Zobacz wÄ…tek - Enduro dla poczÄ…tkujÄ…cego!
NAS Analytics TAG

Enduro dla poczÄ…tkujÄ…cego!

Enduro, Cross
_________

Enduro dla poczÄ…tkujÄ…cego!

Postprzez kulixon122 » 15/10/2016, 21:00

Witajcie!
Szukam jakiegoś enduro, dobrego na start (125cc), głównie myślałem nad jakąś aprilla lub derbi. Co sądzicie o tych moto i co byście oprócz nich polecili?
Maksymalnie chcę wydać około 6 tysięcy.
Z góry dzięki za propozycje.


I takie pytanko, dlaczego ta yahama jest tak tania?(nie licząc tych klocków hamulcowych do wymiany)? http://sprzedajemy.pl/yamaha-wr125r-2009r-kat-a1-b-nr43113847 (otwórz link).
kulixon122
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24/9/2016, 19:38


Postprzez henio12323 » 16/10/2016, 07:55

pytaj sprzedawce czemu taka tania. one normalnie chyba niewiele drozej chodza.

nie wiem nadal czego szukasz tak do konca. nie wiem gdzie chcesz tym jeździc. jak moto ma byc do wszystkiego ( dojazdy po np mieście, i upalanie w terenie ) to polecam 125 w 2T, a jaką ? to juz zależy co sie trafi, nie skupiał bym sie na danej marce, wszystko i tak ma podobne osiągi podobną wytrzymałosc itp itd. mowa oczywiscie o markowych, np yamaha dt 125, ktm lc2, aprilia rx, ( akurat derbi ma model tylko w 4t)

oczywiscie nie chce ci wciskać dwutakta, jak Ci pasuje 4T to tez są to spoko motocykle, tylko musisz wiedziec że mają osiągi jak zdrowe 50tki tak na prawde, i sa dosyc ocięzałe. po asfalcie jeszcze całkiem spoko sie jeździ, ale w ciezkim terenie moto są po prostu za słabe/ za cięzkie - chyba że teren to jazda po leśnych sciezkach i kręcenie kilometrów ( to w zasadzie juz podchodzi pod turystyke :D tak taki 4T sie spisze nawet nieźle o ile tez nie zalezy ci na duzych prędkosciach przelotowych)
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê