Zobacz wątek - Skradziono Husqvarna SMR510 2006r -Gdańsk
NAS Analytics TAG

Skradziono Husqvarna SMR510 2006r -Gdańsk

Baza skradzionych pojazdów i rzeczy
Ukradli Ci motocykl? Wyślij nam też wiadomość na https://www.facebook.com/skradzione.motocykle - opublikujemy na Facebooku i udostępnimy na głównym profilu Facebook/Scigacz_pl
_________

Skradziono Husqvarna SMR510 2006r -Gdańsk

Postprzez Cloud » 7/9/2016, 10:01

Cześć
Dzisiaj 07.09.2016 w nocy skradziony został mój motocykl. Husqvarna 510smr z 2006r. Kradzież była w Gdańsku jeśli któryś z was spotka podejrzaną akucje/model proszę o kontakt ze mną bądź z policją.

Edit: pokasowałem kontakty
Ostatnio edytowano 7/9/2016, 14:11 przez Cloud, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Husqvarna smr 510
Cloud
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6/1/2012, 17:16
Lokalizacja: Żukowo okolice Gdańska


Postprzez Cloud » 7/9/2016, 14:10

Ogłoszenie nieaktualne, działania policji wystraszyły sprawców. Dostałem telefon od anonima (prawdopodobnie sprawcy) że widział ogłoszenie i moje moto zaparkowane w miejscu X.
Niestety moto ma rozprutÄ… stacyjkÄ™, blokadÄ™ kierownicy i instalacjÄ™ elektrycznÄ….
Muszę pochwalić chłopaków z policji za konkretne i szybkie podejście do tematu.
Husqvarna smr 510
Cloud
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6/1/2012, 17:16
Lokalizacja: Żukowo okolice Gdańska


Postprzez SlowMotion » 8/9/2016, 14:30

Myślę, że pomimo szkód jesteś szczęściarzem. Dobrze, że sprawa miała taki finał. W Krakowie średnio raz w tygodniu znikają moim znajomym motocykle i tutaj niestety złodzieje są dużo lepiej zorganizowani.
A jeśli to rzeczywiście sprawca do Ciebie dzwonił to chyba to pierwszy taki jego wybryk i go sumienie ugryzło, bo nie widzę za tym żadnej logicznej przesłanki. Równie dobrze mógłby go porzucić gdzieś na pastwę losu.
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków



Powrót do Skradziono / zgubiono



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê