Zobacz wÄ…tek - Testy motyckli - co, jak, za ile?
NAS Analytics TAG

Testy motyckli - co, jak, za ile?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Testy motyckli - co, jak, za ile?

Postprzez MakaBresk » 30/6/2016, 21:58

Tak jak w temacie na czym polegają testy motocykli? Czy trzeba za nie coś płacić? Gdzie można je testować?
Czy po zdaniu prawa jazdy kategorii A2 mogę testować dowolny motocykl aby dopasować do siebie idealny model?

ProszÄ™ o konkretne odpowiedzi

Pozdrawiam

MakaBresk.
MakaBresk
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 14/5/2016, 22:56
Lokalizacja: Gostyń


Postprzez andy7 » 30/6/2016, 22:07

Jezeli znajdziesz zdlawiony motocykl u jakiegos dealera to czemu nie, nastaw sie tylko na to, ze musisz wziasc ze Saba conajmniej karte kredytowa, zlota karta kredytowa bedzie lepsza.

Nikt na Forum nieda Ci na Twoje pytania odpowiedzi, odpowiedz dostaniesz tylko i wylacznie u dealer'a. Jednei biora inni nie


:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez SlowMotion » 1/7/2016, 07:27

Ja jestem umowiony na jazdę ZX10R w Krakowie, jazdy testowe są darmowe. Pewnie wszystko zależy od dealera. Wiadomo, dla niego to są koszty ale jest to też pewien rodzaj reklamy i szansy na przekonanie do siebie klienta, który nie musi kupować kota w worku tylko wie jak mu się na danej maszynie jeździ. Jeżeli zastanawiałbym się między ZX10R a np. R1, pierwszym jeździłoby mi się super a drugiego bym nie dostał do testów, to wybór byłby prosty.
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MisieqMP » 1/7/2016, 10:18

Wbrew pozorom dealerzy doskonale odróżniają gości którzy chcą sobie pojeździć od tych którzy chcą coś kupić.
U każdego dealera sprawa wygląda inaczej, przedzwoń i podpytaj, na pewno dowód osobisty i prawo jazdy musisz mieć ze sobą, z tą kartą kredytową to żart, ale zapytaj co w przypadku crashu. Przez telefon nie zadawaj pytania "co macie z testówek? bo chciałem się przejechać" Ale mam nadzieję że to logiczne. Najlepiej jest na dniach otwartych, wyjeżdża grupa powiedzmy 10ciu gości na 10ciu motocyklach na dalszą trasę i się wszyscy później zamieniają. Jak coś to pytaj, doskonale znam ten temat.
No place, no race - Mick Doohan
Avatar użytkownika
MisieqMP
Świeżak
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15/3/2016, 13:33
Lokalizacja: Tarnów/Warszawa

Postprzez jasnoksieznik » 1/7/2016, 10:33

Jeszcz spotkałem się z taką strategią, że jazda testowa płatna, ale jej cena jest odejmowana od veny moto, jeśli zdecydujesz się kupić. To ma właśnie odstraszać niezainteresowanych.

Sam pojechałem 20km do innego handlarza tej samej marki, który nie robił takich cyrków i kupiłem u niego ;)
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium

Postprzez andy7 » 1/7/2016, 22:32

MisieqMP napisał(a):Wbrew pozorom dealerzy doskonale odróżniają gości którzy chcą sobie pojeździć od tych którzy chcą coś kupić.


W/g Twojej teori nigdy nie dostalbym motocykla do testu a jednak je dostaje :mrgreen:

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez MakaBresk » 2/7/2016, 16:49

A testowanie motocykli nie jest na zasadzie zapożyczenia? Czyli dajesz mu jako zaliczkę 3/4 ceny pojeździsz trochę motocyklem, a potem oddajesz? Albo po oddaniu motocykla musisz go kupić?
MakaBresk
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 14/5/2016, 22:56
Lokalizacja: Gostyń

Postprzez traveler » 2/7/2016, 19:14

MakaBresk napisał(a):A testowanie motocykli nie jest na zasadzie zapożyczenia? Czyli dajesz mu jako zaliczkę 3/4 ceny pojeździsz trochę motocyklem, a potem oddajesz? Albo po oddaniu motocykla musisz go kupić?


nope
FZ6N '09 98HP

brak podpisu.
Avatar użytkownika
traveler
Świeżak
 
Posty: 297
Dołączył(a): 29/6/2015, 17:27
Lokalizacja: BDG

Postprzez MisieqMP » 4/7/2016, 14:11

andy7 napisał(a):
MisieqMP napisał(a):Wbrew pozorom dealerzy doskonale odróżniają gości którzy chcą sobie pojeździć od tych którzy chcą coś kupić.


W/g Twojej teori nigdy nie dostalbym motocykla do testu a jednak je dostaje :mrgreen:

:wink:


Czyli oszukujesz dealerów, nieładnie :D
No place, no race - Mick Doohan
Avatar użytkownika
MisieqMP
Świeżak
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15/3/2016, 13:33
Lokalizacja: Tarnów/Warszawa



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê