Zobacz wÄ…tek - MZ ETZ 150 wycena
NAS Analytics TAG

MZ ETZ 150 wycena

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

MZ ETZ 150 wycena

Postprzez rikobonzaj » 27/8/2016, 23:20

Witam
Piszę gdyż potrzebuję pomocy przy wycenie motocykla MZ ETZ 150.
Rocznik 1987, tata kupił od razu w 87 jako pierwszy i jedyny do tej pory właściciel. Przebieg 16 000 z niewielkim hakiem. Lakier fabryczny, niebieski, 0 zarysowań. 99,98% motocykla w oryginale (z tego co mówi tata to tylko opony nie są oryginalne). Silnik igła. No co tu dużo mówić stan fabryczny. Motocykl idzie na sprzedaż tylko dlatego, iż tacie na tyle pogorszył się wzrok, że nie może prowadzić a ja nie mam prawa jazdy kat A. Niestety nie mam pojęcia jaką kwotę mogę za MZ-kę dostać. Na OLX i Allegro chodzą po 2/4 tysiące ale zwykle po wiejskim tuningu z kostką na tyle lub poobijane ze znaczne większym przebiegiem. Znalazłem jedną ofertę w podobnym stanie tylko że wersja elektronik z 1990 roku za 10,800zł ( http://olx.pl/oferta/mz-etz-150-stan-kolekcjonerski-CID5-IDdTGe7.html#a7150b7598 (otwórz link) ). To dobra cena czy raczej za wysoka? Cały czas się zastanawiam czy nie zostawić ETZ-y w rodzinie. Zapewne wystawię na wiosnę jeżeli zdecyduję się na sprzedaż. Jeśli ktoś się orientuje w cenach proszę o odpowiedź.
rikobonzaj
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27/8/2016, 22:45


Postprzez Steryd21 » 5/9/2016, 20:50

Potrzymaj ją jeszcze kilka lat pod kołderką przepalając ją co jakiś czas :D Aż się wytracą wszystkie te przerabiane mztki do terenu, wtedy dostaniesz ładną kwotę za stan kolekcjonerski :)
Steryd21
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4/9/2016, 22:15
Lokalizacja: Racibórz




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości




na górê