/2015, 12:55
Lokalizacja: Koło

Postprzez 4Kamil » 21/1/2017, 23:39

Chyba sobie na razie odpuszczę kupowanie nowego motocykla, poczekam aż się zrobi cieplej i będzie można sprawdzić jak moto jeździ. Chodź szkoda, bo ten z pierwszego posta dla mnie jest zrobiony idealnie :/
4Kamil
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 26/8/2016, 18:00

Postprzez Rura » 22/1/2017, 19:28

Kurde... za tyle puszczę Ci mojego Streeta R z jedną tylko glebą i nic nie ruszane, bo moto było "dowodem w sprawie" ;) I nic nie trzeba lakierować i jest prosty.. i dużo młodszy ;)
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez 4Kamil » 22/1/2017, 20:53

Do Szczecina mam w chui daleko, chyba najbardziej by mi się opłacało lecieć samolotem :p
Jak chcesz sprzedać to podeślij mi cenę i jakieś zdjęcia na maila k.milewski@hotmail.com, możesz też opisać historię serwisową i co jest do zrobienia
4Kamil
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 26/8/2016, 18:00



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê