Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Ducati Corse wprowadza... zasady...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Ducati Corse wprowadza... zasady...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Ducati Corse wprowadza... zasady...

Postprzez Åšcigacz » 5/5/2016, 09:07

Dyskusja na temat: Ducati Corse wprowadza... zasady wyprzedzania
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Ducati Corse wprowadza... zasady wyprzedzania
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 5/5/2016, 09:07

przecież ani Ducati, ani innemu zespołowi nie chodzi o oglądalność. O oglądalność chodzi DORNie. Zespołom chodzi o to żeby mogli sie pochwalić na koniec roku - patrzcie - zdobyliśmy mistrzostwo - mamy najlepsze motocykle, KUPUJCIE JE. Przecież nie po to wywalają miliony Euro żebym ja podskakiwał na fotelu oglądając polsat w niedzielę, tylko zebym gdzieś tam w reklamie usłyszał że to najlepszy sprzęt i żebym ruszył tyłek prosto do salonu i tam zostawił gotówkę.. No źle myślę?<br><hr>anusek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/5/2016, 12:11

Komentatorzy napisał(a):przecież ani Ducati, ani innemu zespołowi nie chodzi o oglądalność. O oglądalność chodzi DORNie. Zespołom chodzi o to żeby mogli sie pochwalić na koniec roku - patrzcie - zdobyliśmy mistrzostwo - mamy najlepsze motocykle, KUPUJCIE JE. Przecież nie po to wywalają miliony Euro żebym ja podskakiwał na fotelu oglądając polsat w niedzielę, tylko zebym gdzieś tam w reklamie usłyszał że to najlepszy sprzęt i żebym ruszył tyłek prosto do salonu i tam zostawił gotówkę.. No źle myślę?<br><hr>anusek<br>
Źle.<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/5/2016, 05:59

Jeśli walka w teamie powoduje tak duże straty to nie dziwie się że chcą to unormować, w końcu to jest team fabryczny ich własność i tyle. Nie wiem skąd to zdziwienie jak byście byli właścicielami też byście dbali o swój interes. <br><hr>Robert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê