Zobacz wątek - Aprilia Pegaso 650 prośba o pomoc w naprawie brak kompresji.
NAS Analytics TAG

Aprilia Pegaso 650 prośba o pomoc w naprawie brak kompresji.

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Aprilia Pegaso 650 prośba o pomoc w naprawie brak kompresji.

Postprzez dzilko » 30/3/2016, 18:07

Witam wszystkich serdecznie.
Problem dotyczy Aprilia Pegaso 650 rocznik 1997. Początkiem marca po zimowym postoju odpaliłem moto zatykając ręką dolot powietrza. Odpalił, popracował, złapał temperature i zgasł. Dalej nie chciał odpalić. Odholowałem maszynę do mechanika, stwierdził brak kompresji. Koszta które podał za ewentualne naprawy zrobiły wrażenie. Szukam zatem osoby bądź warsztatu, który moglibyście polecić, znawce silnika do którego mógłbym wysłać silnik, w celu rozebrania czego trzeba i naprawy w normalnych pieniążkach, ale też w rozsądnych terminach. Silnik mógłbym wysłać w każde miejsce w PL. Warsztat jaki moglibyście polecić w Poznaniu lub bliskie okolice ? Wiem że na forum są specjaliści i pasjonaci Pegaso, którzy mogli by się pochylić nad moim silnikiem. Wielka prośba do wszystkich, pomóżcie.
Pozdrawiam Jacek
Aprilia Pegaso 650 1997r.
dzilko
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30/3/2016, 17:49
Lokalizacja: Poznań


Postprzez RUTRA.RD » 4/4/2016, 07:56

dobrze by było jeszcze z jednym się skonsultować mechanikiem, pomiar kompresji to sam możesz zrobić na necie kupisz nie drogo przyrząd do pomiaru a na youtube znajdziesz filmiki jak to zrobić
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê