Zobacz wÄ…tek - CoÅ› lajtowego na ten sezon
NAS Analytics TAG

CoÅ› lajtowego na ten sezon

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

CoÅ› lajtowego na ten sezon

Postprzez hey.pixel » 15/4/2016, 09:52

Witajcie Drodzy Motocykliści!

Miło znów wrócić na forum - choć pod innym nickiem :)

Na ten sezon chcę wrócić na drogi i zastanawiam się nad czymś "lajtowym" na małe-WIELKIE przejażdżki kiedy można złapać jakiś wolny dzień, dwa.

Za sobą mam 10 lat na dwóch kółkach: CPI GTR 50, YBR125, XJ600 Div, Hornet 2008 ...
no i właśnie, pomogło mi to stwierdzić, że nie potrzebuję 100KM, żeby odpoczywać na moto :wink: Myślałem o czymś typu Zephyr550 albo GSXF 600 (Jajko). Nad czym myślelibyście Wy? Nocne przejażdżki po mieście i jakieś wyprawy po Polsce czy tam do sąsiadów. Szukam czegoś między 4K a 7K - chyba, że stwierdzę, że lepiej inwestować większe pieniądze.

Może jacyś znajomi mają coś na sprzedaż - dajcie znać! :)
hey.pixel
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29/1/2011, 00:50
Lokalizacja: Poznań


Postprzez SlowMotion » 15/4/2016, 11:59

Szukałbym ER6F. W miarę młode, lekkie, zwinne, ekonomiczne i w sam raz mocy.
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków


Postprzez lagiboy » 15/4/2016, 17:26

ja po mieście dre kapcia na hornecie 2013 i muszę przyznać że jest genialny, wąska kierownica wszędzie się wciska, jedyne co to trzeba go wysoko trzymać żeby miał buta, w dalszą drogę jest fajnie zestrojony i absolutnie nie męczy nic poza bólem doopy. jeśli miałbym go zmieniać na coś innego do miasta to uśmiechnąłbym się właśnie do ER-6 bo z akcesoryjnym wydechem brzmi genialnie. a ze starszych SV650 bo jest to też super zabawka do miasta.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez hey.pixel » 15/4/2016, 21:58

Fakt, ER6N też często przewijał się przez moje wyszukiwarki.
Odejście w Hornecie niesamowicie szanowałem :)
Ale jednak trochę stresowała moc - przy wadze 62kg ledwo się obejrzałem jak leciałem do pracy a na liczniku zobaczyłem 170. Nie wykorzystywałem potencjału motocykla - nie mniej jednak również serdecznie polecam. Kawał dzidy!
hey.pixel
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29/1/2011, 00:50
Lokalizacja: Poznań



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê