Zobacz wątek - Motocykl sportowy do 20 000zł
NAS Analytics TAG

Motocykl sportowy do 20 000zł

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Motocykl sportowy do 20 000zł

Postprzez Ciubaka » 2/11/2016, 14:16

Witam
Jako że przyszła zima to czas wymienić r6 2002 na jakiś nowszy sprzęcior do 20 000zł.

- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie),
Derbi Senda,Kawasaki ER5,Yamaha r6
- Wiek, waga, wzrost,
25,80,188
- Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście czy trasie, weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, turystyka dłuższa/dalsza, jazda z plecaczkiem czy bez, jazda po torze, jazda po szutrach lub cięższym terenie), w jakich udziałach procentowych?

weekendowe latanie,od czasu do czasu tor Poznań albo Kisielin
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie?
ok 6000
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?
20 000 zł,ciuchy są
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?
tyle ile potrzeba
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp.
Sporty,zależało by mi mocno na sprzęgle antyhoppingowym.Z tego co zdążyłem zauwazyć wydaje mi się że ceny yamahy r6 są mocno zawyżone.w zasadzie to nie wiem jakich roczników szukać w tym przedziale cenowym żeby nie naciąć się na minę
Ciubaka
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15/6/2012, 12:53
Lokalizacja: PŃ


Postprzez SlowMotion » 2/11/2016, 16:57

Moim zdaniem w tym budżecie wśród klasy 600ccm bezkonkurencyjna jest ZX6R od 2009. Amor skrętu ohlinsa w standardzie, przednie zawieszenie big piston fork, które w tym roczniku występowało jeszcze tylko w litrowym gixie, silnik rakieta, a nawet warto wspomnieć o takich pierdołach jak lampa z soczewką co przekłada sie na lepszą widoczność w nocy. Gixy i Hondy jak dla mnie bez charakteru, r6 to już stosunkowo stary model, bardzo udany ale też bardzo popularny i trzyma cenę. Wiadomo, każdy chwali swoje, ale spędziłem sporo czasu oglądając różne sprzęty i czytając o tym modelu przed zakupem, a teraz po kilku sezonach z czystym sumieniem polecam.
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Ciubaka » 3/11/2016, 16:50

Też o niej myślałem szkoda tylko że rynek w wielkopolsce to parę sprzętów na krzyż.no cóż pozostaje przeglądać oferty w oczekiwaniu na to że ktoś taką wystawi.Rozumiem że za modelem z 2008 roku nie ma co się oglądać?
Ciubaka
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15/6/2012, 12:53
Lokalizacja: PŃ

Postprzez Samael666 » 3/11/2016, 20:58

w tym budzecie spokojnie mozna RJ11 albo RJ15 kupic. w dobrym stanie. a te maja juz antyhopping i USD.
nie zamienilbym swojej r6 na kawe
Suzuki SV650s k6 -> Yamaha R6 RJ11

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...
Avatar użytkownika
Samael666
Świeżak
 
Posty: 127
Dołączył(a): 10/9/2014, 20:18
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SlowMotion » 4/11/2016, 07:50

2008 raczej bym się nie interesował mając taki budżet, model z 2009 to bardzo duży krok do przodu.

Samael666, ja natomiast nie zamieniłbym mojej kawy na r6 :)
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê