Zobacz wÄ…tek - Drugie Moto Sport do 24k
NAS Analytics TAG

Drugie Moto Sport do 24k

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Drugie Moto Sport do 24k

Postprzez Amator1994 » 31/7/2016, 08:11

zzz
Ostatnio edytowano 21/8/2016, 12:54 przez Amator1994, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Amator1994
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30/7/2016, 20:33
Lokalizacja: Konin


Postprzez jasnoksieznik » 31/7/2016, 14:39

"Hej, mam marzenie w zasięgu, ale wstydzę się przyznać przed sobą samym i innymi".
Co ja Ci powiem? Bez sensu. Niepraktycznie. A, ludzie siÄ™ na motorach zabijajÄ…!

Jakbym miał kupować sobie moto do takich zastosowań, to pewnie bym patrzył w stronę Speed Tripla, ale ja mam fetysz na nakedy. Z Triumpha zostaje Daytona, która mi się optycznie podoba. Na pewno też bym kupował moto z ABSem, a tego Twoje upatrzone Ducati nie ma.
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Postprzez jaroaro » 31/7/2016, 18:54

Z takim podejściem to nawet nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz :D Nigdy nie byłeś na torze i prawdopodobnie pojedziesz jeżeli ktoś Cię namówi i będzie to jakiś mały tor bo na duży będzie szkoda Ci kasy na dobre przygotowanie motocykla i sam wjazd na tor. Zależy Ci tylko na wyglądzie, a dam sobie rękę uciąć że nie ogarniasz dobrze 600.

Panie, bierej to co Ci się podoba! ; ) Sam nawet nie wiesz czego oczekiwać od motocykla
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na górê