Zobacz wątek - Yamaha FZ6N - 2004 r POZNAŃ
NAS Analytics TAG

Yamaha FZ6N - 2004 r POZNAŃ

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Yamaha FZ6N - 2004 r POZNAŃ

Postprzez Chicken19 » 5/8/2016, 12:17

Witajcie,

chciałem Was prosić o radę. Wiem, że jak coś jest tanie to do d... Ale chciałem tylko się upewnić w tym co sam dumam nad tym motorkiem.

Link: http://olx.pl/oferta/yamaha-fazer-fz6n- ... ga0E1.html

Rozmawiałem z właścicielem i oto co następuje:
- jest właścicielem od 1,5 roku
- poprzedni właściciel miał szlif stąd taka lampa i lusterka (o gustach się nie dyskutuje)
- bak też malowany,
- sprzedaje z powodu braku czasu na jeżdżenie. W tym roku tylko 3-4 razy jeździł w tym jedna dłuższa wycieczka nad morze i z powrotem.
- podobno prócz ww rzeczy wszystko jest ok w sensie lagi, półka, rama itp.

Zastanawiam się czy warto jechać oglądać czy nie. Poza tym nie mam nikogo doświadczonego kto mógłby fachowym okiem go obejrzeć. Co innego obejrzeć poradniki o kupowaniu używanego motoru, a co innego kupować i mieć w tym doświadczenie.
To ma być pierwszy motor. Generalnie kusi niska cena i "młody" rocznik w porównaniu do innych.

Dodam, że cały czas waham się pomiędzy naketami Bandit, Fazer, Hornet i wersjami sport z owiewkami Bandit, Fazer... Żadnym z ww nie jeździłem wcześniej. No może poza jakimiśtam epizodem z Fazerem z 99r.

Z góry dziękuję Wam za pomoc i porady.
Avatar użytkownika
Chicken19
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17/5/2016, 21:13
Lokalizacja: Poznań


Postprzez riderZ056 » 5/8/2016, 17:19

Skoro sprzedaje gość z Poznania, co tam robi rejestracja z Zachodniopomorskiego? Zwróć na to uwagę, bałagan w papierach najtrudniej odkręcić.
SlowMotion napisał(a):W całości za 1500zł też da się ubrać, ale wtedy polecam jeździć bardzo zachowawczo i nie przekraczać 40-50kmh.
riderZ056
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 13/5/2015, 12:55
Lokalizacja: Koło


Postprzez grzec » 5/8/2016, 20:03

Nie kupił bym takiego ulepa ... tym bardziej na pierwsze moto. Nie znasz się to możesz wpakować się w jakąś minę. Jeszcze jedno.. jak typa nie było stać na lampe czy nawet lusterka do fz6 to nie licz że wykonywał jakieś czynności serwisowe typu świece, rozrząd, regulacja zaworów lub serwisowanie zawieszenia.
grzec
Świeżak
 
Posty: 122
Dołączył(a): 13/6/2015, 08:04

Postprzez Szafa » 5/8/2016, 20:43

Chłopie, jesteś z Pzn. Podbij do Cerbola (ul. Składowa), chłopaki za grosze z Tobą to obczają.
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Chicken19 » 5/8/2016, 20:52

Szafa super dzięki dla Ciebie. Zastanawiałem się czy w Poznaniu jest ktoś podobny do:https://www.facebook.com/Ogl%C4%99dziny-Motocyklowe-240958099416279/?fref=ts

Dzięki za info. Przyda się na każde oględziny i dzięki temu nie będę Wam tutaj d... znaczy gitary zawracał.

Oczywiście jeśli podejmę decyzję żeby oglądać tą Fazerkę to opiszę tutaj wszystko żeby każdy wiedział co i jak z tym moto.
Avatar użytkownika
Chicken19
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17/5/2016, 21:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Szafa » 5/8/2016, 21:20

Gdzie w Pzn stoi to moto?
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Chicken19 » 5/8/2016, 21:29

Po ustaleniu oględzin można oglądać na os. Stare Żegrze bo na co dzień koleś trzyma gdzieś poza Poznaniem u teściów.

Co do rejestracji to podejrzewam, że gość nie jest z Poznania tylko tutaj postanowił żyć ale dla pewnych udogodnień formalnych moto zarejestrowane w rodzinnym mieście - czyt. jest taniej ;)
Avatar użytkownika
Chicken19
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17/5/2016, 21:13
Lokalizacja: Poznań



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê