Zobacz wątek - Honda CBR 600 F4i / F4i Sport [Rozsądny budżet]
NAS Analytics TAG

Honda CBR 600 F4i / F4i Sport [Rozsądny budżet]

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Honda CBR 600 F4i / F4i Sport [Rozsądny budżet]

Postprzez Kszyh » 6/5/2016, 21:51

Szanowni Forumowicze,

Bez zbędnego wodolejstwa przejdę od razu do pytania, które kieruję głównie do osób, które ze sprzętem z tematu mają/miały do czynienia:

Jaki budżet określilibyście jako rozsądny i wystarczający, żeby kupić naprawdę zdrową sztukę i w jaki rocznik należałoby celować? Na zakup wstępnie przeznaczyć chcę 10 000 - 11 000 zł (dodatkowego sianka na przegląd, filtry, olej, itd. nie liczę - chodzi o samo moto). Da się? Dodam, że żadne inne moto nie wchodzi w grę.

Z góry dziękuję za odpowiedzi,

Pozdrawiam
Krzysiek
Kszyh
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6/5/2016, 21:37
Lokalizacja: Poznań


Postprzez grzec » 6/5/2016, 23:15

Nie ma tam większych różnic w rocznikach. Po 2003r miały "oliwkowe" dekle i lagi. Za 10 już coś kupisz w miarę ładnego. Zwracaj też uwagę na serwisy co było robione i czy rozrząd już nie brzęczy bo to przytrafia się odzywać w f4i.
Ja miałem 2005r. Kupiłem za 13, przelatałem rok i sprzedałem dalej za 13. Moto miało przy sprzedaży 27tyś km i wyglądało jak nowe.
grzec
Świeżak
 
Posty: 122
Dołączył(a): 13/6/2015, 08:04




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê