Zobacz wÄ…tek - Supermoto na A2? [8k pln]
NAS Analytics TAG

Supermoto na A2? [8k pln]

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Supermoto na A2? [8k pln]

Postprzez myz » 4/5/2016, 16:20

Hej, jako iż powoli przychodzi czas na kupno mojego drugiego motocykla postanowiłem spytać Waś o radę. Przejeździłem trochę Bandziorem 600 i już chyba wiem jakiego moto potrzebuje. Moje wszystkie dane poniżej we wzorze. Ciuchy już mam. Pełne tekstylne kombi, dżinsy, oraz wyskoie i niskie buty no i wiadomo kask :). Swoją drogą czemu ludzie latający po winklach na sm ubierają się jak w teren?

Doświadczenie - około 7000km na Bandicie600, a wcześniej jeździłem motorowerem(zawsze jakieś doświadczenie...)
Wiek 22, wzrost - 194cm, waga 88kg
Moto w tygodniu będzie mi służyło do przedzierania się po miejskiej dżungli, a w weekendy jakieś winkle z kumplami, wycieczki po polnych drogach
Przez cały sezon celuje zrobić chociaż te 8k kilometrów.
Na utrzymanie przeznaczę tyle, ile będzie trzeba, ale fajnie jakby moto nie paliło więcej od bandita
Na samo moto mam około 7-8k, a w oko wpadła mi Honda FMX 650, ale nie wiem czy znajdę jakąś w tej kasie, co możecie polecić?
Suzuki Bandit 600S
Avatar użytkownika
myz
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17/8/2015, 20:38
Lokalizacja: Częstochowa


Postprzez bobbers » 4/5/2016, 17:16

Szukaj ktm 620 zrobionego Sm albo cos w tym stylu na kolach sm
bobbers
Świeżak
 
Posty: 247
Dołączył(a): 23/9/2014, 18:07




Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê