Zobacz wÄ…tek - Kawasaki ZZR 600
NAS Analytics TAG

Kawasaki ZZR 600

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Kawasaki ZZR 600

Postprzez smokernd » 25/5/2016, 10:58

Witam,

ProszÄ™ o opinie dotyczÄ…ce tego modelu: http://otomoto.pl/oferta/kawasaki-zzr-z ... ykLx9.html

byłem go dzisiaj obejrzeć, pytanie czy w tej cenie opłaca się go wziąć i przygotować do sezonu, to co udało mi się sprawdzić z moją nikłą wiedzą:

miał szlif z obu stron ale uszkodzenia są niewielkie, lekkie obtarcia
tarcze hamulcowe proste, jeszcze podziałają
klocki hamulcowe wyglądają na konieczność wymiany przód i tył
łańcuch poprawnie naciągnięty, zębatka szpiczasta
przednia opona jeszcze ok ale tył zdarty, do wymiany
wycieków żadnych nie zauważyłem
chłodnica dawno nie była wymieniana ale nie wygląda na dziurawą

wg firmy stoi nieodpalany około 2 tygodnie, na starcie na max ssaniu wchodzi na 8tys obrotów (czy to normalne?). Ile powinien na ssaniu podziałać przed jego wyłączeniem, po 15sec próbowałem tylko zmniejszyć ssanie przy połowie od razu gasł (nie mam doświadczenia z ssaniem czy to normalne?)
smokernd
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25/5/2016, 10:48
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez riderZ056 » 25/5/2016, 11:25

Daj sobie spokój. Kto wie co tam siedzi oprócz zdewastowanych gaźników. Po pierwsze po co ssanie na max jeśli wszystko jest dobrze wyregulowane? Powinno wystarczyć minimalne otwarcie i jakieś 1500 rpm. A po drugie 8 tys na zimnym silniku? Właściciel pozwolił?
SlowMotion napisał(a):W całości za 1500zł też da się ubrać, ale wtedy polecam jeździć bardzo zachowawczo i nie przekraczać 40-50kmh.
riderZ056
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 13/5/2015, 12:55
Lokalizacja: Koło


Postprzez smokernd » 25/5/2016, 11:37

zostawił kluczyk i odszedł, miał jeszcze jednego klienta ale to chwila moment dosłownie 2sec i zmniejszałem ssanie powoli przy połowie zszedł poniżej 2000rpm i gasł, na mniejszym ssaniu nie odpalał wolałem więc tu podpytać
smokernd
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25/5/2016, 10:48
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez riderZ056 » 25/5/2016, 11:55

Musiałby to ocenić mechanik, gaźniki są na pewno do czyszczenia i regulacji, pytanie co jeszcze trzeba robić, jeśli tylko to co opisałeś to w przysłowiowym 1500 zł się zmieścisz, ale sam raczej nie ryzykuj.
SlowMotion napisał(a):W całości za 1500zł też da się ubrać, ale wtedy polecam jeździć bardzo zachowawczo i nie przekraczać 40-50kmh.
riderZ056
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 13/5/2015, 12:55
Lokalizacja: Koło



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê