Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Otwieranie drzwi w korku - brutalne...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Otwieranie drzwi w korku - brutalne...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Otwieranie drzwi w korku - brutalne...

Postprzez Åšcigacz » 23/3/2016, 15:55

Dyskusja na temat: Otwieranie drzwi w korku - brutalne konsekwencje dla motocyklistów
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Otwieranie drzwi w korku - brutalne konsekwencje dla motocyklistów
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 23/3/2016, 15:55

Wszystko super, ale było się pchać? <br><hr>super
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 23/3/2016, 15:58

dziwnym przypadkiem większość filmów pochodzi z rosji :P<br><hr>Endriex
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2016, 17:31

Ty, "super", cos chyba ci sie pomylilo kolego, na bank nie masz roweru ani motocykla i nie wiesz jak to jest jezdzic na 2 kolkach.. wiedz ze motocyklista/rowerzysta to tez uczestnik ruchu ktory ma swoje prawa, moze jechac miedzy samochodami kiedy one stoja, nie moze szalec, musi zachowac ostroznosc.. jak widac na tych filmach wszyscy kierowcy jednosladow postepuja zgodnei z przepisami, tylko DEBILE kierowcy puszek nie mysla o tym zeby naj[ierw popatrzyc w lusterko zanim otworza drzwi.. poza tym z tego co wiem nie mozna otwierac drzwi stojac w kolumnie samochodow.. chyba ze wydazyl sie wypadek i sa swiatla awaryjne.. na drugiraz zanim sie wypowiesz zastanow sie bo robisz z siebie posmiewisko.. ciekawe czy w zyciu codzinnym tez tak "blyszczysz" wsrod znajomych i rodzinie, nie pomyslales ze ludzie sie wtedy z ciebie smieja a bliskim przynosisz wstyd? polecam mysle, to nie boli..<br><hr>ptaq
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2016, 17:43

czy tylko ja mam wrazenie ze niektorzy kierowcy to zrobili specjalnie?<br><hr>chr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2016, 18:54

Komentatorzy napisał(a):czy tylko ja mam wrazenie ze niektorzy kierowcy to zrobili specjalnie?<br><hr>chr<br>
Mam podobne odczucia.
Może nie we wszystkich wypadkach, ale kilka na pewno.<br><hr>toooomelo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2016, 18:55

Komentatorzy napisał(a):Wszystko super, ale było się pchać? <br><hr>super<br>
Wszystko super, tylko idioci otwierali drzwi.<br><hr>toooomelo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2016, 19:15

Komentatorzy napisał(a):Wszystko super, ale było się pchać? <br><hr>super<br>
Zamknij otwór.<br><hr>Szym
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/3/2016, 07:30

Komentatorzy napisał(a):Ty, "super", cos chyba ci sie pomylilo kolego, na bank nie masz roweru ani motocykla i nie wiesz jak to jest jezdzic na 2 kolkach.. wiedz ze motocyklista/rowerzysta to tez uczestnik ruchu ktory ma swoje prawa, moze jechac miedzy samochodami kiedy one stoja, nie moze szalec, musi zachowac ostroznosc.. jak widac na tych filmach wszyscy kierowcy jednosladow postepuja zgodnei z przepisami, tylko DEBILE kierowcy puszek nie mysla o tym zeby naj[ierw popatrzyc w lusterko zanim otworza drzwi.. poza tym z tego co wiem nie mozna otwierac drzwi stojac w kolumnie samochodow.. chyba ze wydazyl sie wypadek i sa swiatla awaryjne.. na drugiraz zanim sie wypowiesz zastanow sie bo robisz z siebie posmiewisko.. ciekawe czy w zyciu codzinnym tez tak "blyszczysz" wsrod znajomych i rodzinie, nie pomyslales ze ludzie sie wtedy z ciebie smieja a bliskim przynosisz wstyd? polecam mysle, to nie boli..<br><hr>ptaq<br>
Popieram kolegę !! dziwie sie tylko że gdyby mi ktoś zrobił coś takiego (kierowca auta) chyba bym mu wypunktował ...brawo za opanowanie<br><hr>Speedy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/3/2016, 09:15

Wszystko super, tylko masz ból dupy, że musisz stać w korku w swoim ferrari, kiedy inni mogą jechać.<br><hr>Psalm
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/3/2016, 23:38

ale bym się wkur*** jakby mi ktoś tak otworzył drzwi<br><hr>zea
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/3/2016, 09:49

Kierowcy winni, zawsze powinni się upewnić..Ja przy wysiadaniu zawsze spojrze w lusterko, może to mój nawyk bo mam małe dzieciaki. Jakby pojechał tir to mniej mieliby do dyskutowania. PS Tyle jest nagrań z Rosji bo u nich kamerki bardzo popularne.
PS Jak jest to u nas z przepisami?<br><hr>Michu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/3/2016, 01:11

Komentatorzy napisał(a):Kierowcy winni, zawsze powinni się upewnić..Ja przy wysiadaniu zawsze spojrze w lusterko, może to mój nawyk bo mam małe dzieciaki. Jakby pojechał tir to mniej mieliby do dyskutowania. PS Tyle jest nagrań z Rosji bo u nich kamerki bardzo popularne.
PS Jak jest to u nas z przepisami?<br><hr>Michu<br>
a jakie to przepisy ruchu drogowego pozwalają motocyklistą podczas korku jeździć pomiędzy samochodami<br><hr>jozef
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/3/2016, 01:12

Komentatorzy napisał(a):Kierowcy winni, zawsze powinni się upewnić..Ja przy wysiadaniu zawsze spojrze w lusterko, może to mój nawyk bo mam małe dzieciaki. Jakby pojechał tir to mniej mieliby do dyskutowania. PS Tyle jest nagrań z Rosji bo u nich kamerki bardzo popularne.
PS Jak jest to u nas z przepisami?<br><hr>Michu<br>
a jakie to przepisy ruchu drogowego pozwalają motocyklistą podczas korku jeździć pomiędzy samochodami<br><hr>Józef Tusk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/3/2016, 01:19

Komentatorzy napisał(a):Ty, "super", cos chyba ci sie pomylilo kolego, na bank nie masz roweru ani motocykla i nie wiesz jak to jest jezdzic na 2 kolkach.. wiedz ze motocyklista/rowerzysta to tez uczestnik ruchu ktory ma swoje prawa, moze jechac miedzy samochodami kiedy one stoja, nie moze szalec, musi zachowac ostroznosc.. jak widac na tych filmach wszyscy kierowcy jednosladow postepuja zgodnei z przepisami, tylko DEBILE kierowcy puszek nie mysla o tym zeby naj[ierw popatrzyc w lusterko zanim otworza drzwi.. poza tym z tego co wiem nie mozna otwierac drzwi stojac w kolumnie samochodow.. chyba ze wydazyl sie wypadek i sa swiatla awaryjne.. na drugiraz zanim sie wypowiesz zastanow sie bo robisz z siebie posmiewisko.. ciekawe czy w zyciu codzinnym tez tak "blyszczysz" wsrod znajomych i rodzinie, nie pomyslales ze ludzie sie wtedy z ciebie smieja a bliskim przynosisz wstyd? polecam mysle, to nie boli..<br><hr>ptaq<br>
powinni cię skierować na powtórny kurs prawa jazdy za takie brednie motocyklista jest takim samym uczestnikiem ruchu drogowego jak jadący samochodem i ma obowiązek stać w korku razem z innymi uczestnikami tegoż ruchu pod żadnym pozorem niewolno mu poruszać się pomiędzy pojazdami stojącymi w kolumnie jeśli nie jest pojazdem uprzywilejowanym.<br><hr>Andrzej Zaduma
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/3/2016, 01:22

Komentatorzy napisał(a):Wszystko super, ale było się pchać? <br><hr>super<br>
Komentatorzy napisał(a):Wszystko super, tylko idioci otwierali drzwi.<br><hr>toooomelo<br>
idioci wymijali stojÄ…ce w korku auta<br><hr>Rysiek Cydzik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/3/2016, 09:27

Komentatorzy napisał(a):Kierowcy winni, zawsze powinni się upewnić..Ja przy wysiadaniu zawsze spojrze w lusterko, może to mój nawyk bo mam małe dzieciaki. Jakby pojechał tir to mniej mieliby do dyskutowania. PS Tyle jest nagrań z Rosji bo u nich kamerki bardzo popularne.
PS Jak jest to u nas z przepisami?<br><hr>Michu<br>
Komentatorzy napisał(a):a jakie to przepisy ruchu drogowego pozwalają motocyklistą podczas korku jeździć pomiędzy samochodami<br><hr>jozef<br>
A jakie zabraniajÄ…?<br><hr>toooomelo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/3/2016, 09:28

Komentatorzy napisał(a):Ty, "super", cos chyba ci sie pomylilo kolego, na bank nie masz roweru ani motocykla i nie wiesz jak to jest jezdzic na 2 kolkach.. wiedz ze motocyklista/rowerzysta to tez uczestnik ruchu ktory ma swoje prawa, moze jechac miedzy samochodami kiedy one stoja, nie moze szalec, musi zachowac ostroznosc.. jak widac na tych filmach wszyscy kierowcy jednosladow postepuja zgodnei z przepisami, tylko DEBILE kierowcy puszek nie mysla o tym zeby naj[ierw popatrzyc w lusterko zanim otworza drzwi.. poza tym z tego co wiem nie mozna otwierac drzwi stojac w kolumnie samochodow.. chyba ze wydazyl sie wypadek i sa swiatla awaryjne.. na drugiraz zanim sie wypowiesz zastanow sie bo robisz z siebie posmiewisko.. ciekawe czy w zyciu codzinnym tez tak "blyszczysz" wsrod znajomych i rodzinie, nie pomyslales ze ludzie sie wtedy z ciebie smieja a bliskim przynosisz wstyd? polecam mysle, to nie boli..<br><hr>ptaq<br>
Komentatorzy napisał(a):powinni cię skierować na powtórny kurs prawa jazdy za takie brednie motocyklista jest takim samym uczestnikiem ruchu drogowego jak jadący samochodem i ma obowiązek stać w korku razem z innymi uczestnikami tegoż ruchu pod żadnym pozorem niewolno mu poruszać się pomiędzy pojazdami stojącymi w kolumnie jeśli nie jest pojazdem uprzywilejowanym.<br><hr>Andrzej Zaduma<br>
Podaj konkretny przepis, który nakazuje motocyklistom obowiązek stania w korkach.<br><hr>toooomelo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/3/2016, 09:29

Komentatorzy napisał(a):Wszystko super, ale było się pchać? <br><hr>super<br>
Komentatorzy napisał(a):Wszystko super, tylko idioci otwierali drzwi.<br><hr>toooomelo<br>
Komentatorzy napisał(a):idioci wymijali stojące w korku auta<br><hr>Rysiek Cydzik<br>
Idiota otwiera drzwi.<br><hr>toooomelo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2016, 08:12

Komentatorzy napisał(a):Kierowcy winni, zawsze powinni się upewnić..Ja przy wysiadaniu zawsze spojrze w lusterko, może to mój nawyk bo mam małe dzieciaki. Jakby pojechał tir to mniej mieliby do dyskutowania. PS Tyle jest nagrań z Rosji bo u nich kamerki bardzo popularne.
PS Jak jest to u nas z przepisami?<br><hr>Michu<br>
Komentatorzy napisał(a):a jakie to przepisy ruchu drogowego pozwalają motocyklistą podczas korku jeździć pomiędzy samochodami<br><hr>jozef<br>
<a href="http://motoryzacja.interia.pl/motofani/motocykle/news-rozwiewamy-watpliwosci-co-wolno-motocyklistom,nId,1395753" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://motoryzacja.interia.pl/motofani/motocykle/news-rozwiewamy-watpliwosci-co-wolno-motocyklistom,nId,1395753</a><br><hr>barto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê