Zobacz wÄ…tek - Sprzedam -> Honda CBR 600 F4i , 2005 - unikat -
NAS Analytics TAG

Sprzedam -> Honda CBR 600 F4i , 2005 - unikat -

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Sprzedam -> Honda CBR 600 F4i , 2005 - unikat -

Postprzez pantoprazol » 19/8/2016, 22:19

Jak w temacie, sprzedam Hondę CBR 600 F4i, rocznik 2005, bezwypadkowa, jedynie co sięstało to: przytarty lewy crashpad od parkingów (wyślizgnęła się z pod nogi przy nieuważnym obracaniu się...), oraz prawy przedni kierunkowskaz był naruszony (kolega wjechał we mnie na torze w bok, ale udało się uniknąć upadku). Do rzeczy:

- Rocznik 2005
- przebieg: 35 tys. km w tej chwili i rośnie
- karta pojazdu, historia znana
- założyłem do niej sportowe krótkie klamki, crashpady Renner, dedykowany wydech Dominator Oval z poszyciem satynowym + DB killer medium jak ktoś chce trochę ściszyć
- opony nowe od czerwca 2016
- przeglÄ…d miesiÄ…c temu
- OC do końca sezonu
- napęd w bardzo dobrym stanie
- lakier oryginał, z resztą posiadam wszystkie elementy które wymieniałem czyli wydech i klamki, żeby nie było że składak, motocykl kupiłem całkowicie seryjny z przebiegiem 26 tys. km

Mówiąc krótko maszyna robiona pode mnie. Sprzedaję, gdyż jeżdżę dużo i nie raz daleko, robiłem nią trasy i po 500 km dziennie, ale jednak na takie trasy potrzeba mi bardziej turystycznego motocykla. Pozycja na niej nie jest tak pochylona jak na R1, ale ma ona zdecydowanie zacięcie sportowe, świetnie się nią jeździ po torze, jeździłem tylko po kartingowych także nie katowana, nie jeżdżona na kole, nie zaliczyła żadnego szlifa.

Polecam komuś kto poszukuje bezawaryjnej maszyny o osiągach sportowych, a jednocześnie pozwalającej walnąć dłuższą trasę.

Ze względu na bardzo dobry stan + dodatki + niewielki przebieg cena to 13 tys. zł (i tak bardzo dobra porównując do tych z OLX), raczej bez negocjacji, najwyżej na bak paliwa.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zdjęciami - proszę napisać. Obejrzeniem na żywo - napisz, do zobaczenia najlepiej w Jeleniej Górze, ale możemy się dogadać na spotkanie na terenie dolnego śląska.

Jazda próbna ? nie ma sprawy, ale pod zastaw pełna gotówka.

Masz pytania ? Chętnie odpowiem, nie mam nic do ukrycia. Możliwość sprawdzenia motocykla w dowolnym warsztacie.
pantoprazol
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18/8/2016, 17:53


Postprzez Szafa » 21/8/2016, 20:07

Poka foty. Co w niej unikatowego?
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn


Postprzez grzec » 22/8/2016, 08:24

dawaj foty bo szukam unikatowej maszyny :D
grzec
Świeżak
 
Posty: 122
Dołączył(a): 13/6/2015, 08:04

Postprzez Szafa » 22/8/2016, 10:30

Wyjazd, jestem pierwszy! :D
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez pantoprazol » 23/8/2016, 07:41

Stan techniczny 10/10. Wizualnie 9,5/10. Przez to sobie pozwolilem nazwac ja unikatem. Podajcie maile.
pantoprazol
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18/8/2016, 17:53



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê