Zobacz wątek - Iskra tylko na wyłączonym zapłonie.
NAS Analytics TAG

Iskra tylko na wyłączonym zapłonie.

Enduro, Cross
_________

Iskra tylko na wyłączonym zapłonie.

Postprzez mati082 » 26/5/2016, 21:21

Witam Panowie. Potrzebna pomoc.

Moze trochę się ze mnie pośmiejecie, ale liczę ze przy okazji pomożecie. Robiłem małe porządki przy Dt 125 RR, pościągalem plastiki i resztę, zrobiłem porządek z paroma rzeczami. Aku był słaby wiec założona nowy. Zobaczyłem ze kable do aku są pogryzione czy coś, wiec pociPrzy okazji wymiana bezpieczników. Przyszło do złożenia, nie było iskry. Nakombinowałem się, zmiana świecy i inne próby. I o dziwo : przypadkiem zobaczyłem ze iskra jest na wyłączonym zapłonie... Wyłącznie. I teraz tak - sprobowałem zamienić klemy miejscami. Wiem że było to nierozważne, ale raz kozie śmierć. I wówczas - działa iskra na zapłonie, ale nie włącza się YVPS (nie robi selftestu po przekreceniu kluczyka). No i po chwili odłączyłem bo instalacja nawali... myślałem że bezpieczniki łączą złe pary kabli.. ale to nie to raczej. Co to może być ? Grzebałem tylko przy yvps, ale z linkami. Podłączyłem klakson na nowo i ten akumulator... Teraz powrociłem do stanu wyjściowego, po przekręceniu kluczyka zapalają się lampki od Neutral i oleju, ale iskry brak. Na wyłączonym zapłonie motocykl prawie że odpala i pewnie odpali... pomocy....
mati082
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21/8/2014, 07:35


Postprzez henio12323 » 28/5/2016, 06:40

dziwna sprawa, to cos musi byc nakombinowane, nie ma jakis kombinacji porobionej przy stacyjce ? oryginalna instalacja jest wszędzie ?
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê