Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Motobot oko w oko z Rossim!
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Motobot oko w oko z Rossim!

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Motobot oko w oko z Rossim!

Postprzez Åšcigacz » 19/5/2016, 15:57

Dyskusja na temat: Motobot oko w oko z Rossim!
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Motobot oko w oko z Rossim!
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 19/5/2016, 15:57

Super pomysł. Nie wystarczaja już mi ABSy kontrole trakcji i inne zmienne mapy, kupię sobie motobota i jak będę chcial przejechać się na motocyklu wyślę go na przejażdżkę. Później obejrzę filmik z przejazdu. HURRA.<br><hr>hsfd
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/5/2016, 16:08

Inglisz Janusz :)<br><hr>RomanX
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/5/2016, 17:15

Komentatorzy napisał(a):Super pomysł. Nie wystarczaja już mi ABSy kontrole trakcji i inne zmienne mapy, kupię sobie motobota i jak będę chcial przejechać się na motocyklu wyślę go na przejażdżkę. Później obejrzę filmik z przejazdu. HURRA.<br><hr>hsfd<br>
Przesadzasz - wg mnie Yamaha inwestuje w motobota z 2 podstawowych powodów: jest to "maskotka" Yamahy oraz ten robot jest idealny do testowania nowych rozwiązań dosłownie do granic możliwości (bez narażania zdrowia "oblatywacza").<br><hr>rafik54321
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/5/2016, 07:28

Komentatorzy napisał(a):Super pomysł. Nie wystarczaja już mi ABSy kontrole trakcji i inne zmienne mapy, kupię sobie motobota i jak będę chcial przejechać się na motocyklu wyślę go na przejażdżkę. Później obejrzę filmik z przejazdu. HURRA.<br><hr>hsfd<br>
Komentatorzy napisał(a):Przesadzasz - wg mnie Yamaha inwestuje w motobota z 2 podstawowych powodów: jest to "maskotka" Yamahy oraz ten robot jest idealny do testowania nowych rozwiązań dosłownie do granic możliwości (bez narażania zdrowia "oblatywacza").<br><hr>rafik54321<br>
Nie przesadza niestety.<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/5/2016, 09:10

Komentatorzy napisał(a):Super pomysł. Nie wystarczaja już mi ABSy kontrole trakcji i inne zmienne mapy, kupię sobie motobota i jak będę chcial przejechać się na motocyklu wyślę go na przejażdżkę. Później obejrzę filmik z przejazdu. HURRA.<br><hr>hsfd<br>
Zastanawiam sie, kiedy ludziom wreszcie dotrze do lba, ze ABS i TC wlaza Ci w droge tylko jak popelnisz blad. TC odetnie Ci gaz jezeli odkrecisz tak mocno, ze highsider jest niemal nieunikniony, ABS zacznie Ci pulsowac wajchami tylko wtedy, kiedy przesadzisz z hamulcem albo najedziesz na jakis syf na drodze przy hamowaniu. Elektronika nie jedzie za Ciebie, tylko koryguje Twoje bledy! I nie biadolic mi tu z przykladami, ze Rossi blokuje przod przy wejsciu w zakret, bo Rossi to jest Rossi, a my to motocyklowe szaraki;)
Purystom polecam MZ ETZ 250, swietny do customizingu, jest w dwutakcie, a z elektroniki to wypsozony jest w lampe.

Sam robot to Yamahy to czysty marketing i technologiczny popis przed swiatem. Efektem ubocznym projektu moze byc idealny kierowca testowy;)<br><hr>Kawior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê