Zobacz wątek - Wstępna ocena 3-ech motocykli Triumph Street Triple 675.
NAS Analytics TAG

Wstępna ocena 3-ech motocykli Triumph Street Triple 675.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Wstępna ocena 3-ech motocykli Triumph Street Triple 675.

Postprzez Pysznie » 7/3/2016, 21:28

Koledzy,

Proszę o wypowiedzenie się, czy z fotografii zamieszczonych w poniżej podanych ogłoszeniach można wstępnie wyczytać, po który z tych motocykli warto udać się, by dokładniej go obejrzeć, a który lepiej sobie odpuścić i zachować zdrowie psychiczne.

1/ http://otomoto.pl/oferta/triumph-street ... c842ed30c5

2/ http://allegro.pl/show_item.php?item=60 ... c842ed30c5

3/ http://allegro.pl/triumph-street-triple ... tabsAnchor

Pozdrawiam,
Pysznie

P.s. Ewentualnie jeśli ktoś będzie wiedział gdzie w Polsce jest egzemplarz godny uwagi w cenie oscylującej do ok. 18,000 zł., to proszę o pochwalenie się :)

EDIT:
Na chwilÄ™ obecnÄ… na pierwszy plan wysuwa siÄ™ ten motocykl: http://otomoto.pl/oferta/triumph-street ... yf2Qh.html

Zapowiedziałem się już nawet, że w poniedziałek jestem na miejscu, aby go obejrzeć na żywo, lecz z racji, że do miejsca docelowego mam 500 km, to byłoby miło, gdybyście i go wzieli pod lupę.

Przy okazji - może już ktoś miał styczność z Centrum Motoryzacyjne Auto-Moto-ATV Kucyk (MotoKucyk.pl) i może podzielić się opinią? Człowiek, z którym rozmawiałem wydawał się poważnym gościem, wzbudzającym zaufanie i wiedzącym o czym mówi.
Ostatnio edytowano 11/3/2016, 22:27 przez Pysznie, Å‚Ä…cznie edytowano 5 razy
Fortepian pysznie gra !! :-) // Yamaha R6S '07.
Avatar użytkownika
Pysznie
Świeżak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 16/5/2011, 21:40


Postprzez B3DNAR » 8/3/2016, 18:47

Daleko mi do specjalisty, ale ten ostatni dopieszczony no i jesli tak jest rozumiem właściciela. Bo tez zmieniłem moto zanim sprzedałem poprzednie moto :)
Bednar MotoVlog on YT:
https://www.youtube.com/channel/UCQm5eRSQ6IGDfC-RD3k62Ow (otwórz link)

Obrazek
Avatar użytkownika
B3DNAR
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24/12/2013, 15:44
Lokalizacja: GÅ‚owno


Postprzez Rura » 10/3/2016, 19:02

Mało widać na tych zdjęciach.
Pierwszy - nie powinien mieć białych osłon, źle leży kanapa, w moim przedni zawias nie ma takie czoperowego wyprzedzenia, ale to może tylko być złudzenie wywołane kątem robienia foty. choć widząc zdjęcia robione z pozycji dół, nie wydaje mi się to przypadkiem (na pierwszej focie kiera prosto, a na następnych skręcona...). Lustra akcesoryjne w miarę, kierunki fajans przód, tył oryginalne (bez sensu, chyba, że była gleba, a tył jest dość dobrze chroniony i nie ma konieczności wymiany często ;) ) , 3560 przebiegu i skończony łańcuch i wymieniony laczki na roady, które też już jakiś przebieg mają :D hyhyhy.. Poza tym Francja, więc słabszy... Ogólnie na oko z daleka od tego.
Drugi: w miarę normalnie wygląda, brak tylko przeciwwag oryginalnych na kierownicy i oczywiście przebieg to żart chyba jakiś, szczególnie patrząc na opony (o ile się nie mylę z przodu nei ma pilota tylko pirelkę, ale kąt taki że mogę się mylić)
Trzeci - pierwsza rzecz - strity R mają czarny zawias, taki zawias jak ma ten ma Daytona.Koła też wyglądają na te z Daytony. IMHO ma nieoryginalne nalepki, bardziej matowe powinny być. Takie poglądowe, akurat 11 rok niby http://www.motorcyclespecs.co.za/Galler ... 20%202.jpg
Ogólnie tylko organoleptyczna weryfikacja z rozbieraniem jest w stanie powiedzieć co było mieszane w każdym egzemplarzu.
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez DedeRR » 10/3/2016, 19:24

Pierwszy był na 100 pro po jakimś dzwonku. Bardzo często z Francji się sprowadza moto, które już nie powinno jeździć, ale magicy potrafią postawić na koła.
Poza tym, 3.5k przebiegu w 5-letnim moto? Serio?

Dwa pozostałe nie wzbudziły u mnie żadnych większych watpliwości. Te dwa bym nawet pojechał sprawdzić.
Suzuki GS 500 E
Avatar użytkownika
DedeRR
Świeżak
 
Posty: 304
Dołączył(a): 2/5/2015, 00:19
Lokalizacja: Północ

Postprzez Rura » 10/3/2016, 22:33

A mi by było szkoda czasu na oglądanie któregokolwiek.

Zaproponował bym Ci swojego, ale:
A - nie chcę sprzedać
B - nawet gdybym sprzedawał to masz za mało środków, bo ja za 2011 R z 22koła raczej bym nie był skłonny do negocjacji ;-). Po prostu wiem co mam ;-).

To teraz już wiesz na czym stoisz... Za 18, to raczej nie R i tak koło 2010 maksymalnie jak chcesz w miarę bez przygód.
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Pysznie » 11/3/2016, 20:57

Dzięki Panowie za te wypowiedzi.

Na chwilÄ™ obecnÄ… na pierwszy plan wysuwa siÄ™ ten motocykl: http://otomoto.pl/oferta/triumph-street ... yf2Qh.html

Zapowiedziałem się już nawet, że w poniedziałek jestem na miejscu, aby go obejrzeć na żywo, lecz z racji, że do miejsca docelowego mam 500 km, to byłoby miło, gdybyście i go wzieli pod lupę.

Przy okazji - może już ktoś miał styczność z Centrum Motoryzacyjne Auto-Moto-ATV Kucyk (MotoKucyk.pl) i może podzielić się opinią? Człowiek, z którym rozmawiałem wydawał się poważnym gościem, wzbudzającym zaufanie i wiedzącym o czym mówi.
Ostatnio edytowano 14/3/2016, 12:15 przez Pysznie, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Fortepian pysznie gra !! :-) // Yamaha R6S '07.
Avatar użytkownika
Pysznie
Świeżak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 16/5/2011, 21:40

Postprzez Pysznie » 14/3/2016, 12:11

:twisted: :shock: Kwestia się nieco komplikuje (dotyczy tego ostatniego podanego motocykla, tj. http://otomoto.pl/oferta/triumph-street ... yf2Qh.html ), a wygląda następująco: po wklepaniu VINu wyskakuje, że motocykl wyszedł z fabryki w czarnym malowaniu, a w chwili obecnej jest w białym. A według zapewnień jest on w oryginale, tj. taki wyszedł z fabryki, nie był poddawany żadnym pracom lakierniczym, wymianom elementów itp.

Czy to możliwe? I JEŚLI tak, to czy ktoś zna powód dla takiego stanu rzeczy?

Tak na marginesie jedynie wspomnę, że póki co jestem daleki od posądzania sprzedawcy o nieuczciwość, bo w zasadzie nie miał nic do ukrycia, nr VIN podał bezproblemowo, także sposób w jaki rozmawia budzi zaufanie itp.

Proszę o w miarę szybką odpowiedź, bo jestem w drodze :roll:
Ostatnio edytowano 14/3/2016, 12:37 przez Pysznie, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Fortepian pysznie gra !! :-) // Yamaha R6S '07.
Avatar użytkownika
Pysznie
Świeżak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 16/5/2011, 21:40

Postprzez riderZ056 » 14/3/2016, 12:23

Pysznie napisał(a): po wklepaniu VINu wyskakuje, że motocykl wyszedł z fabryki w czarnym malowaniu, a w chwili obecnej jest w białym. Czy to możliwe? I JEŚLI tak, to czy ktoś zna powód dla takiego stanu rzeczy?


Albo komuś się znudził kolor albo części były malowane / wymienione z tego drugiego, gorszego powodu. Sam ocenisz na miejscu.
SlowMotion napisał(a):W całości za 1500zł też da się ubrać, ale wtedy polecam jeździć bardzo zachowawczo i nie przekraczać 40-50kmh.
riderZ056
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 13/5/2015, 12:55
Lokalizacja: Koło

Postprzez riderZ056 » 14/3/2016, 12:28

Pysznie napisał(a): po wklepaniu VINu wyskakuje, że motocykl wyszedł z fabryki w czarnym malowaniu, a w chwili obecnej jest w białym. Czy to możliwe? I JEŚLI tak, to czy ktoś zna powód dla takiego stanu rzeczy?


Albo komuś się znudził kolor albo części były malowane / wymienione z tego drugiego, gorszego powodu. Sam ocenisz na miejscu. Jeśli faktycznie ma książkę i zmiana koloru nie była spowodowana wypadkiem może będzie tam odpowiedni wpis, bo to dosyć radykalna zmiana która powoduje niezgodność z VIN-em, a kto uczciwy robiłby sobie potem niepotrzebne problemy przy odsprzedaży?
SlowMotion napisał(a):W całości za 1500zł też da się ubrać, ale wtedy polecam jeździć bardzo zachowawczo i nie przekraczać 40-50kmh.
riderZ056
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 13/5/2015, 12:55
Lokalizacja: Koło

Postprzez swor » 14/3/2016, 15:11

Hej. Ciekawa sprawa... gdy szukałem Trypla dla siebie na poczatku tego roku miałem podobny problem... Moto było czarne ale jak sprawdziłem VIN to mi powiedzieli, że z fabryki wyjechał jako zielony. Właściciel zarzekał sie, że nie malował. Więc może to jakiś "błąd" w odczytach w polskich salonach.
Piotrek
swor
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 26/5/2015, 14:07
Lokalizacja: Wieliczka

Postprzez Rura » 14/3/2016, 21:36

Jak wchodzisz w katalog części, to w ogóle pokazuje przekrój kolorów z roku, bądź dwóch. Nie patrz na to, na lakierze nie jeździ są, a czasami taniej jest kupić, te 3 czy 4 lakierowane elementy, niż usuwać wgniotę po wielkim niczym.
Sorry za PW za póź no odczytałem, daj znać jak oględziny.
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê