Zobacz wÄ…tek - czujnik rezerwy Yamaha R6 rok p. 2000
NAS Analytics TAG

czujnik rezerwy Yamaha R6 rok p. 2000

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

czujnik rezerwy Yamaha R6 rok p. 2000

Postprzez rzeczo » 15/5/2016, 11:54

Mam maszynę jak w tytule, a problem polega na tym że czujnik rezerwy podczas jazdy zapala się i gaśnie, co doprowadza mnie do szewskiej pasji( już raz prze to musiałem pchać motocykl 2 km do stacji bo mi paliwa zabrakło :( ). Wydaje mi się że problem zaczął się w momencie jak zdemontowałem bak paliwa. Bez względu na to czy mam pełny bak czy w połowie zatankowany kontrolka rezerwy zapala się, a potem gaśnie i tak na zmianę, przez co licznik km zmienia mi się na rezerwowy i non stop muszę przełączać na ten właściwy. Nie wiem co mam z tym zrobić, czy ktoś może ma wiedzę na ten temat, na jakiej zasadzie działa tan czujnik, czy da się to jakoś zreperować lub wymienić. To może nic wielkiego ale jednakowoż psuje przyjemność z jazdy. [/b]
rzeczo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15/5/2016, 11:31


Postprzez suhy-19 » 15/5/2016, 12:00

mialem to samo tylko w r6 rj11. a wystarczyło docisnąć wtyczkę przy liczniku bo się poluzowała :D niektórzy wymieniali licznik na nowy i o dziwo tez pomagało :lol: :twisted:
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW


Postprzez rzeczo » 15/5/2016, 14:59

Hmm przy liczniku też grzebałem bo wymieniłem na niebieskie żarówki podświetlanie licznika. Warto sprawdzić czy wszystko dobrze jest podpięte. Dzięki, jak problem ustąpi to dam znać pozdro
rzeczo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15/5/2016, 11:31



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê