Zobacz wÄ…tek - Suzuki Ts 50 xK
NAS Analytics TAG

Suzuki Ts 50 xK

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Suzuki Ts 50 xK

Postprzez Dominik11221 » 26/8/2016, 12:11

Cześć wszystkim.
Mam motocykl Suzuki Ts 50 xK chłodzony powietrzem z 1996r. z tuningowany na 70 ccm.
Jedzie mi max 70km/h na zębatkach na szybkosc. Są w nim jakieś blokady? Jeśli tak to gdzie i jak je usunąć. PROSZE O POMOC chce zdążyć z tym do konca wakacji!
Z góry dzięki!
Dominik11221
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25/8/2016, 21:54
Lokalizacja: Krosno


Postprzez Pappa2 » 2/9/2016, 23:25

za pozno - wakacje minely :D
jezeli zmieniles cylinder na wiekszy to musisz go teraz wiecej karmic... gaznik do regulacji, zmiana dyszy glownej, dostarczenie wiecej powietrza... tyle w teorii. a praktycznie nie widze twojego sprzetu wiec ciezko cos sugerowac.. mozesz sprawdzic swiece. dzieki niej sie dowiesz czy masz dobre spalanie i czy wystarczajaco duzo gaznik daje paliwa.

czy sa jakies blokady.. nie wiem nie znam tego sprzetu. jezeli sa to pewnie na module, gazniku lub tlumiku... jezeli na wszystkich biegach ciagnie do tego samego poziomu, modul bedzie ok. sprawdz gaznik czy otwiera sie przepustnica na maxa...
sprawdz kruciec gaznika czy czasem nie jest zwezony (ma miec wielkosc dziury taki sam jak gaznika/cylindra). w kolanku rury wydechowej moze byc zwezka.. tylko calego tlumika nie pruj bo to nic nie daje...

nie zawsze "szybsze" zebatki dadza szybkosc. jezeli nie jestes w stanie rozbujac na najwyzszym biegu motocykla do prawie fulla to zmien zebatki na "przyspieszebne".. uwierz mi ze osiagniesz predkosc max ta sama. tyle ze na wyzszych obrotach..

no i najwazniejsze to 70cc nie spodziewaj sie za duzo.

chcesz jechac szybciej, zlikwiduj jak najbardziej opory.. czyli aerodynamika, sily tarcia, waga
Pappa2
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 1/9/2016, 20:25




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê