Zobacz wÄ…tek - YZF R6 2005 - Okleina
NAS Analytics TAG

YZF R6 2005 - Okleina

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

YZF R6 2005 - Okleina

Postprzez Verone » 20/3/2016, 16:05

Cześć !
Jeśli umieściłem posta w złym dziale, przepraszam administrację - dokonałem wyboru wedle uznania :)
Prosiłbym o doradzenie w sprawie usunięcia okleiny na czaszy i szybie w R6 w malowaniu R46. Chodzi mi o nr 46 który został umieszczony - mniejszy niż orginalnie i niespecjalnie mi się podoba. Z góry oznajmiam, że nic a nic nie znam się na kosmetyce. Naklejki są wypukłe, ładnie wykonane i bardzo dobrze się trzymają czaszy. Nie ma możliwości podważenia ich, zdrapania. W jaki sposób można się ich pozbyć ? Obejdzie się bez malowania ? Może są od tego specjalnie techniki, narzędzia lub jakiś dobry fachowiec by to ogarnął? Dziękuję za odpowiedzi a linki do zdjęć umieszczam poniżej :wink:

Obrazek
Obrazek
YZF-R6 RJ09 wombo combo
Avatar użytkownika
Verone
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16/3/2014, 15:27
Lokalizacja: Lubuskie


Postprzez MisieqMP » 20/3/2016, 20:19

Masz rację Rossi już przestał być szybki :D (przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać). A teraz na serio, ciężko teraz tak doradzić nie widząc tego, ale na pewno trzeba podgrzać, zrobić to w ciepły dzień, i podgrzać opalarką (oczywiście tak aby nie przytopić plastików), konsekwencją może być sytuacja że pozostanie klej, którego nie będzie łatwo się pozbyć, polecam uzbroić się w benzynę ekstrakcyjną i kilka godzin wolnego popołudnia i tym to czyścić, przedtem sprawdź czy jest ona na tyle delikatna że nie ruszy (rozpuści) malowanek i plastików, ale też na tyle agresywna że usunie klej. Pochwal się ja Ci to wyszło.
No place, no race - Mick Doohan
Avatar użytkownika
MisieqMP
Świeżak
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15/3/2016, 13:33
Lokalizacja: Tarnów/Warszawa




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê