Zobacz wÄ…tek - Cruiser lub Turystyk kat. A2
NAS Analytics TAG

Cruiser lub Turystyk kat. A2

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Cruiser lub Turystyk kat. A2

Postprzez Crido » 23/7/2016, 19:19

Witam, potrzebuję porady odnośnie motocykla na A2. Pracuję jako kierowca ciężarówki i nie bardzo mam czas zrobić pełne A, jednak na pewno do tego dojdzie, w tym czasie jednak potrzebuję czegoś rozsądnego, wygodnego i w miarę dynamicznego na kat. A2.

- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie)
Jeżdżę od 6 lat, 4 lata KTM 620 (tylko rekreacyjnie, nie używając dróg publicznych), 2 lata Suzuki DR650.
- Wiek, waga, wzrost,
22 lata, 105 kg, 184 cm
- Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście czy trasie, weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, turystyka dłuższa/dalsza, jazda z plecaczkiem czy bez, jazda po torze, jazda po szutrach lub cięższym terenie), w jakich udziałach procentowych?
Raczej turystycznie na dłuższe trasy, jestem kierowcą ciężarówki, więc mogę sobie pojeździć tylko 7 dni w miesiącu.
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie?
Trudno powiedzieć, ale pewnie coś koło 2-3 tysięcy
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?
+/- 10 tysięcy, max 12, ubrania posiadam
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?
tyle ile będzie trzeba, jestem osobą, która nie lubi "skrobać tyłka szkłem"
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp.
Cruisery, ewentualnie typowe turystyki, enduro już mi się znudziły.
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
Najbardziej w oko wpadła mi Honda Shadow 750, ale jestem otwarty na każdą propozycję.

Z góry dziękuję za wszelkie propozycje.
Crido
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23/7/2016, 17:12
Lokalizacja: Olsztyn


Postprzez Zimny72 » 23/7/2016, 20:40

Spróbuj Suzuki Intruder M800.

https://youtu.be/l6AiXHnj6KA (otwórz link)
http://www.scigacz.pl/Suzuki,Intruder,M800,Intruz,dla,Kowalskiej,13541.html (otwórz link)
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła


Postprzez Crido » 23/7/2016, 22:34

Intruder M800 prezentuje się świetnie, ale nie mój budżet, jednak za takiego w przyzwoitym stanie trzeba dać te 20 tysiecy.
Crido
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23/7/2016, 17:12
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez lagiboy » 24/7/2016, 02:10

szukaj vt, mój znajomy ma dark spirita i 125 i oba są zajebiste, jedyne usterki jakie miał to gwóźdź w oponie, oba jeżdżą, jak ktoś lubi ten styl to śmiało.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez panzervi » 24/7/2016, 11:37

Suzuki gs500f. Egzemplarz idealny ok.9000zł. Mieści się idealnie w A2. Jest dynamiczny i mało pali 4 litry przy jeździe gdzie czasami się go pokręci. Pomimo że jest to właściwie turystyk to wersja f ma zarąbiste owiewki które pozwalają komfortowo jeździć nawet 160km/h i więcej, a jak wychylisz się z za owiewek to zaczyna tobą telepać.
Ogólnie polecam.
panzervi
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 24/9/2015, 18:51

Postprzez Crido » 24/7/2016, 13:18

Suzuki GS500F odpada na przedbiegach, ze względu na pozycję za kierownicą. Szukam turystyka na którym pozycja jest podobna do tej na enduro, z tego względu, że mam uszkodzone lewe kolano i po godzinie jazdy w pozycji typowej dla ścigacza, nie mogę przez 3 dni chodzić.
Crido
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23/7/2016, 17:12
Lokalizacja: Olsztyn



Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê