Zobacz wÄ…tek - Honda CBF 600 N
NAS Analytics TAG

Honda CBF 600 N

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Honda CBF 600 N

Postprzez kuben91 » 13/1/2017, 22:03

Witam, poszukuję motocykla Honda CBF 600 N rocznik 2007-2010+. Co sądzicie o tych ogłoszeniach, może był ktoś już je oglądać:

1. https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbf ... a1bc9f49d3
Ogłoszenie jest już w sieci około 4 miesiące równo na OLX i Otomoto teraz na tylko na tej drugiej stronie zastanawiająco niski przebieg jak na ten sprzęt i rocznik. Motocykl sprowadzony z Niemiec do rejestracji. Według mnie posiada akcesoryjna lampę jest cała chromowana i chromowane kubki zegarów z jakich przyczyn zostały wymienione nie wiem, może żeby ładniej wyglądał:)

2. https://www.olx.pl/oferta/honda-cbf600- ... f444407ae9
Nowe ogłoszenie motocykl sprowadzony z Holandii. Sprzedający uczciwie powiedział że jak go kupił to nie działał i miał pęknięty błotnik. Był problem z elektryką ale wszystko naprawił, tłumaczył mi bardzo dokładnie co to było ale że się nie znam to zapomniałem coś z komputerem sterującym. Ma akcesoryjny zestaw do smarowania łańcucha, centralna stopka.

Reasumując motocykle są w dobrej cenie, wizualnie wyglądają bardzo dobrze. Co sądzicie o zakupie takich motocykli? Oba ogłoszenia są aktualne. Czy zdarzają się cuda w takim przedziale cenowym? Z chęcią kupię taki motocykl z dobrych rąk i w podobnym przedziale cenowym. Pozdrawiam
kuben91
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4/4/2016, 13:37


Postprzez ChaoticBiker » 13/1/2017, 23:31

HEj, ta pierwsze honda to te "chromy" na lampe i zegary to mozna akcesoryjnie kupic, to sa nakladki a nie wymienione i bym sie tym w ogolenie sugerowal.

Martwi mnie nierealnie niski przebieg, a stan wydechu opowiada troszku inna historie - wydaje mi sie, ze nie powinno byc az takich odbarwien, moj to po 20k km nadal wygladal jak nowy.
No i te rozmyte zdjecia... powazna instytucja, handlarze, serwis, a nie moga zrobic porzadnych zdjec?
Plus miejscowka garaz motor kiedys mieli dosyc zla opinie (choc raczej o warsztacie, ja tez mialem z nimi przejscia, ale to bylo dawno temu wiec juz guvno prawda), nie wiem jak teraz.

Ale jesli motur jezdzi prosto i wszystko chodzi jak nalezy, to jednak jest to jeden z tych "niezajezdzalnych" moturcykli. Trza by tylko sprawdzic, jak to z niemiec, czy blokady nie mial zalozonej i w hondzie sprawdzic, jaki rzeczywisty przebieg po VIN (na zachodzie jest to zapisywane) choc tak jak wspomnialem, ja bym sie wcale nie przejal jakby wyszedl 90 000.

Drugi motocykl od goscia, ktory sporo sie przy nim narobil, fajnie ze uczciwie o tym mowi, ale moze byc jednak jeszcze jakas mala rzecz, o ktorej nie wspomina, bo po prostu ma juz dosc robienia przy tym motocyklu. I teraz - albo jest to cos, co sie okaze mina totalna i wkopie cie, albo bedzie to pierdola, ktora szybko sie zrobi ale po prostu poprzedni wlasciciel nie mial juz na to sily.

No i podstawowa zasada: Okazji nie ma. Jesli cos wyglada zbyt dobrze, zeby bylo prawda, to znaczy ze wcale prawda nie jest.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh


Postprzez Fugu » 14/1/2017, 10:08

W niemieckich papierach masz namiar na poprzedniego wlasciciela - zadzwon, wypytaj....
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê