Zobacz wÄ…tek - Trudne sprawy [18+]
NAS Analytics TAG

Trudne sprawy [18+]

O wszystkim
_________

Postprzez Kaai » 5/4/2016, 14:02

moja luba chce prawko na motor robic.. nie wiem co o tym myslec, nigdy na moto nie seidziala, nawet jako plecak.

a biorac pod uwage jak autem jezdzi to nie jest najlepszy pomysl.. jezdzi jak wiekszosc kobiet, rozkojarzona itp itd..
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez lagiboy » 5/4/2016, 18:54

Walenty napisał(a):
lagiboy napisaÅ‚(a):£19.44 jak w morde strzeliÅ‚. CNC aluminium z nawiertem w 1/3 dÅ‚ugoÅ›ci. link na priv pójdzie.


Dzięki za linka, ale nie wiem czy nie są zbyt kolorowe do F3 xDDD


kolorów Ci tam dostatek, możesz przecież wybrać sobie np całe czarne na innych aukcjach.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez Vergon » 5/4/2016, 19:14

Jeździł ktoś Burgmanem 400 albo innym maxi skuterem?
Latałem dzisiaj takim i ogólnie kozak czilautowa pozycja, ale jakaś taka trochę rozjebunda z niego i nie wiem czy ogólnie one tak mają czy ta sztuka taka.
Amortyzacja jakaś taka nerwowa, zupełnie inaczej niż na sporcie.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rosiboj » 5/4/2016, 21:31

Nie bardzo zrozumialem twoja wypowiedz, ale zawieszenie ma mieksze od sporta jesli o to pytales, natomist ma to mniejsze kola wiec troszke inaczej czuc nierownosci ale nie opisal bym tego slowem rozjebuda
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Vergon » 6/4/2016, 12:58

Amortyzacja wydawała mi się kiepska, ogólnie przedni zawias jakiś taki słabo tłumiący, trochę jakbym taczką jechał.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez cioracz » 6/4/2016, 17:44

https://www.youtube.com/watch?v=abkt2Ioc8hY Taka mała buteleczka a tak naprawdę pokazuje kto ma cohones a kto tylko straszy :D
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez DedeRR » 6/4/2016, 21:18

@Kaai
Ja tak samo nie miałem do czynienia z moto przed kursem.

Z tym, że to jak wygląda jazda samochodem jest dosyć niepokojące.
Może niech sobie kupi skuter na początek?
Suzuki GS 500 E
Avatar użytkownika
DedeRR
Świeżak
 
Posty: 304
Dołączył(a): 2/5/2015, 00:19
Lokalizacja: Północ

Postprzez RSSSS » 7/4/2016, 08:39

Kaai napisał(a):ja tez mam chinole ale w miare "firmowe" xD z http://shop.the2wheels.com/ po 40$. przelatany caly sezon i wygladaja jak nowe, nic sie nie odbarwia, nic nie sciera. mialem w łapach asv-y i oddałem, bo nie bylo roznicy na dobra sprawe. nie wiem jak rizomy.


Trochę wstyd się przyznać :oops: , ale u mnie też chińczyk zagościł, zanabyty w drodze kupna przez ebay, bo na allegro kilkukrotnie zdzierają i nie ma na co narzekać:

Obrazek


Kaai napisał(a):moja luba chce prawko na motor robic.. nie wiem co o tym myslec, nigdy na moto nie seidziala, nawet jako plecak.

a biorac pod uwage jak autem jezdzi to nie jest najlepszy pomysl.. jezdzi jak wiekszosc kobiet, rozkojarzona itp itd..


Moja też ciśnie "na plecaczka" i głośno myśli o jeżdżeniu na 2oo, ale staram się jej to wybijać z głowy.
Autem jeździ już dobrze, nauczyłem jej tego, czego nie uczą kursantów, ale na moto dzieje się więcej w krótszym czasie i jakoś wychodzę z założenia, że kobiety (z kilkoma wyjątkami potwierdzającymi regułę) nie są stworzone do tego hobby.
BMW S1000RR
Avatar użytkownika
RSSSS
Bywalec
 
Posty: 666
Dołączył(a): 9/6/2013, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez vv3k4i » 7/4/2016, 09:59

cioracz napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=abkt2Ioc8hY Taka mała buteleczka a tak naprawdę pokazuje kto ma cohones a kto tylko straszy :D


Zdecydowana większość "sytuacji" na drogach powstaje gdy spotka się dwóch kretynów. Wyprzedzanie rowerem samochodu z prawej strony na skrzyżowaniu to jest zwykły brak wyobraźni, w tej sytuacji mogło się zdarzyć na prawdę wiele. Nie ważne co w tym momencie mówią przepisy, z mojej perspektywy winny głupoty jest rowerzysta. To, co stało się po tym, hmm... karma :)
vv3k4i
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6/9/2015, 17:52

Postprzez Glenroy » 7/4/2016, 15:10

vv3k4i napisał(a):
cioracz napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=abkt2Ioc8hY Taka mała buteleczka a tak naprawdę pokazuje kto ma cohones a kto tylko straszy :D


Zdecydowana większość "sytuacji" na drogach powstaje gdy spotka się dwóch kretynów. Wyprzedzanie rowerem samochodu z prawej strony na skrzyżowaniu to jest zwykły brak wyobraźni, w tej sytuacji mogło się zdarzyć na prawdę wiele. Nie ważne co w tym momencie mówią przepisy, z mojej perspektywy winny głupoty jest rowerzysta. To, co stało się po tym, hmm... karma :)


No fajnie, tylko nadal jest faktem, że przepisy są po stronie rowerzystów, to samo tyczy się przejazdów rowerowych na skrzyżowaniach, przy skręcaniu w prawo, chociaż miał byś się zesrać musisz mieć oczy wszędzie, żeby jakiś gamoń nie wyskoczył Ci w ostatnim momencie, a tych jakby nie obowiązuje rozsądek i zwalnianie przed skrzyżowaniami. Najgorsze nie jest to, że kretynów na rowerach nie brakuje, a to, że przepisy pozwalają im jeździć jak święte krowy i w większości przypadków są po ich stronie.
Żeby nie było, sam dużo jeżdżę rowerem, ale to co czasami się przez innych odpierdziela, to jakiś dramat. Plusuję pomysł rządu na wprowadzenie kart rowerowych dla osób nie posiadających prawa jazdy. Całkiem niedawno w mojej okolicy zatrzymali rowerzystę na drodze ekspresowej, bo nie wiedział co oznacza znak zakazu wjazdu rowerów i pojazdów wolnobieżnych, o skrzyżowaniach równorzędnych już nie mówię, bo ten temat i wśród kierowców jest katastrofą ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez RSSSS » 8/4/2016, 07:12

Kaai napisał(a):moja luba chce prawko na motor robic.. nie wiem co o tym myslec, nigdy na moto nie seidziala, nawet jako plecak.

a biorac pod uwage jak autem jezdzi to nie jest najlepszy pomysl.. jezdzi jak wiekszosc kobiet, rozkojarzona itp itd..


Jeszcze apropos zapędów naszych kobiet, znalazłem potencjalny sprzęt dla swojej...

Obrazek

... pytanie tylko, czy będzie odpowiedni na pierwsze moto...!? :twisted: :wink:
BMW S1000RR
Avatar użytkownika
RSSSS
Bywalec
 
Posty: 666
Dołączył(a): 9/6/2013, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kaai » 8/4/2016, 07:37

DedeRR napisał(a):@Kaai
Ja tak samo nie miałem do czynienia z moto przed kursem.

Z tym, że to jak wygląda jazda samochodem jest dosyć niepokojące.
Może niech sobie kupi skuter na początek?


Zasugerowałem jej, żeby wzięła ze 2 godzinki w jakiejś szkole na placu i zobaczyła czy jej się to podboa w ogóle. Bo niektórym moto sie podoba, ale jak już na tym jeździć to strasznie niewygodne, zimno, niebezpiecznie i przechodzi im chęć.

Odnośnie skutera, proponowałem nawet jakies 125 z biegami na kat B, ale to na mnie naskoczyła, że popieram jeżdzenie na moto bez kursu (?), a jak próbowałem wyjaśnić, że to żeby się nauczyć biegi zmieniac, hamować itp to tylko zadyma była, więc nie ruszam tematu. Na razie odpuściła, nie wiem na jak długo




RSSSS napisał(a):
Kaai napisał(a):ja tez mam chinole ale w miare "firmowe" xD z http://shop.the2wheels.com/ po 40$. przelatany caly sezon i wygladaja jak nowe, nic sie nie odbarwia, nic nie sciera. mialem w łapach asv-y i oddałem, bo nie bylo roznicy na dobra sprawe. nie wiem jak rizomy.


Trochę wstyd się przyznać :oops: , ale u mnie też chińczyk zagościł, zanabyty w drodze kupna przez ebay, bo na allegro kilkukrotnie zdzierają i nie ma na co narzekać:

Obrazek

Też masz z the2wheels? Ja za swoje dałem 40 dolcow, kumpel kupił z allegro za 250zł (czyli stówkę drożej) i wyglądają dużo gorzej. Te z the2wheels są robione CNC z jednego kawałka, a on miał jakąs straszną lipę z kantami, zadziorami i ogólnie syf. Ja swoje chwalę.


RSSSS napisał(a):
Kaai napisał(a):moja luba chce prawko na motor robic.. nie wiem co o tym myslec, nigdy na moto nie seidziala, nawet jako plecak.

a biorac pod uwage jak autem jezdzi to nie jest najlepszy pomysl.. jezdzi jak wiekszosc kobiet, rozkojarzona itp itd..


Moja też ciśnie "na plecaczka" i głośno myśli o jeżdżeniu na 2oo, ale staram się jej to wybijać z głowy.
Autem jeździ już dobrze, nauczyłem jej tego, czego nie uczą kursantów, ale na moto dzieje się więcej w krótszym czasie i jakoś wychodzę z założenia, że kobiety (z kilkoma wyjątkami potwierdzającymi regułę) nie są stworzone do tego hobby.


No na plecaczka ona tak średnio, zresztą jak dla mnie to plecakowanie nie oddaje jazdy na moto bo sie tylko siedzi i tyle. Ale to już wolałbym przewieźć, żeby miała chociaż minimalne pojęcie.

btw, s1000rr to jednak sztos moto jest. U mnie niedaleko typ, który nigdy moto nie miał kupił własnie s1000rr, na fb ma 83 zdjęcia z tym moto (brak stroju ofc), ale szpej kozak jednak jest.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Ruda_MaÅ‚pa » 8/4/2016, 07:56

RSSSS napisał(a):
Kaai napisał(a):moja luba chce prawko na motor robic.. nie wiem co o tym myslec, nigdy na moto nie seidziala, nawet jako plecak.

a biorac pod uwage jak autem jezdzi to nie jest najlepszy pomysl.. jezdzi jak wiekszosc kobiet, rozkojarzona itp itd..


Moja też ciśnie "na plecaczka" i głośno myśli o jeżdżeniu na 2oo, ale staram się jej to wybijać z głowy.
Autem jeździ już dobrze, nauczyłem jej tego, czego nie uczą kursantów, ale na moto dzieje się więcej w krótszym czasie i jakoś wychodzę z założenia, że kobiety (z kilkoma wyjątkami potwierdzającymi regułę) nie są stworzone do tego hobby.


Panowie, bez przesady. Czego tak się boicie, za wszelką cenę staracie się odwieść swoje kobiety od zrobienia prawka? Chyba nie konkurencji. :lol: Wykupcie im parę godzin na placu, by zobaczyły jak to jest, a wtedy albo załapią bakcyla, jeśli rzeczywiście je to kręci albo się zniechęcą i będziecie mieli spokój. ;)
Avatar użytkownika
Ruda_Małpa
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 18/1/2016, 14:54
Lokalizacja: Z WÄ…chocka

Postprzez Kaai » 8/4/2016, 08:53

Ruda_Małpa napisał(a):
RSSSS napisał(a):
Kaai napisał(a):moja luba chce prawko na motor robic.. nie wiem co o tym myslec, nigdy na moto nie seidziala, nawet jako plecak.

a biorac pod uwage jak autem jezdzi to nie jest najlepszy pomysl.. jezdzi jak wiekszosc kobiet, rozkojarzona itp itd..


Moja też ciśnie "na plecaczka" i głośno myśli o jeżdżeniu na 2oo, ale staram się jej to wybijać z głowy.
Autem jeździ już dobrze, nauczyłem jej tego, czego nie uczą kursantów, ale na moto dzieje się więcej w krótszym czasie i jakoś wychodzę z założenia, że kobiety (z kilkoma wyjątkami potwierdzającymi regułę) nie są stworzone do tego hobby.


Panowie, bez przesady. Czego tak się boicie, za wszelką cenę staracie się odwieść swoje kobiety od zrobienia prawka? Chyba nie konkurencji. :lol: Wykupcie im parę godzin na placu, by zobaczyły jak to jest, a wtedy albo załapią bakcyla, jeśli rzeczywiście je to kręci albo się zniechęcą i będziecie mieli spokój. ;)



no ja to swojej zasugerowałem to się na mnie wydarła, że o tym wie :d masakra te baby podczas okresu.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Ruda_MaÅ‚pa » 8/4/2016, 09:47

Kaai napisał(a):no ja to swojej zasugerowałem to się na mnie wydarła, że o tym wie :d masakra te baby podczas okresu.

Poczekaj aż będzie po i ponów propozycję :P
Avatar użytkownika
Ruda_Małpa
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 18/1/2016, 14:54
Lokalizacja: Z WÄ…chocka

Postprzez Walenty » 8/4/2016, 11:53

Ruda_Małpa napisał(a):Panowie, bez przesady. Czego tak się boicie, za wszelką cenę staracie się odwieść swoje kobiety od zrobienia prawka? Chyba nie konkurencji. :lol: Wykupcie im parę godzin na placu, by zobaczyły jak to jest, a wtedy albo załapią bakcyla, jeśli rzeczywiście je to kręci albo się zniechęcą i będziecie mieli spokój. ;)


Wykupcie im lepiej parÄ™ godzin w kuchni :lol:
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Kaai » 8/4/2016, 12:23

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=578799C0

a tearz ma s1000rr i nie zgadniecie,
foty z opisami "...tylko dowieź mnie bezpiecznie do celu.." chociaz w sumie bylo do zgadniecia :D i fajne komenty pod foto
"XXX kto tam kogo odwozi !??
Ona ciebie czy ty jÄ… Emotikon tongue"

i odpowiedz wlasciciela s1krr
"Ona mnie, ja tylko jestem odpowiedzialny za utrzymanie jÄ… w pionie 😀 reszta należy do niej"

czemu to tak jest? jak patrze kto kupuje s1000rr to mam wrazenie ze robi sie z tego kultowa dres1, a moze to to, ze to jednak bmw?xd
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez rosiboj » 8/4/2016, 12:52

Nie wiem jak ty patrzysz, ale tez nie jestem w temacie, bo ostatnio nie mialem czasu, ale gdy sie krecilem po forum to byli to glownie profesjonalisci i wlasciciele firm w wieku 35+ .... nie musze dodawac, bez dresu
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Kaai » 8/4/2016, 14:01

rosiboj napisał(a):Nie wiem jak ty patrzysz, ale tez nie jestem w temacie, bo ostatnio nie mialem czasu, ale gdy sie krecilem po forum to byli to glownie profesjonalisci i wlasciciele firm w wieku 35+ .... nie musze dodawac, bez dresu


pol roku temu tak bylo, teraz w mojej okolicy pojawilo sie chyba z 6sztuk, gdzie w 80% to pierwsze moto, a w reszcie drugie.

mam bol dupy z tego powodu, bo sam chicalem sie kiedys ewentulanie na s1krr przesiasc, o ile zostane przy drogowym moto (bo jak wiecie albo nie, buduja mi tor 20km ode mnie :D ), a nie chicalbym zeby byl to symbol dresow, juz mi starczy ze mam auto dresiarskie :F
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez lagiboy » 8/4/2016, 18:33

jak masz ból dupy to sobie kup buella.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê