Zobacz wÄ…tek - PrzeglÄ…d do rejestracji motocykla w Poznaniu
NAS Analytics TAG

PrzeglÄ…d do rejestracji motocykla w Poznaniu

Przepisy, prawo
_________

PrzeglÄ…d do rejestracji motocykla w Poznaniu

Postprzez charleselo » 2/4/2016, 15:42

Witam,
Nabyłem jakiś czas temu motocykl sprowadzony z Francji w dobrym stanie z 2011 roku; zacząłem już załatwiać wszystkie formalnośći tj. tłumaczenie, ubezpieczenie , skarbówka. - Pozostało mi jeszcze odwiedzić wydział komunikacji by nabyć tablice tymczasowe i zrobić przegląd.
Wcześniej mój motocykl oglądał jeden z diagnostów, który uznał, że wszystko jest w porządku. Przegląd jednak nie mógł zostać podbity ponieważ jak twierdzi, zbyt białe było światełko oświetlające tablice rejestracyjną (???), a także, że światło przednie jest 1 cm wyżej niż powinno. Czy to faktycznie jest poważna wada i uniemożliwia przegląd czy to rodzaj czepialstwa??

Czy polecacie może jakieś SKP w Poznaniu, sprawdzone, gdzie nie powinno być problemów z rejestracją ???
charleselo
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6/1/2016, 19:13


Postprzez SpeedyGonzales » 2/4/2016, 20:21

Dziwne że na miejscu nie ustawili reflektora (bo rozumiem że chodzi o słup światła...) a co do jasnego podświetlenia... Wsadź między żarówkę a klosz filtr (filtr mam na myśli coś co pochłonie część promieniowania świetlnego) i git. Po przeglądzie zrobisz jak zechcesz.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG


Postprzez Afibatin » 3/4/2016, 08:11

Podjedz na innÄ… stacje diagnostycznÄ… :)
U mnie sprawdził vin i opony i mi powiedział , że on na motocyklach się nie zna :D:D
Afibatin
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 23/12/2015, 14:13
Lokalizacja: ÅšlÄ…skie

Postprzez setup » 6/4/2016, 20:51

BTW często widać jak zwłaszcza w samochodach, że zamiast żarówki 5W wsadzone są jakieś zamienniki led które czasem dają naprawdę mocne białe światło dodatkowo odbite jeszcze od tablicy rejestracyjnej.
Avatar użytkownika
setup
Świeżak
 
Posty: 225
Dołączył(a): 30/10/2012, 10:08
Lokalizacja: Ruda śląska



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê