Zobacz wątek - Pomysł na weekendowy wypad. WLKP
NAS Analytics TAG

Pomysł na weekendowy wypad. WLKP

O wszystkim
_________

Pomysł na weekendowy wypad. WLKP

Postprzez Inku » 15/8/2007, 12:36

Jako, że jeżdżenie wokół młyna zaczyna się robić trochę nudne, chciałem zapytać dokąd z Poznania warto pojechać. Jako, że mam ochotę na krótszą turystykę, może macie jakieś ciekawe pomysły?

Chciałbym, żeby trasa miała gdzieś ok. 100-150km z Poznania.
Najlepiej żeby była to dobra droga z dużą ilością zakrętów :wink: Autostrada odpada. Może też być do miejsca które warto zobaczyć, zwiedzić, ale żeby chociaż była dobra droga żeby można przyjemnie przejechać to już będzie nieźle :D

Poznaniacy i nie tylko, dokąd jeździcie w weekendy??

Czekam na sugestie. Pozdrawiam
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania


Postprzez browarek » 15/8/2007, 13:47

W tej odlegÅ‚oÅ›ci od Ciebie to polecam miasteczko Kruszwica i jeziorko GopÅ‚o – bardzo fajne tereny. Nie wiem jak z jakoÅ›ciÄ… dróg, bo byÅ‚em tam Å‚adnych parÄ™ lat temu i do tego autem.
Pozdrawiam.
browarek
Świeżak
 
Posty: 69
Dołączył(a): 3/3/2007, 08:41
Lokalizacja: jawor/legnica


Postprzez aprilia130 » 15/8/2007, 17:52

zrub dalsza trase i przyjedź do Żor zabakać :-)
Aprillia AF1 Europa racing | | byl Piaggio NRG Extreme sport series tuning 130 km/h | | http://www.youtube.com/watch?v=ReorKllC0sE&NR=1 --- czyżby znajomi owada ?
Avatar użytkownika
aprilia130
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 15/7/2007, 20:37
Lokalizacja: jest szafa ?

Postprzez Grubas » 15/8/2007, 20:07

To co polecam przetestowałem samochodem i rowerkami, ale na moto chyba też się nadaje. Cały region jest piękny, ale droga z Czaplinka do Połczyna jest super. Region obejmuje jeszcze Drawsko, Złocieniec.
Ze Złocieńca do Połczyna jest droga rowerowa wyasfaltowana (chyba jeszcze nie cała) na trasie byłej trasy kolejowej. Widoki bajka. Warto nawet jeśli zapłacisz mandat za jechanie tam motocyklem.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 16/8/2007, 11:04

Skorzecin :) Dolina Warty :D hehe
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Inku » 19/8/2007, 11:30

Dzięki za odpowiedzi, na pewno skorzystam chociaż pewnie dopiero we wrześniu albo w najgorszym wypadku w następnym sezonie :evil:

Grubas, podana przez Ciebie trasa jest tak blisko morza, że grzechem byłoby nie zahaczyć :wink: Czytałem już że winkle pierwsza klasa :wink: Pozdrawiam
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê