Zobacz wątek - Mini-bike do ćwiczenia techniki?
NAS Analytics TAG

Mini-bike do ćwiczenia techniki?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Mini-bike do ćwiczenia techniki?

Postprzez GoRideYourself » 25/8/2016, 09:22

Chodzi mi po głowie coś do treningów. Nie zamierzam zdobywać mistrzostw świata w stuncie :wink: ale jest dużo elementów technicznych i tricków, które bym poćwiczył. Nie zamierzam ryzykować ze swoim skarbem i zacząłem rozglądać się w temacie.

Myślicie, że lepiej wypadnie tutaj jakiś klasyczny pit-bike czy coś w stylu Hondy MSX?
W ogóle to ostatnio trafiłem na stronę Romet'a

http://www.romet.pl/aktualnosc_Nowa_mot ... tml?t=moto

Wygląda identycznie jak MSX. Czy to możliwe, że budują to na ich licencji z ograniczeniem, że muszą montować swój mniejszy silnik? Co sądzicie?[/url]
Avatar użytkownika
GoRideYourself
Świeżak
 
Posty: 81
Dołączył(a): 23/5/2016, 00:36


Postprzez MisieqMP » 25/8/2016, 09:41

O żadnej licencji tutaj nie ma mowy, to jest po prostu skopiowane. I to nie jest jakościowo dobre ...
No place, no race - Mick Doohan
Avatar użytkownika
MisieqMP
Świeżak
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15/3/2016, 13:33
Lokalizacja: Tarnów/Warszawa


Postprzez GoRideYourself » 25/8/2016, 09:48

No dobra, a co do tematu? :wink:

Ale tak generalnie nie sądzę, żeby tak po prostu go skopiowali - myślę, że nie stać ich na takie procesy :wink: Chyba, że masz inną wiedzę ??
Avatar użytkownika
GoRideYourself
Świeżak
 
Posty: 81
Dołączył(a): 23/5/2016, 00:36

Postprzez riderZ056 » 25/8/2016, 14:15

Toż to mini-Ducati Monster.
SlowMotion napisał(a):W całości za 1500zł też da się ubrać, ale wtedy polecam jeździć bardzo zachowawczo i nie przekraczać 40-50kmh.
riderZ056
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 13/5/2015, 12:55
Lokalizacja: Koło



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê