Zobacz wÄ…tek - Wstydliwy sprzedajÄ…cy
NAS Analytics TAG

Wstydliwy sprzedajÄ…cy

Enduro, Cross
_________

Wstydliwy sprzedajÄ…cy

Postprzez RoboCop » 21/8/2016, 11:07

Siema, mam problem z gościem na allegro. Próbuję od niego kupić części do moto, ma tego wystawionego od cholery. Dzwonię, dobijam się i odbierze raz na ruski rok, gadałem z nim dwa razy. Za każdym mówił, że mam oddzwonić za 15 minut jak sprawdzi i już nie odbierał.
Kojarzy ktoÅ› tego typa? http://allegro.pl/show_user.php?uid=27108728
jest ze Starego Kurowa, a jego numer jest dosyć charakterystyczny: 531711531. Czy ktoś go zna osobiście albo ma do niego blisko? Bo zależy mi na tych częściach :D
Avatar użytkownika
RoboCop
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14/8/2013, 10:49
Lokalizacja: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Postprzez SpeedyGonzales » 21/8/2016, 13:54

Częste na olx, nieaktualne ogłoszenia, ukryte "ALE", gawędziarstwo w stylu "nie mam już części do motocykla A ale do B będą", ukrywanie stanu rzeczywistego, brak odezwu itd.

Nie nie znam tego gościa, ale sam dzwonię 2-3 razy w odstępie czasowym (żeby nie dręczyć kogoś kto może być zajęty) i jak nie odbiera to dziękuję.

Najbardziej irytują mnie sprzedawcy gdzie masz komunikat o odczytaniu ale nie chce się odpisać.

Po cholerę się męczyć? Olej typa, brak cienia szacunku dla kupującego.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG


Postprzez MisieqMP » 22/8/2016, 11:20

Weźcie pod uwagę że może gość ma od cholery roboty i szkoda mu czasu na rozmowy telefoniczne.
No place, no race - Mick Doohan
Avatar użytkownika
MisieqMP
Świeżak
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15/3/2016, 13:33
Lokalizacja: Tarnów/Warszawa

Postprzez SpeedyGonzales » 22/8/2016, 22:19

Może tak być, ale wtedy niech: nie zawraca innym głowy ogłoszeniami, skoro obiecuje oddzwonić a nie robi tego jak go nazwać? Może niech bułki sprzedaje?
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê