Zobacz wątek - Suzuki Bandit 600 - Luboń
NAS Analytics TAG

Suzuki Bandit 600 - Luboń

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Suzuki Bandit 600 - Luboń

Postprzez Chicken19 » 17/5/2016, 21:42

Witajcie!

ProszÄ™ o WaszÄ… ocenÄ™ tego moto: http://olx.pl/oferta/suzuki-bandit-600- ... fpyEd.html

ma wgniot na wydechu. Może ktoś zna, może oglądał?

Z góry dziękuję za opinie i sugestie.

To ma być moje pierwsze duże moto. Zawsze podobały mi się bandity właśnie w tej klasycznej postaci.
Avatar użytkownika
Chicken19
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17/5/2016, 21:13
Lokalizacja: Poznań


Postprzez pablomotors » 19/5/2016, 21:05

Generalnie widać, że malowany był, ale to o niczym nie świadczy. W końcu moto ma 16 lat. Na wstępnie trzeba liczyć ten 1k zł na serwis i niezbędne wymiany. Jeżeli silnik cyka ładnie i moto jest proste to w tej cenie nic więcej niż bandit się nie złapie. Warto popytać właściciela co kiedy było robione itd. No i przy oględzinach warto mieć kogoś osłuchanego w olejakach, bo pierwszy raz słysząc można myśleć, że silnik zaraz się rozpadnie.
Z własnego doświadczenia wiem, że bandzior jest totalnie bezawaryjny jak trafisz na dobrą sztukę.
Avatar użytkownika
pablomotors
Świeżak
 
Posty: 453
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:06
Lokalizacja: Maczu-Pikczu


Postprzez Chicken19 » 20/5/2016, 13:23

Dzięki śliczne za odpowiedź i za rady. Jadę z mechanikiem ale nie od motocykli tylko od aut więc z olejakami nie ma doświadczenia :P

A co myślicie o tym?

http://allegro.pl/suzuki-bandit-600-poz ... 84009.html
Avatar użytkownika
Chicken19
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17/5/2016, 21:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez pablomotors » 22/5/2016, 10:24

Na pierwszy rzut oka widać, że jest głośny :). Ogólnie to, co przy poprzednim z tym, że dobrze świadczy o nim fakt, że był 5 lat u jednego właściciela. Ogólnie bandit jest takim motocyklem, że będąc trochę ogarniętym z mechaniką można praktycznie wszystko zrobić samemu.
Avatar użytkownika
pablomotors
Świeżak
 
Posty: 453
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:06
Lokalizacja: Maczu-Pikczu



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê