Zobacz wątek - Uwaga na minę [Tylko Ogłoszenia, na które się nacieliście]
NAS Analytics TAG

Uwaga na minę [Tylko Ogłoszenia, na które się nacieliście]

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Postprzez Gicolrs125 » 26/8/2009, 11:13

I coś dla bardzo początkujących... Kuzyn chciał rozpocząć zabawe z jednośladami i wybrał: http://allegro.pl/item723777116_gilera_ ... ce_lc.html
Telefonicznie sprzedawca uważał skuterek za igłe, jednak po przyjechaniu na miejsce prawda okazała się zupełnie inna. Po wstępnych oględzinach z łatwością mozna było zauważyć, że wszystkie plastiki latają jak by je ktoś przykręcił na 1dną śrubę. Silnik był w makabrycznym stanie, ten tuning był przeprowadzony chyba przez jakiegoś 12latka w szopie, zero pomysłu i jakości wykonania. Po odpaleniu motorku okazało się, że silnik jest nie tylko nieudanie 'ztjuningowany", ale także skatowany był jak murawa po koncercie U2
UWAGA NA TEGO SPRZEDAWCE!
RS 125 > DragStar 125 > V-Strom 650 > XT 660X > Fz6 ABS
Gicolrs125
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 26/8/2009, 03:16
Lokalizacja: Chodzież


Postprzez Raczek_6 » 10/12/2009, 00:15

http://moto-szklarnia.otomoto.pl/aprili ... 42800.html
byłem oglądałem, szkoda pisać.
Stan co najwyżej dopuszczający, po szlifie na prawą a nie lewą, zawieszenie wygląda na skrzywione, opony łyse, na żywo widoczne znaczne uszkodzenia i braki.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa


Postprzez darekbp » 30/12/2009, 15:14

darekbp
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 2/7/2009, 18:46
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ministerpl » 7/2/2010, 10:07

http://allegro.pl/item899890824_suzuki_gsx_600f.html . licytowałem cena nie osiągnęła minimalnej. Zadzwoniłem do KoLesia - stwierdził ze za 7000 sprzeda, ale co ciekawe jest obecnie holandii bo jest marynażem przez 12 minut zachwalał motorb za rozmowę zapłaciłem 2,40zł. Także już wydało mi się podejrzane. Twierdził że do Polski wróci za 2 tyg, ale papiery są podpisane wystarczy pojechać do żony wpisać moje nazwisko i kwotę i motorek będzie mój. Po telefonie do żony umówilem się na następny tydzien na obejżenie. Następnego dnia zadzwoniła żona do mnie i twierdziła że ma innego klijenta i żeby wpłacic zaliczkę była gotowa już podawać numer konta (stwierdziła również że mąż wróci za 4 tyg a nie za 2). W tępie przyspieszonym wybrałem się z fachowcem obejrzeć motor. Fachowiec uznał że motor był najprawdo podobniej rozbity. Zadzwonił do marynaża który stwierdził że motor nie był rozbity ale "Będzie znosic bo jest guz na oponie". Tyle że my nawet nim nie jeździlismy.
ministerpl
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 7/2/2010, 09:54

Postprzez wodzu_3xl » 21/4/2010, 12:02

Sprzedający

na allegro ma nick: A-MOTO

patrz: http://www.allegro.pl/item960964915.html

adres: Wieluń (dokładnych danych nie podaję chyba że na priv)

Dupereli nie będę się rozpisywał --> sprzedający mówi, że delikatnie był obtarty (niechlujnie pomalowany ale to pikuś), nie wspomina natomiast, że najpierw dostał strzała z przodu po czym sie przewrócił i dopiero obtarł. Generalnie motocykl jest krzywy. Lagi raczej nie były prostowane, choć widać, że ktoś je wyjmował, więc zakładam, że są nie od tego egzemplarza. Półki krzywe jak chuj mówiąc dosadnie i motocykl nawet nie próbuje jechac prosto (rama na dwoje babka wróżyła).
Koleś o tyle niebezpieczny, że handluje motocyklami --> jesli wszystkie są w takim stanie to może być żałoba w rodzinie jeśli ktoś się zdecyduje na zakup.

pozdro
wodzu_3xl
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 13/12/2009, 20:13
Lokalizacja: Ostrówek

Postprzez gba4 » 15/5/2010, 11:42

http://allegro.pl/item1031040622_yamaha ... rower.html

Moto składane z 3-5 innych motocykli, tłok za 20 zł

Nie polecam, sprzedaje same miny po wysokich cenach
XL 125 Varadero
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29

Postprzez michal750 » 17/10/2011, 19:13

Przestrzegam przed zakupem 2 motocykli u oszustów:
1. http://imageshack.us/f/685/f4legnica.jpg/
Koles nie chce przeslac zdjec, tylko mowi, ze "trzeba przyjechac i obejrzec". Jak przyjezdzam na miejsce (300 km) nie odbiera telefonow a wrecz odrzuca rozmowe. Miejscowosc Legnica-koles sprowadza rozne pojazdy z UK. Tel. 515599464

2. Uzytkownik na allegro SaschaR-1 wystawial F4iSport . Podobna sytuacja jak wczesniej: umawiam sie na ogledziny, dostaje adres, przyjezdam na miejsce (250 km) a koles nie odbiera tel , pod wskazanym adresem nikt taki nie mieszka, aukcja jest natychmiast usunieta z allegro. tel. 723136745

Wzialem wolne z pracy, wypozyczylem przyczepke, umowilem sie z mechanikiem i razem pojechalismy kupic sprzeta. Po przejechaniu 600 km jestem totalnie wkur....iony i stratny jakies 500-600 zl

Hasla dla wyszukiwarki: SaschaR-1 złodziej, oszust, krętacz, Legnica, Konary
Avatar użytkownika
michal750
Świeżak
 
Posty: 258
Dołączył(a): 6/2/2008, 12:49

Postprzez szalo93 » 3/1/2012, 20:09

Witam. Co myślicie o tej maszynie ? http://allegro.pl/show_item.php?item=20 ... d00be2ff62


Czy dobrze zauważyłem że wydech jest trochę przyrdzewiały? Czy to ma duże znaczenie ?
szalo93
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3/1/2012, 20:07

Postprzez 4est » 19/5/2012, 22:02

Witam.
w zwiazku z tym, ze oszukalem sie jadac i ogladajac sprzeta ktory mial byc IGŁĄ przestrzegam potencjalnie napalonych na tego Fazera - nie taka igla jak ja maluja...

Yamaha FZ FZ6 S2 - JEDYNY (SALON POLSKA)

Kurde, nie wiem - moze jestem pedantem ale moj poprzedni FZ6 z 2004 roku po 5 latach wygladal jak nowy, a ludzie maja sprzeta prawie od nowosci i nie wiedza na jakim oleju jezdzi albo na jakich oponach :shock:

Nie wiem, moze ktos z Was zna tego Faziego, chlopak mieszka w Warszawie na Zoliborzu. W/g opisu nic tylko kupowac, fajnie ubrany sprzet...Mowie sobie cena taka sobie - pojade oblookam. Na miejscu okazalo sie, ze:
1) owiewki GT owszem sa oryginalne ale pochodza z czerwonego fazera i byly malowane pod kolor bike'a. Nie wiem, byc moze to moja nadinterpretacja - dla mnie oryginal to oryginal.
2) wlasciciel nie wie na jakim oleju jezdzi jego sprzet.
3) zbiornik byl malowany (tylko kawalek :shock:) bo podobno wytarl sie lakier od kolan. Lakier polozony nieudolnie - nawet nie chcialo sie panu lakiernikowi zdjac gumek na spodzie zbiornika.
4) cala czarna powierchnia lagow, klamki, kierownica wygladaja jakby zostaly oblane zraca substancja - biale plamy nie do usuniecia. Wersja wlascieciela jest taka, ze poprzedni wlasciciel 'chyba' byl na myjni z aktywna piana...
5) mocowanie szyby do owiewki - brakuje sruby, pozostale maja tak zjechane lby jakby byly odkrecane nozem kuchennym.
6) opony pamietaja fabryke (DOT z 2007) - niby miesa jeszcze troche jest ale szpej stoi pod chmurka i w biezniku widac charakterystyczne 'zmarszczki starosci.'Jak dla mnie nadaja sie najwyzej na doniczki do ogrodka :P
7) i na deser prawdziwa wisienka - jesli dobrze pamietam S2 mialy cala czarna rame i caly silnik czarny (wyjatkiem jest chyba ostatni rocznik gdzie byl czarny silnik, a srebrna rama). Ten sprzet jest 'laciaty' - glowica czarna, blok i kilka elementow sa koloru srebrnego :shock: WTF :?: Nie wiem czy dobrze widze ale moto na zdjeciu jeszcze bez owiewek (w/g wlasciciela zrobionych przed 'zima') ma czarny blok silnika :shock: Mam wrazenie, ze to moze byc prawdziwy powod zalozenia owiewiek wersji GT :P Pachnie mi to jakas powazna awaria, a przebieg byc moze jest prawdziwy ale na nowym 'bialym' bloku silnika :-)


Obrazek

Link do ogloszenia (otwórz link)

Pozdrawiam,
4est
Pozdrawiam,
4est
Avatar użytkownika
4est
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 1/5/2007, 19:56
Lokalizacja: Wawa

Postprzez michal750 » 20/11/2012, 20:49

Ostrzegam przed oszustem z tego ogloszenia:
http://w803.wrzuta.pl/obraz/0Yib3WdmqDn/oszust
http://www.sendspace.pl/file/pic/17993a ... 97563/view
Taka sytuacja zdarza mi sie juz po raz 4 w zyciu :/
Umawiam sie na przyjazd. Koles zaprasza i mowi ze czeka na mnie. Zapowiadam ze bede za godzine i zeby nie odpalal sprzetu. Koles nie chce podac adresu tylko podaje miejscowosc. W nastepnym telefonie kiedy go naciskam podaje ulice i nr budynku. Po 1,5 godz jestem na miejscu i nikt nie odbiera telefonu :/
Po 30 polaczeniach odbiera inny koles i tlumaczy ze brat wyjechal do Niemiec i rozlacza rozmowe. Po kilku min dostaje smsa zebym jutro przyjechal bo juz brat wroci i opusci mi za stracone paliwo.

Czegos tu ku....wa nie rozumiem. Co takiego maja ludzie w tych poje...nych lbach zeby takie rzeczy robic? Co oni na tym zyskuja? Czy to sa zarty dzieciakow ktore patrza z okna i maja ubaw?

I hasla dla wyszukiwarki aby kazdy kto kiedykolwiek wpisze twoj numer w google wiedzial kim jestes:
783243222 783-243-222 oszust krętacz złodziej wyłudzacz
Avatar użytkownika
michal750
Świeżak
 
Posty: 258
Dołączył(a): 6/2/2008, 12:49

Postprzez Beny25 » 1/2/2013, 20:38

Witam. Nie dawno nabyłem SUZUKI GSXR 600 SRAD z 98r. Właśnie taki model sobie wymarzyłem no i kupiłem...
Znalazłem tą Suzuke w salonie MOTO - AKCESORIA w Bydgoszczy. Moto dosłownie stało w tym sklepie właściciel moto pracuję tam jako sprzedawca).... Normalnie cudo, piękne od razu chciałem je kupić, właściciel twierdził,że wymieniał łańcuch rozrządu i że w ogóle jest super... kupiłem SRADA.. i zaczęło się. Obroty falowały no i najgorsze MOTO NIE ODPALA NA CIEPŁYM SILNIKU. Więc dałem moto do warsztatu na cały servis tzn. synchro gaźników, regulacja zaworów, wymiana świec, filtrów. Mechanik dał mi znać, że do wymiany jest łańcuch rozrządu ( rzekomo wcześniej już był wymieniany ) no i ślizgi rozrządu, a żeby je wymienić trzeba było ściągać głowice i przy okazji wymienić uszczelkę pod głowicą. Ta cała zabawa kosztowała mnie 1.800zł i Suza nadal nie chce odpalać na rozgrzanym silniku, tylko jak ostygnie tak do 80-90 stopni to wtedy odpali. TO JEST WTOPA MOJEGO ŻYCIA. Jeżeli wiecie co może być z tym odpalaniem to proszę o info. Pozdrawiam...
Beny25
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20/11/2011, 14:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Postprzez gorowskim » 2/11/2013, 15:58

Witam. Chciałbym ostrzec wszystkich przed firmą Motor-Hobby z Bydgoszczy. Firma mieści się przy ulicy Seminaryjnej 14, właściciel to gówniarz i oszust, nazywa się Karol Wędkowski. Daje on ogłoszenia na tablicy. 30.09 kupiłem u niego silnik, tego samego dnia zrobiłem przelew. Do dziś nie dostałem silnika. Sprawę zgłosiłem na policję i stąd mam jego dane, bo do przelewu podał dane swojej dziewczyny. Pajac i menda, życzę mu żeby do końca życia mu pałka nie stała.
gorowskim
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5/4/2011, 14:27
Lokalizacja: Skarżysko

motopol24.pl

Postprzez trol » 1/12/2013, 23:30

Witam, ostrzegam przed firma motopol24.pl chyba z Lublina o ile dobrze pamiętam. Jakiś czas temu kupiłem sety, zapłaciłem za kuriera (zależało mi na czasie) a czekałem ponad tydzień, przez który nie dostałem odpowiedzi na 3 maile, kiedy po tygodniu zadzwoniłem pan który odebrał stwierdził że był na wyjeździe (jak by mnie to miało interesować) i że nie miał internetu i że paczka już wysłana i dostanę w ramach rekompensaty kupon rabatowy. Żadnego kuponu nie dostałem, paczka przyszła pocztą mimo że zapłaciłem za kuriera, części były wrzucone luzem w paczce co spowodowało że przyjechały podrapane i poobijane, nie było wszystkich śrub mocujących jak to jest opisane w aukcji i do tego nie pasowały - brakowało uchwytu np na czujnik stopu ( w aukcji nie było mowy o tym że to jakieś nie nadające się do użytku cywilnego) poza tym otwory, które powinny nie były nagwintowane. Odesłałem a przez telefon zostałem poinformowany że to pomyłka i otrzymam właściwe. Nie otrzymałem ani nowych ani pieniędzy ani odpowiedzi na maile i telefony. Nie polecam zakupów w tym sklepie (nie jestem jedyny bo razem ze mną pojawiły się inne negatywne komentarze na allegro), omijajcie szerokim łukiem!!!! Mam nadzieje, że tacy oszuści znikną z rynku. Pozdro.
trol
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13/9/2008, 15:34

Postprzez freestyle431 » 19/1/2014, 09:37

Witajcie. Byliśmy ekipą oglądać moto dla kolegi. Był to Suzuki GSXR 750 k5 w ŻYWCU. Motocykl jest sprowadzony z Włoch. Po delikatnym szlifie na obie strony. Sprzedawca wygląda na krętacza. Pierwsze mówi, że nie było grzebane, a potem, że zmieniał czachę. Mówi, że nie jeździł na nim, a później, że jeździł. Gdy kolega się przejechał i powiedział, że coś jest nie tak, natychmiast schował moto do garażu. Zapewne niedługo zniknie z aukcji, ale to ten:
http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-M3893749.html

Moto wygląda dobrze, mimo szram, ale jest to Totalny w r a k. Moto w ogóle nie chce skręcać. Nie piszę tego na złość, ani nie jest to przenośnia. Po prostu jest to pojazd stworzony (przez poprzedniego właściciela) do jazdy na wprost. Czasza wymieniana - zapewne tak, jak cały przód. Całkowity brak mocy w motocyklu. Nie polecam - wręcz przestrzegam. Przy jeździe próbnej, może dojść do groźnego wypadku, z powodu ukrytych wad. Sprzedawca odmówił oddania połowy zaliczki! - Skandal.
freestyle431
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 13/6/2012, 13:32
Lokalizacja: Kęty

Postprzez xluqas » 6/3/2014, 19:14

Nie polecam

http://allegro.pl/suzuki-gsxr-k6-nie-k5 ... 36684.html

Można go spotkać na tablicy też. Koleś go ma 3lata i dziwnie nie zauważył że moto malowane a dokładniej zacieki na plastikach plus do tego pytałem czy Bak malowany, niestety na żywo na Baku po lewej stronie Bąbel w postaci odchodzącego lakieru od baku :/ Porażka nie za tą cenę
Avatar użytkownika
xluqas
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 6/10/2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez Karol20 » 6/3/2014, 20:05

Przeciez to po zdjeciach widac ze malowany? Nie wiem po co jechales jak nie chcesz takiego.

S'ka na baku jest tak krzywo przyklejona ze dobrze ze trafil w bak.
Suzuki SV650s k7
Karol20
Bywalec
 
Posty: 595
Dołączył(a): 11/7/2012, 19:16

Postprzez specialized » 13/2/2015, 15:34

http://olx.pl/oferta/yamaha-r1-rn12-CID5-ID7wruN.html

Trzemieśna (niedaleko Myślenic)

ODRADZAM!

W zasadzie po fotkach już mogłem się domyślić czego tam się spodziewać...
Zrobiłem 1400 kilometrów na marne, a sprzedawca mi ani grosza nie zwrócił. Tym bardziej, że dobrze wie co to za sprzęt, bo na umowie kupna-sprzedaży miał wpisane, że motocykl po wypadku.

Conajmniej z 3 sztuk składany, jak się przyjrzeć to pod spodem niebieskie plastiki, czasza czerwona, a zadupek żółty. Do tego spawane. Moto po poważnym wypadku, podejrzewam, że cały przód był skasowany, a zadupek się urwał.

Felgi czy podnóżki kupa nie złote akcesoryjne, pomalowane sprejem.

Przedni hamulec to drugie sprzęgło, zero hamowania.

Skrzynia biegów przeminęła z wiatrem, tylko silnik uruchomiłem (tak udało się go uruchomić) to od razu pół silnika w oleju.

Pod motocyklem plama różnych płynów - tłumaczenie sprzedającego, że uzupełniał płyny przed moją trasą i przelał trochę. Olej silnikowy trochę przelał, borygo trochę przelał i dot 4 też trochę przelał.

Główka ramy rozbita, felgi pogięte.

Zero papierów na motocykl, tylko umowa kupna sprzedaży i książka pojazdu.

Wajcha biegów nie wraca, jak wbije się bieg, to samemu trzeba ją "nawrócić".


To tak z grubsza bo więcej niespodzianek jest w tym "sprzęcie", gdyby ktoś chciał jechać to odradzam - strata czasu i pieniędzy!!!
Załączniki
208275629_2_1000x700_yamaha-r1-dodaj-zdjecia_rev008.jpg
208275629_2_1000x700_yamaha-r1-dodaj-zdjecia_rev008.jpg (137.76 KiB) Przeglądane 19868 razy
208275629_5_1000x700_yamaha-r1-malopolskie_rev008.jpg
208275629_5_1000x700_yamaha-r1-malopolskie_rev008.jpg (150.97 KiB) Przeglądane 19868 razy
specialized
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18/7/2007, 22:23

Postprzez Aurinko » 23/4/2016, 15:38

gorowskim napisał(a):Witam. Chciałbym ostrzec wszystkich przed firmą Motor-Hobby z Bydgoszczy. Firma mieści się przy ulicy Seminaryjnej 14, właściciel to gówniarz i oszust, nazywa się Karol Wędkowski. Daje on ogłoszenia na tablicy. 30.09 kupiłem u niego silnik, tego samego dnia zrobiłem przelew. Do dziś nie dostałem silnika. Sprawę zgłosiłem na policję i stąd mam jego dane, bo do przelewu podał dane swojej dziewczyny. Pajac i menda, życzę mu żeby do końca życia mu pałka nie stała.

Cóź.. być może napiszę nie na temat, ale nie mogłem przeoczyć tego bez komentarza..
Bardzo dobrze znam sklep, o którym pisze kolega wyżej.. mało tego ten 'gówniarz i oszust' wprowadził mnie w świat motocykli.. przyjeżdżałem wtedy tam na rozklekotanym pi*dziku.. hehe:) chłopak i zawsze doradził w doborze części, nie ściągał z ludzi hajsu, jak robią to inne serwisy w Bydgoszczy, mało tego miałem możliwość pogrzebania zawsze w swoim skuterku na sklepowym warsztacie.. z tego co widziałem, to inni klienci również byli bardzo zadowoleni i zazwyczaj potem wracali do sklepu z każdą najmniejszą bzdurą.
Co najważniejsze w tej sprawie! Kolega, który odradził sklep motor-hobby, chyba zapomniał dodać najważniejszego.. że OTRZYMAŁ ZWROT GOTÓWKI.. skąd o tym wiem? Ponieważ podczas mojej obecności w sklepie przybył Pan mundurowy i sprawa została na miejscu wyjaśniona.. Moim zdaniem chłopak, który prowadził ten sklep nie chciał nikogo oszukać, mało tego nigdy nie widziałem, żeby kiedykolwiek to zrobił, a spędzałem tam u niego dużo czasu.. ehh.. te piękne początki mojej zajawki.. :D
Uważam też, że to trochę niesprawiedliwe tak kogoś oczerniać, tym bardziej w środowisku motocyklowym. I na zakończenie prosiłbym (jeśli oczywiście jest taka możliwość) o wycofanie tego kłamliwego postu, tym bardziej, że podano w nim dane osobowe chłopaka z tego sklepu.. Wybaczcie mi również jeśli zaśmieciłem ten temat, ale tak jak już pisałem, nie mogłem pozostawić tej sprawy obojętnie.
Pozdrawiam, LWG!
Aurinko
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/4/2016, 15:17

Postprzez cup12552 » 17/5/2016, 15:57

Nie polecam tego szrota, "stan techniczny perfekt" według tego sprzedającego oznacza:
-mocno krzywe półki
-nieszczelną uszczelkę pod głowicą
-łożysko główki ramy w stanie opłakanym
-tragiczne malowanie że aż farba schodzi.
Sprzedający zobowiązał się zwrócić pieniądze za dojazd jeśli coś będzie nie tak i oczywiście słowa nie dotrzymał. stracony czas, nie polecam.

http://otomoto.pl/oferta/suzuki-gsx-r-s ... ynIfR.html

Edit: dodał ogłoszenie na nowo ale oczywiście dalej kłamie na temat stanu motocykla:
http://olx.pl/oferta/suzuki-gsx-r-750-k ... e933c36959
cup12552
Świeżak
 
Posty: 164
Dołączył(a): 6/10/2009, 20:46

Postprzez shdx » 2/6/2016, 08:37

http://olx.pl/oferta/suzuki-gsr-750-prz ... eab0fff642

cytuję: "TO JEST STARY MOTOCYKL CABSA. Ten, ktory na moich oczach sie rozlecial przy wypadku, ten co mial wyrwany blok silnika, skrecone i zgiete lagi itd. UWAGA MINA"
shdx
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26/4/2010, 12:45

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr