Zobacz wątek - wszystko co powinienem wiedzieć zaczynając przygodę z quadem
NAS Analytics TAG

wszystko co powinienem wiedzieć zaczynając przygodę z quadem

Dla fanów czterokołowców
_________

wszystko co powinienem wiedzieć zaczynając przygodę z quadem

Postprzez tayson489 » 26/12/2016, 21:34

na nowy sezon planuje pozbyć się mojego sprzętu , yamahy yz250f i kupić jakieś enduro albo quada . wytypowałem modele które najbardziej mi odpowiadają ale tak naprawdę mało się znam na quadach więc nie wiem czy to dobry wybór . 1 KTM 525 xc 2 can-am ds 450 3 yamaha raptor 700 . to są moje propozycje ale rozważam także suzuki ltr 450 . przejdźmy do rzeczy które mnie interesują
- czy wymienione przeze mnie modele są quadami awaryjnymi , czy nadają się na wypady do lasu ( wiem że to quady sportowe stworzone na tor ale ja tam nie jeżdżę , obawiam się ze przy dużych prędkościach i wybojach na drodze mogą urywać się wahacze )
- ile rocznie trzeba przeznaczyć na quada jakie części trzeba wymieniać poza tłokiem napędem czy oponami i jaki to jest koszt . ( proszę nie pisać że zależy od stylu jazdy warunków itp bo to już wiem , powiedzcie np ile wy przeznaczacie i ile jeździcie
-spalanie ale to najmniej istotne , ponieważ w 4t spalanie jest penie podobne jak w enduro 2t
jeśli ktoś ma jakieś ciekawe propozycję dobrego quada to chętnie rozważę . z góry dziękuje ;)
tayson489
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17/4/2016, 10:41


Re: wszystko co powinienem wiedzieć zaczynając przygodę z qu

Postprzez suzuku » 12/5/2017, 17:58

Cześć

Z wymienionych modeli polecam Ci Yamahę i Suzuki z racji dostępności do części. W quadzie zawsze coś się popsuje, najważniejsze żeby były części w zamienniku bo oryginały są drogie i trzeba długo czekać.
suzuku
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12/5/2017, 17:23


Re: wszystko co powinienem wiedzieć zaczynając przygodę z qu

Postprzez henio12323 » 13/5/2017, 08:57

kolejna glupota, nie kazdy origynal jest drozszy, a czasem przewyzsza znacznie jakoscia uzywke, i wychodzi realnie w eksploatacji taniej, a to ze trzeba czekac - jak sie nie ma dobrych miejscowek z czesciami to moze i trzeba
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN



Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości




na górê