Zobacz wÄ…tek - SUZUKI Bandit na pierwszy motocykl?
NAS Analytics TAG

SUZUKI Bandit na pierwszy motocykl?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

SUZUKI Bandit na pierwszy motocykl?

Postprzez kilkujadek » 4/9/2016, 11:34

Pytanie jak w temacie. W moim mieście jest do kupienia taki motocykl http://olx.pl/oferta/suzuki-bandit-600s ... 54d67a2ccb. Jestem świeżo po egzaminie na A i stąd pytanie, czy takie moto nadaje się na początek?
kilkujadek
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4/9/2016, 11:27


Postprzez lagiboy » 4/9/2016, 13:14

trzeba pojechać i obejrzeć ale generalnie taki (niekoniecznie ten) motocykl nadaje się na pierwszy o ile nie przeraża Cię jego wagomiara.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez Croowab » 4/9/2016, 14:45

Nadaje sie ale teź zależy od wielu czynników.
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51

Postprzez Pappa2 » 9/9/2016, 22:27

sluchaj rady kolegi ktory jezdzi 125 cc na prawko kat b (czyli mnie)..
to co pewnie nauczyles sie na nauce jazdy ni jak ma sie do jazdy motocyklem... nie bede ci dawal rad... po za jedna.. zapoznaj sie z technika jazdy na motocyklu.. od siedzenia na nim, liniach przejazdow, kontrole gazu, przeciwskret, hamowanie, zmiana biegow i wiele innych...
tylko nie z filmikow na youtube, a z kasiazki "motocyklista doskonaly" lub z filmu pana code'a "biblia pokonywania zakretow"... i potem zacznij to stosowac - zawsze

kazdy motocykl bedzie dobry na pierwszy jezeli dobrze ogarniesz teorie i bedziesz jezdzil na 70% swoich umiejetnosci... warto kupic motocykl za tyle pieniedzy aby zostalo jeszcze "troche" na ubranie..

croowab swietny awatar! i niezla motywacja ;)
Pappa2
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 1/9/2016, 20:25

Postprzez Lockwood » 17/9/2016, 14:31

Dołożę swoje trzy grosze, ponieważ pół roku temu zadawałem sobie to samo pytanie.

Mam 183 cm wzrostu, ważę jakieś 80-84 kg i gdy zaczynałem pierwsze samodzielne jazdy, nie byłem jakoś szczególnie "napakowany". I obstawiłem na Bandita - dodatkowo wersję 650 cm3, olejaka.

I się nie zawiodłem. Maszyna jest ciężka, to prawda, ale za to bardzo wdzięczna w zakrętach i prowadzi się przyjemnie. Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia się i dopasowania.

Przy okazji charakterystyka pracy silnika w Bandicie jest przyjazna dla świeżaka - nie rwie w kosmos od samego dołu, moc oddaje całkiem liniowo.

Jeśli Ci się podoba - znajdź zadbany egzemplarz i bierz, a rady kolegi Pappa2 weź sobie do serca - Motocyklista Doskonały, szkolenie Suzuki Shell Moto Szkoła i podobne zmieniły moje życie ;).
Lockwood
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13/9/2015, 11:32

Postprzez Harald4312 » 17/9/2016, 18:47

Spoko info.
Harald4312
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17/9/2016, 14:15

Postprzez WicherTarpno » 21/9/2016, 10:04

Jak najbardziej.W zeszłym sezonie sam nabyłem bandziora.Również miałem małe obawy,nawet brałem pod uwagę gs 500.
Ale na szczęście jednak na Suzi padło tylko że golasa.Bardzo wygodny dla Ciebie jak i dla plecaka.Po przejechaniu 300 km nie odczuwasz trudu przejazdu.Fakt trochę ciężki ale dzięki temu super się prowadzi.Jedyny minus-przy szybkiej jeździe potrafi sporo wypić i hamulce nie są powalające
Fakt zastanawiam się nad zmianą motocykla ale tylko i wyłącznie na bandziora 1200
Avatar użytkownika
WicherTarpno
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27/7/2015, 01:34
Lokalizacja: GrudziÄ…dz

Postprzez czarna_wdowa » 24/9/2016, 12:52

Zależy od tego jak jeździsz i czy myślisz na drodze
czarna_wdowa
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 21/8/2016, 05:13



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości




na górê