Zobacz wÄ…tek - <i>[Skutery Barton]</i> Barton Firefox
NAS Analytics TAG

[Skutery Barton] Barton Firefox

Komentarze użytkowników
_________

[Skutery Barton] Barton Firefox

Postprzez Åšcigacz » 6/4/2016, 10:36

Dyskusja na temat: Barton Firefox
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Barton Firefox
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 6/4/2016, 10:36

Bardzo udany model. Silnik jest nadzwyczaj żwawy, do 60 km/h przyspiesza momentalnie. W mieście na pewno nie zostaniemy w tyle, ani nie będziemy nikogo blokować. Ochoczo wkręca się na obroty, szybkie ruszanie z miejsca to nie problem. Mój egzemplarz rozwijał ok 70 km/h (licznikowe 80 km/h), ale z tego co wiem, nie wszystkie blokady były zdjęte. Zresztą było czuć, że chce pójść więcej, bo do tej granicznej prędkości dochodził bez trudu, bez względu czy jechałem sam, czy z plecaczkiem, a pod manetką zawsze trochę zostawało. Gdybym potrzebował kiedyś skuter, pewnie wybrałbym go znowu.<br><hr>Blank
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 25/4/2016, 16:57

Przed przesiadką na motocykl zrobiłem jakieś 8 tys tym firefoxem. To był mój pierwszy kontakt z jednośladami i ciesze się, że na niego trafiłem. Dwusuwowy silnik w skuterkach to jednak dobra sprawa, rzeczywiście bardzo sprawnie napędza te sto kilo. Poza tym jest ładny, nadal mi się bardzo podoba. Nie przypomina "dziadkowozow" i ma taki sportowy sznyt. Wiele osób pytało co to za marka i model, nie powiem, miła sprawa. Polecam.<br><hr>Zorro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/5/2016, 10:05

To chyba najlepszy skuter Bartona. Swietnie sie prowadzi, a po odblokowaniu i lekkim tuningu jezdzilem nim licznikowe 80-90. Do miasta to az nadto. Wiele osob chwali silnik, jaki w nim zamontowano i to jest prawda. Idealnie pasuje do takiego usportowionego skutera. Fajnie pracuja tez hamulce, choc trzeba je na poczatku dotrzec - wiadomo. Szkoda, ze Barton nie oferuje tego modelu z silnikiem 125, byloby rewelacyjnie. <br><hr>Junior_Wielu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê