Zobacz wÄ…tek - SkUTER-SERWIS.PL
NAS Analytics TAG

SkUTER-SERWIS.PL

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2014, 08:25

Komentatorzy napisał(a):Witam Wszystkich. W tym roku kupiłem skuter Junak 608 w Skuter-Serwis na ul. Modlińskiej. Już po pierwszych kilometrach skuter sprawiał problemy. Usterka została zgłoszona do serwisu, ale powiedziano że to wszystko się ułoży. Po przebiegu 120km pojechałem do serwisu, ponieważ wada zaczęła być już bardzo uciążliwa (walenie w przednim kole). W serwisie stwierdzono jednak, że wszystko jest ok i oni nie widzą, żadnej wady / usterki.
Na szczęście dla mnie znalazłem inny serwis Junaka w Grodzisku Mazowieckim. Tam natychmiast stwierdzono, że coś jest nie tak - mechanicy mieli nie lada zagadkę, ale w końcu wszystko jest ok.
Okazało się, że skuter został źle zmontowany, tarcza hamulcowa jak i zaciski były wadliwe. Zostało wymienione "prawie pół przodu" - na szczęście na gwarancji - tu ukłony do firmy Almot, która nie protestowała podczas współpracy.
Nie polecam Skuter- Serwis. Sprzedać potrafią, ale później to jakiś koszmar.<br><hr>Darkman<br>
Komentatorzy napisał(a):hahaha ale brednie <br><hr>antykitel<br>
Przeczytajcie jak Marek.W traktuje klientów wyrażających swoje opinie na forum głupkowatymi komentarzami zero profesjonalizmu w serwisie jak i na forum warto odwiedzić ten serwis i przekonać się na własnym pojeździe czy opinie są wyssane z palca czy też prawdziwe <br><hr>Antywent
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/6/2014, 16:36

Komentatorzy napisał(a):Witam Wszystkich. W tym roku kupiłem skuter Junak 608 w Skuter-Serwis na ul. Modlińskiej. Już po pierwszych kilometrach skuter sprawiał problemy. Usterka została zgłoszona do serwisu, ale powiedziano że to wszystko się ułoży. Po przebiegu 120km pojechałem do serwisu, ponieważ wada zaczęła być już bardzo uciążliwa (walenie w przednim kole). W serwisie stwierdzono jednak, że wszystko jest ok i oni nie widzą, żadnej wady / usterki.
Na szczęście dla mnie znalazłem inny serwis Junaka w Grodzisku Mazowieckim. Tam natychmiast stwierdzono, że coś jest nie tak - mechanicy mieli nie lada zagadkę, ale w końcu wszystko jest ok.
Okazało się, że skuter został źle zmontowany, tarcza hamulcowa jak i zaciski były wadliwe. Zostało wymienione "prawie pół przodu" - na szczęście na gwarancji - tu ukłony do firmy Almot, która nie protestowała podczas współpracy.
Nie polecam Skuter- Serwis. Sprzedać potrafią, ale później to jakiś koszmar.<br><hr>Darkman<br>
Komentatorzy napisał(a):hahaha ale brednie <br><hr>antykitel<br>
Komentatorzy napisał(a):Przeczytajcie jak Marek.W traktuje klientów wyrażających swoje opinie na forum głupkowatymi komentarzami zero profesjonalizmu w serwisie jak i na forum warto odwiedzić ten serwis i przekonać się na własnym pojeździe czy opinie są wyssane z palca czy też prawdziwe <br><hr>Antywent<br>
kici kici ... miauuu hauuu !!! wypuścili Cię ?<br><hr>kici kici
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/11/2014, 15:52

NIestety ja równiez zakupiłem tam Junaka z samego motoru jestem zadowolony, niestety pierwsza naprawa gwarancyjna i czekalem prawie 3 tygodnie i nie chcecie wiedzieć czego dotyczyła ;)
Gdybym otrzymał potrzebne częsci sam bym to wymienił maks w ciągu godziny(mimo że na mechanice się nie znam). Była to pierwsza i ostatnia naprawa gwarancyjna w tym serwisie.<br><hr>J200
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/11/2014, 13:53

Juz nigdy nie wstawie do tego serwisu nawet kosiarki. Czas naprawy wydluzony do granic mozliwosci psychicznej klienta. Brak na miejscu czesci (nawet tych co najczesciej ulegaja awarji). Dla mnie wygladalo to jak by banda praktykantow usilowala cos naprawic. W koncu z braku jakiej kolwiek pomocy sam kupilem narzedzia i nie majac pojecia o mechanice sam zrobilem naprawy na podstawie informacji zawartych w internecie i manualach do silnika w moim Junaku.<br><hr>Tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/11/2014, 15:00

Komentatorzy napisał(a):Juz nigdy nie wstawie do tego serwisu nawet kosiarki. Czas naprawy wydluzony do granic mozliwosci psychicznej klienta. Brak na miejscu czesci (nawet tych co najczesciej ulegaja awarji). Dla mnie wygladalo to jak by banda praktykantow usilowala cos naprawic. W koncu z braku jakiej kolwiek pomocy sam kupilem narzedzia i nie majac pojecia o mechanice sam zrobilem naprawy na podstawie informacji zawartych w internecie i manualach do silnika w moim Junaku.<br><hr>Tomek<br>
TAK TEN SERWIS TO PORAZKA SERWISOWALEM TAM JUNAKA 607 PASMO SAMYCH NERWOW PISAC MI SIE NIECHCE ZENADA DZIWIE SIE ZE TEN SERWIS DZIALA<br><hr>ROMEK72
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/11/2014, 16:21

Dno i wodorosty. Jakość usług świadczona w tym "serwisie" jest poniżej krytyki. Próbuję od pół roku naprawić brak ładowania w motocyklu. Nie ma szans. A jeśli chodzi o detale usług to np.: ukręcone śruby od kanapy, jednej w ogóle nie było. Przecież nie będę przy odbiorze sprzętu sprawdzał wszystko do ostatniej śrubki. Śrubka od schowka na akumulator wyrobiona. No bo po co dokręcić delikatnie wkrętakiem, jak można doje..... pneumatykiem, że za Boga Ojca nie ruszysz. I jak sprawdzić napięcie skoro nie mam szans dostać się do akumulatora. Szczytem możliwości personelu było sprzedanie mi filtra papierowego nie wiem do jakiego sprzętu (ale po wielkości pasowałby chyba do stara 266 a nie do Junaka). Co jak co, ale takie elementy jak filtry powietrza czy paliwa są chyba często wymieniane i Pan ze sklepu wie co powinien wydać. Moja wina, że nie zauważyłem że to nie pasuje, ale z drugiej strony ja jako klient mam prawo nie wiedzieć, oni chyba nie. Po prostu tragedia. Przestrzegam przed tym serwisem.<br><hr>Meme
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/2/2015, 12:54

Komentatorzy napisał(a):Dno i wodorosty. Jakość usług świadczona w tym "serwisie" jest poniżej krytyki. Próbuję od pół roku naprawić brak ładowania w motocyklu. Nie ma szans. A jeśli chodzi o detale usług to np.: ukręcone śruby od kanapy, jednej w ogóle nie było. Przecież nie będę przy odbiorze sprzętu sprawdzał wszystko do ostatniej śrubki. Śrubka od schowka na akumulator wyrobiona. No bo po co dokręcić delikatnie wkrętakiem, jak można doje..... pneumatykiem, że za Boga Ojca nie ruszysz. I jak sprawdzić napięcie skoro nie mam szans dostać się do akumulatora. Szczytem możliwości personelu było sprzedanie mi filtra papierowego nie wiem do jakiego sprzętu (ale po wielkości pasowałby chyba do stara 266 a nie do Junaka). Co jak co, ale takie elementy jak filtry powietrza czy paliwa są chyba często wymieniane i Pan ze sklepu wie co powinien wydać. Moja wina, że nie zauważyłem że to nie pasuje, ale z drugiej strony ja jako klient mam prawo nie wiedzieć, oni chyba nie. Po prostu tragedia. Przestrzegam przed tym serwisem.<br><hr>Meme<br>
Tam pracują ludzie bez wykształcenia mechanicznego serwis podaje że istnieje na rynku wiele lat ale cóż z tego jak personel ciągle nowy a za małe wynagrodzenie fachowcy nie pracują więc pozostają tylko praktykanci na serwisie<br><hr>m.w
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2015, 09:04

Witam jeśli macie problemy ze swoimi dwoma kółkami oferuje dojazd do klienta na terenie Warszawy i okolic bądź naprawę u mnie tel. 733664755 Krzysztof
<br><hr>Krzysiek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/4/2016, 22:31

Ja ze swojej strony polecam poszukać scooter.com.pl - na ich stronie można znaleźć ogrom punktów serwisowych w całej Polsce, robią naprawdę dobrą robotę i nie zdzierają ;)<br><hr>Melek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/4/2016, 14:13

Jak i w jednym tak inw do drugim musi być jakaś prawda i na pewno jest , ale ja nie do tego zmierzam jestem z okolic Rawy Mazowieckiej gdzie w tym rejonie znajdę serwis gwarancyjny junaka ???<br><hr>Chmielu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2016, 21:15

Komentatorzy napisał(a):Ja ze swojej strony polecam poszukać scooter.com.pl - na ich stronie można znaleźć ogrom punktów serwisowych w całej Polsce, robią naprawdę dobrą robotę i nie zdzierają ;)<br><hr>Melek<br>
I nie zdzierają z człowieka ostatnich pieniędzy, przynajmniej nie ze mnie :P <br><hr>Felek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/5/2016, 23:06

Komentatorzy napisał(a):Ja ze swojej strony polecam poszukać scooter.com.pl - na ich stronie można znaleźć ogrom punktów serwisowych w całej Polsce, robią naprawdę dobrą robotę i nie zdzierają ;)<br><hr>Melek<br>
Racja, nie zdzierają :) Chociaż, moim skromnym zdaniem, ważniejsze jest to, że pracują tam ludzie (przynajmniej ja na takich trafiłem w Krakowie) którzy znają się an rzeczy i jak naprawiają, to porządnie - niestety to nie jest takie oczywiste ;/<br><hr>Julian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/5/2016, 23:33

Komentatorzy napisał(a):Ja ze swojej strony polecam poszukać scooter.com.pl - na ich stronie można znaleźć ogrom punktów serwisowych w całej Polsce, robią naprawdę dobrą robotę i nie zdzierają ;)<br><hr>Melek<br>
Kilka razy odwiedzałem ich serwis - jeden zn najlepszych, z którymi miałem do czynienia<br><hr>sylwekte
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/5/2016, 16:09

Komentatorzy napisał(a):Dno i wodorosty. Jakość usług świadczona w tym "serwisie" jest poniżej krytyki. Próbuję od pół roku naprawić brak ładowania w motocyklu. Nie ma szans. A jeśli chodzi o detale usług to np.: ukręcone śruby od kanapy, jednej w ogóle nie było. Przecież nie będę przy odbiorze sprzętu sprawdzał wszystko do ostatniej śrubki. Śrubka od schowka na akumulator wyrobiona. No bo po co dokręcić delikatnie wkrętakiem, jak można doje..... pneumatykiem, że za Boga Ojca nie ruszysz. I jak sprawdzić napięcie skoro nie mam szans dostać się do akumulatora. Szczytem możliwości personelu było sprzedanie mi filtra papierowego nie wiem do jakiego sprzętu (ale po wielkości pasowałby chyba do stara 266 a nie do Junaka). Co jak co, ale takie elementy jak filtry powietrza czy paliwa są chyba często wymieniane i Pan ze sklepu wie co powinien wydać. Moja wina, że nie zauważyłem że to nie pasuje, ale z drugiej strony ja jako klient mam prawo nie wiedzieć, oni chyba nie. Po prostu tragedia. Przestrzegam przed tym serwisem.<br><hr>Meme<br>
Patrząc po ilości niezadowolonych klientów widzę, że wielu podziela moją opinię co do jakości usług tam świadczonych. Ja na szczęście już od dwóch nie muszę korzystać z nich. Ale wciąż jak przejeżdżam obok i widzę szyld sklep to wspomnienia wracają. Dobrze, że to nie jedyny serwis i są jeszcze fachowcy gdzie indziej. Szkoda tylko, że nie ma mocy prawnej aby taką firmę zamknąć w piz... du. Jak przejeżdżam modlińską i widzę czasami "zadowolonych" świeżo upieczonych posiadaczy 2oo to żal mi się ich robi. Zastanawiam się wtedy jaki procent z nich bardzo szybko wkur.... się na sklep i dołączą do grona tych oszukanych.
PS: Junaka na szczęście sprzedałem, więc nie mam problemu.
Pozdrawiam wszystkich klientów serwisu i życzę duuużżżżoooo szczęścia. Będzie ono wam potrzebne. No chyba, że po 2 latach odkąd przestałem korzystać z ich usług coś się tam na lepsze zmieniło, ale nie sądzę po ilości i świeżości wpisów.<br><hr>Meme
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/5/2016, 10:37

Komentatorzy napisał(a):Ja ze swojej strony polecam poszukać scooter.com.pl - na ich stronie można znaleźć ogrom punktów serwisowych w całej Polsce, robią naprawdę dobrą robotę i nie zdzierają ;)<br><hr>Melek<br>
Ja tam akurat kupowałam, ale też jestem bardzo zadowolona, obsługa na poziomie (!) no i ceny bardzo korzystne ;)<br><hr>roxy100
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/7/2016, 06:02

Komentatorzy napisał(a):Ja ze swojej strony polecam poszukać scooter.com.pl - na ich stronie można znaleźć ogrom punktów serwisowych w całej Polsce, robią naprawdę dobrą robotę i nie zdzierają ;)<br><hr>Melek<br>
Robią dobrą robotę, szybko i sprawnie, cenowo nie szleją, co się czasem zdarza niestety. Ale co najważniejsze, jak naprawili, tak trzyma się długo, nic nie nawala<br><hr>tomo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/7/2016, 11:43

Komentatorzy napisał(a):Jak i w jednym tak inw do drugim musi być jakaś prawda i na pewno jest , ale ja nie do tego zmierzam jestem z okolic Rawy Mazowieckiej gdzie w tym rejonie znajdę serwis gwarancyjny junaka ???<br><hr>Chmielu<br>
Oddałem tam M11 125 na przegląd po 300 km.
W drodze powrotnej zakleszczył mi się tylny hamulec (był zbyt mocno dokręcony), łańcuch napięty na sztywno.
W międzyczasie okazało się że został źle zamontowany jeden z dolotów powietrza do gaźnika i zasysało powietrze bokiem.
Jednym słowem nie polecam.<br><hr>Wojtek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/7/2016, 09:53

Komentatorzy napisał(a):Witam Wszystkich. W tym roku kupiłem skuter Junak 608 w Skuter-Serwis na ul. Modlińskiej. Już po pierwszych kilometrach skuter sprawiał problemy. Usterka została zgłoszona do serwisu, ale powiedziano że to wszystko się ułoży. Po przebiegu 120km pojechałem do serwisu, ponieważ wada zaczęła być już bardzo uciążliwa (walenie w przednim kole). W serwisie stwierdzono jednak, że wszystko jest ok i oni nie widzą, żadnej wady / usterki.
Na szczęście dla mnie znalazłem inny serwis Junaka w Grodzisku Mazowieckim. Tam natychmiast stwierdzono, że coś jest nie tak - mechanicy mieli nie lada zagadkę, ale w końcu wszystko jest ok.
Okazało się, że skuter został źle zmontowany, tarcza hamulcowa jak i zaciski były wadliwe. Zostało wymienione "prawie pół przodu" - na szczęście na gwarancji - tu ukłony do firmy Almot, która nie protestowała podczas współpracy.
Nie polecam Skuter- Serwis. Sprzedać potrafią, ale później to jakiś koszmar.<br><hr>Darkman<br>
Zgadzam sie w 100%. Kilka tygodni temu kupiłem Junak 607 2T. Już po przejechaniu 100 km zaczeły sie problemy w postaci samo odkręcających sie lusterek. Lusterka są zamontowane na zwykły wkręt, bez żadnej nakładki, wiec na własną rekę poprawiłem mocowanie. Nastepnie zaczeły sie wycieki paliwa. Nie wiedziałem co sie dzieje, wiec zadzowniłem do serwisu i wtedy przekonałem sie z jakimi gburowatymi prostakami mam do czynienia. Ponieważ zbliżał sie pierwszy przegląd postanowiłem odłożyć sprawę do tego czasu. Niestety następnego dnia w trakcie jazdy skuter nagle stracił moc. Gasł za każdym razem gdy dodawałem gazu. Na własną rękę musiałem zawieść do nich skuter. Na naprawę czekałem 2 tygodnie, po czym dowiedziałem sie, że to wada fabryczna ale została podobno usunieta. Kłamstwo - po wjechaniu w jakikolwiek dołek dzieje sie to samo, z tym że po kilku minutach mogę kontynuować jazdę. Ogólnie nie polecam nikomu tego sklepu-serwisu. Junak został źle złożony i stąd moje problemy. Pracują tam gbury i patałachy, które potarfią tylko wcisnąć klientowi ładnie wyglądający szmelc. Każdemu kto kupił u nich jakikolwiek sprzet polecam sprawdzeniego jego stanu technicznego w innym serwsie. Gwarantuje, że zostanie wykryty szereg usterek, których nie powinno byc w nowym sprzecie.<br><hr>XYZ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2016, 10:17

Komentatorzy napisał(a):Ja ze swojej strony polecam poszukać scooter.com.pl - na ich stronie można znaleźć ogrom punktów serwisowych w całej Polsce, robią naprawdę dobrą robotę i nie zdzierają ;)<br><hr>Melek<br>
Też zdecydowanie polecam, trafiłem u nich an solidnych fachowców i jak będzie trzeb, to na pewno jeszcze do nich wrócę <br><hr>Delek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/8/2016, 20:12

Komentatorzy napisał(a):Ja ze swojej strony polecam poszukać scooter.com.pl - na ich stronie można znaleźć ogrom punktów serwisowych w całej Polsce, robią naprawdę dobrą robotę i nie zdzierają ;)<br><hr>Melek<br>
Bardzo polecam ich punkty - konkret obsługa, sprawnie, nie drogo, czego wiecej można oczekiwać? Jak peugeot, to chyba tylko do nich :P <br><hr>dresla
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê