Zobacz wÄ…tek - Motocyklowe Centrum Serwisowe...
NAS Analytics TAG

Motocyklowe Centrum Serwisowe...

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Motocyklowe Centrum Serwisowe...

Postprzez Åšcigacz » 20/8/2015, 08:34

Dyskusja na temat: Motocyklowe Centrum Serwisowe Autoryzowany salon i serwis motocykli Honda
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Motocyklowe Centrum Serwisowe Autoryzowany salon i serwis motocykli Honda
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 20/8/2015, 08:34

Nie polecam. Nie mają w zwyczaju informować klientów, jak ktoś kiedyś zauważył traktują ich jako zło konieczne. Zamówiłem u nich moto, zgodziłem się na wszelkie ich warunki tj. cena, data realizacji, wyposażenie. Zostawiłem zaliczka i... ślad zaginął. Zero odzewu telefonicznego czy mailowego. W końcu się skończyło zażądaniem zwrotu kasy. Straciłem tylko z nimi czas. Amatorzy.

ps. jak coś u nich zamawiacie, spisujcie dokładnie papiery. Lubią obiecać na gębę.<br><hr>Fluorek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 23/9/2016, 16:24

Docelowo nie polecam. Po kilku pobytach w tym serwisie za każdym razem odbierałem uszkodzony motocykl. Źle poskręcany , brakujące elementy śruby,tulejki. Dwa razy porysowany w różnych miejscach motocykl (osłona wydechu "zajechana" do żywgo plastiku , podrapany kufer , plastki osłony. Mechanikę naprawią ale kompletnie nie dbają o sprzęt klienta. Pomimo sympatii do rzeczowego szefa serwisu p.Marka - juz tam nie wracam. Po co się denerwować ...<br><hr>tpopiel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê
cron