Zobacz wÄ…tek - S> Suzuki GS 500E > TANIO, warto <
NAS Analytics TAG

S> Suzuki GS 500E > TANIO, warto <

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

S> Suzuki GS 500E > TANIO, warto <

Postprzez pantoprazol » 29/8/2016, 13:51

Cześć, mam na sprzedaż moją Suzi GS 500E

Rocznik 1998
Kolor czerwono-czarny
dodatki: wydech sportowy RM (brzmi jak Ducati :D), wyświetlacz biegów, gmole
Stan techniczny: jeździ bez zarzutów, jest parę rzeczy do zrobienia dla kogoś kto chce mieć "igłę"
Wizualnie: kiedyś miałem na nim szlifa na lewą stronę stąd jest nieco przetarta, lampa przednia sklejona - szkło było pęknięte, nie wymieniałem jej, działa, poza tym kubek lewego zegara to samoróbka, ogólnie wizualnie może być, nie jest to motocykl wystawowy

Sprzedaję, bo stoi w garażu, kurzy się i marnuje, miał być w spadku dla mojej siostry ale wyemigrowała i został.

Ja nim zrobiłem nieco ponad 8 tys. km, dla nie zorientowanych: motocykl bardzo dobry do nauki, a dla wielu na dłużej niezawodny, silnik nie do zarżnięcia.

Dla zainteresowanych: piszcie, pytajcie o co chcecie, udzielę wszelkich szczegółów.

Cena promocyjna: 2200 zł , cena dlatego śmieszna bo nie planuję na nim zrobić biznesu życia, tylko oddać komuś kto tak jak ja nie miał dużo kasy a chciał mieć już swój własny motur. Sam kupiłem go we wrześniu 2014 za 3800 zł + przerejstrowanie, po szlifie włożyłem w niego 1200 zł, poza tym ma na przodzie oponę Michelin Pilot Street Radial z 2015 r., na której przejechał może 2-3 tys. km, z tyłu opona z głębokim bieżnikiem (wymieniona po szlifie) ale ze starym DOT, nie jest poząbkowana, trzyma w zakrętach.

(aktualnie jeżdżę F4i, o której tutaj też pisałem)
pantoprazol
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18/8/2016, 17:53


Postprzez Muszkieter » 31/10/2016, 20:18

Może wrzuć jakieś fotki.
Avatar użytkownika
Muszkieter
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 12/2/2015, 13:42
Lokalizacja: Perła Renesansu


Postprzez pantoprazol » 23/1/2017, 18:14

sprzedany
pantoprazol
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18/8/2016, 17:53



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê