Zobacz wÄ…tek - Suzuki gsxf750 slingshot POMOCY!!!
NAS Analytics TAG

Suzuki gsxf750 slingshot POMOCY!!!

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Suzuki gsxf750 slingshot POMOCY!!!

Postprzez cccp6 » 31/7/2016, 07:44

Witam. Sory jeśli nie w tym dziale. Mam nie lada problem. Mam moto jak w tytule rocznik 1993. Jeździł normalnie, czasami ciężko go było opalić ale jak już odpalił i się zagrzał to śmigał normalnie. Jakiś czas temu wyjechałem na urlop i stał w garażu przez 2 tygodnie. Po tym czasie już go nie odpaliłem. Kręciłem, kręciłem aż zdechł. Odpalił i na wysokich obrotach szedł po czym trzymając manetkę cały czas w tej samej pozycji sam gasł. No to wciągnąłem go do garażu i w tym momencie zaczęła się z pod niego lać benzyna. Rozkręciłem filtr czysty, odpaliłem go ponownie i z odmy zaczęła tryskać benzyna. Noto wykręciłem gaźnik bo pewnie się zaciął i tamtędy puszczało benzynę. Gaźnik do kumpla. Wyczyścił wypieścił, synchro zrobił. Montaż i dalej nic. Odpala, na wysokich już trzyma ale po puszczeniu gazu, mimo że rozgrzany to gaśnie. Potem jeszcze zauważyłem że w oleju jest paliwo. Znaczy zamiast oleju jest paliwo które olejem jest tylko zabarwione. No to wymiana oleju na nowy, ale dalej to samo. Powiedzcie mi co mam robić. Bo pomimo wieku moto mam nadzieję nim jeszcze pojeździć:/ Aha jak wejdzie na wysokie obroty to ciągnie ładnie w górę. Z rury dymu nie puści ani grama. I na rozgrzanym silniku jak go odpale z gazem to nie zapali, a jak bez gazu to odpala powoli, ciągnie ciągnie aż odpali. Jeśli to coś wam da to zamiast baku mam teraz podpiętą butelkę z benzyną na chwilę celem wyeliminowania awarii kranika.
cccp6
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31/7/2016, 07:33
Lokalizacja: bielsko


Postprzez riderZ056 » 31/7/2016, 15:59

A co jest warta "synchronizacja" gaźników niezamontowanych w motocyklu? Daj to do porządnego warsztatu.
SlowMotion napisał(a):W całości za 1500zł też da się ubrać, ale wtedy polecam jeździć bardzo zachowawczo i nie przekraczać 40-50kmh.
riderZ056
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 13/5/2015, 12:55
Lokalizacja: Koło




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê