Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Jorge Lorenzo już prawie na Ducati
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Jorge Lorenzo już prawie na Ducati

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Jorge Lorenzo już prawie na Ducati

Postprzez Åšcigacz » 7/4/2016, 14:28

Dyskusja na temat: Jorge Lorenzo już prawie na Ducati
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Jorge Lorenzo już prawie na Ducati
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 7/4/2016, 14:28

Rossi to super gość na torze, w wywiadach. Robi ekstra wrażenie, ale jego podstołowe zagrywki zupełnie się z tym obrazem kłócą. Lorenzo przynajmniej jest szczery, trochę zbyt naburmuszony, ale szczery. Rossiego szlag trafi jak go Lorek na Ducacie będzie dy-mać. Szczególnie, że zarówno test rider Stoner, jak i Lorek połączą siły aby utrzeć nosa 46 i obu im na tym zalezy. . <br><hr>Miś
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 7/4/2016, 15:36

Lorenzo byłby naprawdę świetnym motocyklistą, gdyby nie jego kompleks niższości względem VR. Jakby tego było mało to okropnie kozaczy, cwaniakuje ile się tylko da i jest bezczelny, że na gościa patrzeć nie można- ok, za to nieraz ubaw jest po pachy. Wiadomym jest, że wszyscy hiszpańscy zawodnicy chętnie utarliby nosa 46, ale czy tak naprawdę mają mu, co odebrać? Rossi ma wszystko... ma klasę, tytuły, kibiców, nie można powiedzieć, że źle jeździ...wiadomo nie będzie zawsze number 1 na podium, ale jest w ścisłej czołówce, co już o czymś świadczy. A co do całego napięcia sięgającego początkami do zeszłorocznego sezonu na linii Lorenzo-Rossi-Marquez, - nie wiem czy VR pociągnął Mareczkowi z buta- tyle razy to przerabiałam i się nie dopatrzyłam, ale nawet jeśli to chyba każdemu by w końcu nerwy puściły i uważam, że kara wtedy była całkiem nieadekwatna do popełnionego czynu (obu ukarać, byłoby sprawiedliwiej). Przed ekranem nieraz chłopaki mnie -kibica wkurzają swoim zachowaniem, a co dopiero zawodnika!
Ostatnio była okazja, by ocieplić wizerunek przed kibicami 93 (mam na myśli przepiękną glebę na podium)- byłam zła, że Rossi nie wyciągnął ręki, by pomóc Marquezikowi wstać. Ok, nie przyjąłby tego gestu- i wszystko jasne, a tak sytuacja pozostaje niezmienna. Chociaż, może nawet nie byłoby warto! ;)<br><hr>MotoAnn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2016, 17:07

Mi najbardziej szkoda tego że powrót Stonera, gdy Ducati ma Lorenzo jest pewnie mało prawdopodobny. A skoro temat Rossiego został poruszony to zerknijcie wstecz - zawsze gdy w stawce był zawodnik potrafiący wygrywać z Rossim to była zadyma. On zwyczajnie nie potrafi przegrywać. Tyle osób nie mogło być złych. Po prostu złym jest Rossi.. Smutne ale prawdziwe..<br><hr>ZXC
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2016, 17:40

Ale sie ciesze! Ciekawe kto na jego miejsce wskoczy?<br><hr>raf
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2016, 20:38

Wszystko ładnie i pięknie, ale Lorenzo przez 1 rok będzie się uczyć jazdy od początku...jeśli rzeczywiście przejdzie do Ducati.<br><hr>Janek Testastretta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2016, 07:08

Komentatorzy napisał(a):Lorenzo byłby naprawdę świetnym motocyklistą, gdyby nie jego kompleks niższości względem VR. Jakby tego było mało to okropnie kozaczy, cwaniakuje ile się tylko da i jest bezczelny, że na gościa patrzeć nie można- ok, za to nieraz ubaw jest po pachy. Wiadomym jest, że wszyscy hiszpańscy zawodnicy chętnie utarliby nosa 46, ale czy tak naprawdę mają mu, co odebrać? Rossi ma wszystko... ma klasę, tytuły, kibiców, nie można powiedzieć, że źle jeździ...wiadomo nie będzie zawsze number 1 na podium, ale jest w ścisłej czołówce, co już o czymś świadczy. A co do całego napięcia sięgającego początkami do zeszłorocznego sezonu na linii Lorenzo-Rossi-Marquez, - nie wiem czy VR pociągnął Mareczkowi z buta- tyle razy to przerabiałam i się nie dopatrzyłam, ale nawet jeśli to chyba każdemu by w końcu nerwy puściły i uważam, że kara wtedy była całkiem nieadekwatna do popełnionego czynu (obu ukarać, byłoby sprawiedliwiej). Przed ekranem nieraz chłopaki mnie -kibica wkurzają swoim zachowaniem, a co dopiero zawodnika!
Ostatnio była okazja, by ocieplić wizerunek przed kibicami 93 (mam na myśli przepiękną glebę na podium)- byłam zła, że Rossi nie wyciągnął ręki, by pomóc Marquezikowi wstać. Ok, nie przyjąłby tego gestu- i wszystko jasne, a tak sytuacja pozostaje niezmienna. Chociaż, może nawet nie byłoby warto! ;)<br><hr>MotoAnn<br>
A co Marqueza obchodzi emeryt ?<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2016, 08:55

Komentatorzy napisał(a):Rossi to super gość na torze, w wywiadach. Robi ekstra wrażenie, ale jego podstołowe zagrywki zupełnie się z tym obrazem kłócą. Lorenzo przynajmniej jest szczery, trochę zbyt naburmuszony, ale szczery. Rossiego szlag trafi jak go Lorek na Ducacie będzie dy-mać. Szczególnie, że zarówno test rider Stoner, jak i Lorek połączą siły aby utrzeć nosa 46 i obu im na tym zalezy. . <br><hr>Miś<br>
Rossi w swoim zachowaniu nie różni się w żadem sposób od innych sportowców, którzy zdobywali mistrzostwo świata. Schumacher darł koty Hillem i Hakkinenem. Lewis z Alonso, Kowalczyk z Bjorgen i można wymieniać w nieskończoność i dzieje się to w każdej dyscyplinie sportu bo za tym idą potężne pieniądze, sława i blichtr. Patrząc tylko na ilość fanów na portalach społecznościowych Rossiego, Lorenco czy Marqueza można wysnuć kilka wniosków. Zazdrość to ludzka cecha nie ma co się wstydzić to samo jak żąda sławy i kasy. Lepiej być sławnym i bogatym niż chorym i biednym. Dziwi mnie czasem że ludzie tak się angażują emocjonalnie w takie głupoty. Niech moc będzie z wami. <br><hr>aston martin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2016, 11:00

Komentatorzy napisał(a):Rossi to super gość na torze, w wywiadach. Robi ekstra wrażenie, ale jego podstołowe zagrywki zupełnie się z tym obrazem kłócą. Lorenzo przynajmniej jest szczery, trochę zbyt naburmuszony, ale szczery. Rossiego szlag trafi jak go Lorek na Ducacie będzie dy-mać. Szczególnie, że zarówno test rider Stoner, jak i Lorek połączą siły aby utrzeć nosa 46 i obu im na tym zalezy. . <br><hr>Miś<br>
Komentatorzy napisał(a):Rossi w swoim zachowaniu nie różni się w żadem sposób od innych sportowców, którzy zdobywali mistrzostwo świata. Schumacher darł koty Hillem i Hakkinenem. Lewis z Alonso, Kowalczyk z Bjorgen i można wymieniać w nieskończoność i dzieje się to w każdej dyscyplinie sportu bo za tym idą potężne pieniądze, sława i blichtr. Patrząc tylko na ilość fanów na portalach społecznościowych Rossiego, Lorenco czy Marqueza można wysnuć kilka wniosków. Zazdrość to ludzka cecha nie ma co się wstydzić to samo jak żąda sławy i kasy. Lepiej być sławnym i bogatym niż chorym i biednym. Dziwi mnie czasem że ludzie tak się angażują emocjonalnie w takie głupoty. Niech moc będzie z wami. <br><hr>aston martin<br>
I chyba masz ze wszystkich najwiecej racji! Pozdrawiam<br><hr>ZXC
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/4/2016, 18:41

Komentatorzy napisał(a):Lorenzo byłby naprawdę świetnym motocyklistą, gdyby nie jego kompleks niższości względem VR. Jakby tego było mało to okropnie kozaczy, cwaniakuje ile się tylko da i jest bezczelny, że na gościa patrzeć nie można- ok, za to nieraz ubaw jest po pachy. Wiadomym jest, że wszyscy hiszpańscy zawodnicy chętnie utarliby nosa 46, ale czy tak naprawdę mają mu, co odebrać? Rossi ma wszystko... ma klasę, tytuły, kibiców, nie można powiedzieć, że źle jeździ...wiadomo nie będzie zawsze number 1 na podium, ale jest w ścisłej czołówce, co już o czymś świadczy. A co do całego napięcia sięgającego początkami do zeszłorocznego sezonu na linii Lorenzo-Rossi-Marquez, - nie wiem czy VR pociągnął Mareczkowi z buta- tyle razy to przerabiałam i się nie dopatrzyłam, ale nawet jeśli to chyba każdemu by w końcu nerwy puściły i uważam, że kara wtedy była całkiem nieadekwatna do popełnionego czynu (obu ukarać, byłoby sprawiedliwiej). Przed ekranem nieraz chłopaki mnie -kibica wkurzają swoim zachowaniem, a co dopiero zawodnika!
Ostatnio była okazja, by ocieplić wizerunek przed kibicami 93 (mam na myśli przepiękną glebę na podium)- byłam zła, że Rossi nie wyciągnął ręki, by pomóc Marquezikowi wstać. Ok, nie przyjąłby tego gestu- i wszystko jasne, a tak sytuacja pozostaje niezmienna. Chociaż, może nawet nie byłoby warto! ;)<br><hr>MotoAnn<br>
a rossi to wcale nie gwiazdorzy, nie płacze, nie cwaniakuje i nie jest bezczelny...komedia....
ps. to lorenzo nie jest swietnym motocyklista? :))))<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê