Zobacz wątek - Wiem że Bandit ma grzechotać rozrządem ale aż tak?
NAS Analytics TAG

Wiem że Bandit ma grzechotać rozrządem ale aż tak?

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Wiem że Bandit ma grzechotać rozrządem ale aż tak?

Postprzez Oastra » 20/7/2016, 19:28

Witam, mój Bandit 650 sa 2006r olejak grzechocZe rozrządem po odpaleniu gdy jest ciepły. Trwa to sekundę może dwie po odpaleniu ciepłego i jest głośno po czym wszystko cichnie. Ten dźwięk jest identyczny jak w silniku tsi volkswagena gdzie był wciągnięty łańcuszek. Pytanie czy to jest normalne? czasem jak go osluchuje to cicho cos tam gra i to jest chyba ten słynny dźwięk olejaka. Rozbiorę to sam zeby sprawdzić? W jakim stopniu jest prawdopodobne że mam rozrząd do roboty? jaki koszt +/-?
Oastra
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 28/2/2015, 19:55


Postprzez MisieqMP » 21/7/2016, 08:04

Rozrząd może nie, ale wymienił bym na twoim miejscu sam napinacz.
No place, no race - Mick Doohan
Avatar użytkownika
MisieqMP
Świeżak
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15/3/2016, 13:33
Lokalizacja: Tarnów/Warszawa


Postprzez Oastra » 21/7/2016, 10:09

Czyli to nie jest normalny dźwięk dla bandita i muszę dac go komuś żeby otworzył i zobaczył?
Oastra
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 28/2/2015, 19:55

Postprzez MisieqMP » 21/7/2016, 15:10

No zdecydowanie, musisz mnie zrozumieć że ciężko mi jest posłuchać przez forum. Daj go komuś żeby posłuchał, albo mechanikowi albo użytkownikowi takiego samego bandziorka...
No place, no race - Mick Doohan
Avatar użytkownika
MisieqMP
Świeżak
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15/3/2016, 13:33
Lokalizacja: Tarnów/Warszawa

Postprzez Oastra » 11/8/2016, 08:26

Napisałem tutaj bo miałem cichą nadzieję że ktoś napisze "Nie przejmuj się stary on tak ma". Mam 3 sprawdzonych mechaników tylko jest ten problem że nie tykaja się motocykli a po przygodach z poprzednim motocyklem i jego mechanikiem partaczem nie mam ogólnie zaufania do tych ludzi. Dzwoniłem jeszcze do kilku z okolicy ale albo nie ta pojemność albo po rozmowie widać że nic z tego.Najlepiej jakbym podjechał do posiadacza takiego samego bandita i posłuchał, przyzna się ktoś kto ma?
Oastra
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 28/2/2015, 19:55



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê